Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 19 Apr 2019, 19:21

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 7 ] 
Vzťah na diaľku
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok Vzťah na diaľku
Ahojte,
mám už sa sebou dlhší vzťah (5 rokov +), spolužitie, zdieľanie domácnosti (4 roky +). Po čase, kedy som si povedal, že skrátka nemám problém fungovať sám. A ako to poznáte, tak sa vyskytla osoba, na ktorej mi záleží a zamiloval som sa. Rovnako aj ona. U nej tiež skončil vzťah, no pred kratšou dobou - bola sama asi 4 mesiace.
Stretli sme sa v online priestore. Odvtedy sme sa párkrát videli počas víkendov. A tu nastáva problém. Obaja sme od seba vzdialení 500km. Komunikujeme len cez mobil/internet. Osobné stretnutie moc nevychádza, nakoľko víkendy buď trávime s rodinou, dobiehame zameškané v rámci práce alebo človek potrebuje trochu relaxu. Aby toho nebolo málo, tak onedlho odchádzam na 4 mesiace do zahraničia, kde je spojenie náročné.

S kopiacimi sa hádkami a neporozumením uvažujem nad tým, či to má význam. Fyzicky spolu, rozumej v jednom meste, môžeme byť až za nieľko mesiacov.
Vízia, spoločná budúcnosť, všetko je krásne. Rovnako, aj keď sme spolu, tak si rozumieme. Nemáme diametrálne odlišné názory, vieme pristúpiť ku kompromisu, osobne to funguje
Celý problém nastáva vtedy, ak sa nevidíme dlhšie ako 2 týždne.

// berte to ako múr nárekov, no rád si vypočujem nezávislý názor :idea:

21 Nov 2018, 8:45
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Vzťah na diaľku
zdravotnik píše:
S kopiacimi sa hádkami a neporozumením uvažujem nad tým, či to má význam. Fyzicky spolu, rozumej v jednom meste, môžeme byť až za nieľko mesiacov.

nema

21 Nov 2018, 9:04
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Neviem či to správne chápem. Ale prečo by mal byť koniec len kvôli tomu že ty ideš niekde na 4 mesiace?

21 Nov 2018, 9:27
Site Admin
Site Admin
Obrázok užívateľa

Mna skor zaujima co bude o 4 mesiace ked sa vratit, opat budete od seba uz len tych 500km??? A co o rok, zase to bude 500km alebo odides niekde este dalej???

21 Nov 2018, 11:26
Profil  WWW
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

jj.. koniec by nemal byť kvôli 4 mesiacom, ale kvôli tým 500km. Podľa mňa je to strata času, ak ani jeden z vás neplánuje v blízkej budúcnosti (o tie 4 mesiace) sa presťahovať bližšie k tomu druhému.

21 Nov 2018, 11:41
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Problém vidím v tom, že od začiatku sa vidíme len cez víkendy, aj to nie vždy. Aktuálne je to takmer mesiac.
Odchod na 4 mesiace je plánovaný v marci, následne budem v jednom meste s ňou na 5 mesiacov.
Od začiatku som upozorňoval na tento fakt (termíny boli jasné skôr, ako sme sa spoznali). Bral som to ako jasnú vec... evidentne to teraz robí galibu, pretože útočí, že som s tým ok, že ju nevidím.

21 Nov 2018, 18:01
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

V tom prípade utekaj od nej čo najďalej.

21 Nov 2018, 19:01
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 7 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia