Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 11 Dec 2018, 21:54

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 12 ] 
Ako dlho trva vyrovnanie sa s rozchodom?
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Príspevok Ako dlho trva vyrovnanie sa s rozchodom?
Rozpraval som sa s kamaratkou, nedavno sa rozlisla s priatelom. Neboli spolu dlho, bolo to takmer rok a pol s tym, ze posledny polrok bol pre nich hekticky a moc sa nevideli. Vravela, ze sa z toho uplne zosypala. Mne prisla celkovo v pohode, ale je mozne, ze vo vnutri sa trapi.

Ako dlho trva u zien kym sa vysporiadaju s niecim takym? Viem, ze je to individualne, u niekoho tyzden, u niekoho aj rok. Ake su vase skusenosti a nazory na tuto temu? Kedy ma zena cistu mysel? Viete, aby som vedel kedy na nu zautocit :D

04 Aug 2018, 18:23
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Ako dlho trva vyrovnanie sa s rozchodom?
Viem, ze je to individualne

Môžme zavrieť tému.

04 Aug 2018, 20:19
Profil  WWW
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Smola, ze ty nerozhodujes o zavreti a zamknuti temy ;)

04 Aug 2018, 22:21
King
King
Obrázok užívateľa

podla mna mozes zacat aj hned. ja si myslim, ze ani nejde o dlzku vyrovnavania, ako o to ako moc si pre nu pritazlivy. ak naozaj hodne, tak nema dovod cakat, nie? nezavaznejsie stretnutia jej mozu pomoct prist na ine myslienky, nieco trvalejsie je uz otazne. v zasade je ale jedno, co chce, dolezite je, ci ju dokazes presvedcit, ze by to s tebou stalo za to.

04 Aug 2018, 22:46
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

ja si skôr myslím že on ju cez to prenesie a bude robiť zo seba "vankúš" do ktorého sa vyreve a potom si nájde niekoho iného a oni ostanu BFF :smt017

04 Aug 2018, 23:09
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

To prave nie je mojim cielom, aby som ju cez to len preniesol, aby sa vyplakavala u mna.

05 Aug 2018, 9:55
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

ved ja ti rozumiem co myslis, len si myslim ze vo vacsine to tak skonci, mozno by si mal cuvnut a prist na scenu neskor ale mat to pod "dohladom" alebo obcas sa zjavit a zmiznut :D aby si sa nestal vankusom

05 Aug 2018, 10:09
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Co ja viem ci to tak skonci, nevylucujem to. Tomu by som sa chcel prave vyhnut. My sa pozname par rokov, to puto medzi nami vzdy bolo. Lenze ja som bol zadany, ona bola zadana. Preto k nicomu nedoslo i ked to bolo par krat len o milimeter, ale nastastie sme mali obaja ciste svedomie. Lenze teraz je to o to tazie, ze viem, ze je slobodna, ja som slobodny, par krat sme sa stretli, pokecali, vela si piseme. O jej rozchode sme sa bavili len jedenkrat a to mi len vysvetlila situaciu, viac som sa uz na to nepytal, pretoze som sa nechcel do toho miesat, nechcel som pichat do osieho hniezda. Z toho co mi povedala viem, ze je tym rozchodom dost poznacena a nastastie je teraz dost zavalena pracou, pretoze potrebuje spravit kopu veci, takze aspon to ju privadza na ine myslienky. Snazil som sa aj o kratku ignoraciu, ze som sa jej dva dni neozval a hned sa ozvala ona, ze ako sa mam, co robim, vecer sme vybehli von. V tomto pripade nechcem byt v pozicii butlavej vrby, ani kamaratom na dlhe nocne rozhovory. Heker chce viac :smt049 :cokolvek:

05 Aug 2018, 12:06
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

heker urobil dobry trik s ignoraciou a heker ma aspon odskusane ze ma nejaky ten "zaujem" onho

05 Aug 2018, 13:30
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Len by bolo dobre vediet, ze ci ako o kamarata na kecanie alebo aj nieco viac.

05 Aug 2018, 19:04
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

heker píše:
Smola, ze ty nerozhodujes o zavreti a zamknuti temy ;)

O to nejde, ale nič iné sa nedozvieš, len individuálne skúsenosti, v ktorých žiaden návod nenájdeš.

05 Aug 2018, 19:09
Profil  WWW
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Som zabudol na tuto temu :D Po tyzdni sa udialo to, ze mi povedala ako sa roziali. Ze po nej poriadne nakrical, nahulakal ako ju nikdy nechce vidiet, ako pre neho neexistuje, nech mu da pokoj do konca zivota. Ze to bolo velkym stylom z jej strany. Normalne som sa bal opytat na dalsie veci, len som si ju vypocul a ked sama ukoncila tuto temu a dala novu temu, tak mi az odlahlo :D Nedokazem ani sam odhadnut ako dlho bude trvat, kym ju to preboli. Najlepsie bude dat tomu cas.

10 Aug 2018, 19:11
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 12 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť