Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 15 Nov 2018, 7:10

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 12 ] 
Ako sa spravne zachovat
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Príspevok Ako sa spravne zachovat
Zdravim, nie je to pre mna urgentna situacia a ani nieco s cim by som si niejak viac lamal hlavu ale zaujima ma vas nazor a taktiez myslim, ze to moze byt pre mna uzitocne v zivote.
Ok moja situacia:
Stretol som skvele dievca, ktore bolo ale v dlhodobom vztahu, vsetko klapalo ale tipek bol viacmenej moc ''needy'' ,bez sebavedomia a vacsich cieloch a tiez na nej tak trochu zavysli, tiez odysla na pol roka zit do zahranicia kde sme sa stretly. Takze po par tyzdnov kamaratsva som skoncil s tou holkou v postely, hned nato sa s s jej chalanom rozisla(cez skype).

Po dalsom skvelom mesiaci/dvoch randenia prisla za mnou s otazkou, ako to s nou vidim, naco som jej odpovedal, ze nechcem ist do vztahu ale, ze ju mam velmi rad, je mi s nou super.
Jej reakcia bola len, ze je rada ze som to povedal a vie nacom sme.
Presiel ale dalsi mesiac a viem, ze by som to snou chcel skusit. Vsetko je medzi nami super, ale viac uz tuto temu nevytiahla a taktiez je stale trochu neista v buducnosti co vidim ako negativum pretoze, jedna z moznosti je, ze by odysla zit do druhej krajiny.

Taktiez mam trochu problem so ziarlivostou. Nie, ze by som bol niejak moc ziarlivy ale priamo pri nej narazam na svoje limiti trochu :D
Odcestoval som na tyzden prec mimo Vianoc, takze ostala sama a rozhodla sa stravit Stedry Vecer aj s prespanim u svojho kamarata na byte(nema tu rodinu ani znamych) . Pride mi fajn typek ale mam trochu pocit, ze minimalne z jeho strany tam nieco je...ale zas poznaju sa dlhu dobu(fakt skoro od detstva) takze to neviem uplne posudit. Moze to byt len lepsie kamaratsvo. Aj ked medzi mnou a nim bolo hned napatie ako sme sa spoznaly, ktore zacalo trochu jeho spravanim, ale zas nic vazne...Proste travia spolu cas, chodia obcas na kavu, do gymu a pod. Casto sa fotia, cize ma plny phone selficok s nim. Denne si pisu. V meste su obydvaja novy a nemaju moc znamych co teda tiez chapem.

Taktiez ten jej byvaly sa rozhodol, ze pride za nou takze kupil letenky a len jej to oznamil aj s tym, ze je ochotny spat tie dve noci na hostely a chce hlavne vediet co sa stalo medzi nimi...., s tym ona nesuhlasila a navrhla ze moze spat u nej na gauci..
Pride mi, ze to berie uplne normalne a nic za tym nevidi a najskor by som to aj ja tak mal brat aj ja zrejme.

Also, nie sme v ziadnom vztahu, iba randime. Nemam teda najvyssi dovod jej nieco vycitat a diktovat a dokonca sa ma pytala ci mi to nevadi, naco som jej len odpovedal ze nie a viac som nereagoval na tuto temu.

Tiez spatne ked sa pozriem, trochu mi mozno vadi, ze bola moc povolna a rychlo sme spolu skoncili v postely...ako ano, vtedy som to strasne chcel a robil som vsetko preto aby to tak dopadlo ale ked sa nato pozriem z uhlu, co keby to spravi aj ked s nou budem ja...
Aj ked zas tu je pravda ta, ze medzi nimi to az tak neklapalo dlhsiu dobu a stale mysleli, ze sa to niejak vyriesi...

Cize v mojej hlave mam tieto tri uvahy:
1.Dat jej priestor nech si vyriesi svoje veci a netlacit na nu.
2. Na rovinu jej povedat ze ju Lubim a chcel by som s nou byt.
3. Pokracovat cisto len v randeni a uzivat si skvely sex

Taktiez so skusenosti mi vzdy lepsie fungovalo, ked som nechal babu vyjadrit svoje pocity a nechat ju najprv naznacit ze chce byt vo vztahu, ist do spolocneh byvania a tieto temy. Proste ano, muz by mal urobit vzdy ten posledny krok a rozhodnut ale zeny su viac emocne a ako to napisat..., rodinne, vztahovo orientovane. (cisto len moj nazor a skusenost/mozem sa mylit).

Ako pisem, situacia momentalne je naklonena stale na moju stranu ale nechcem ju stratit a vsetko okolo nej mi pride trochu zamotane a nemam s tym skusenosti...
Ako to vidite vy / co by ste robili ?
A tiez ma zaujima, ci tiez cakate pokial zeny naznacia co chcu, co s mojho pohladu spravia snad vzdy ked su rozhodnute (samozrjeme nepriamo).
(vek 25-23)

25 Dec 2017, 0:22
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Ako sa spravne zachovat
2

25 Dec 2017, 3:43
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Ked sa ta pytala ako vidis vas vztah, tak si to zahral do autu. Teraz ta otazka uz prist nemusi. Krok je na tebe, aby si jej dal pocitit, ze to nie je len kamaratstvo s vyhodami. V opacnom pripade sa moze stat, ze si rovnako bude uzivat aj s jej dobrym kamaratom, aj s byvalym a to len preto, ze fakticky medzi vami nic nebolo, ze si to tak sam povedal. Takze ako napisal beardie, tak moznost cislo 2.

25 Dec 2017, 10:01
King
King
Obrázok užívateľa

Presne ako píšu chalani nadomnou. Ty už si svoju šancu prepásol, keď sa pýtala ona. Teraz musíš túto tému nastoliť ty, ak ešte chceš niečo v tomto momente pohnúť želaným smerom. Možnosť 2.

25 Dec 2017, 10:30
Professional
Professional
Obrázok užívateľa

zvykol som pockat na otazku, ze ako to vidim do buducna, ale to uz som mal pripravenu odpoved... ty uz si sa tej otazky tiez dockal, druhy raz sa uz nemusis, je to na tebe ale inu moznost ako c. 2 nevidim...

25 Dec 2017, 15:13
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Suhlasim, tiez som premyslal nad tym a priklonim sa k druhej moznosti, viac menej nemam s tym co stratit...kazdopadne nechcem aby to teraz vyzeralo, ze to robim zo ziarlivosti alebo nieco podobne kedze prisiel za nou jej byvaly, vianoce stravila s kamosom ect.

A tiez som sa nerzhodol o tom v tomto momente, k tomu, ze by som to s nou vyskusal som uz rozmyslal dlhsiu dobu a zrejme som len cakal nato, ze tu temu nastoli opat ona...
Musim ale suhlasit, ze druhy krat sa to nemusi opakovat.

Stale ma ale zaujima otazka, ktora sa nemusi tykat mojho pripadu ale vseobecne otazka na muzov. Po tom ako viete, ze ju lubite a chceli by ste s nou ist do vztahu, zvyknete aj tak cakat pokial aspon ten naznak pride z druhej strany?
A co si o tom myslite vy zeny ?

Stale ale pritom suhlasim, ze muz je ten ktory ma nakoniec rozhodnut...

26 Dec 2017, 12:06
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Co je na tom, ak by to vyslo ako ziarlivost? Jeden taky citat hovori: ,,Kto neziarli, nemmiluje!"

26 Dec 2017, 18:02
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Kratky update,

Vcera som bol s nou, vsetko super a uprostred noci som jej povedal, ze ju lubim.
Jej reakcia: ''Dakujem'' :D Bolo to trochu divne a hlavne to totalne necakala. Povedala, ze je stastna, ze som to povedal. Ale zo vsetkych mojich reakcii za posledne dva mesiace jej vyslo, ze ju mam rad ale nechcem s nou tvorit par...Proste, ze som ju uplne zaskocil teraz.
Pritom sa netvarila spatne ani odmerane...boli bozky, sex...ale nepovedala mi na to nic co ma trochu rozhodilo a zas som to necakal ja :D

Rano ked sme vstali a lezali vedla seba tak mi povedala ze ma ASI tiez miluje, co so mnou este viac zatocilo a mal som fakt problem tvarit sa stale cool. Ako moze niekto povedat ''asi'' ? :D
Tiez sa ma opytala ci by som s nou nechcel chodit...vlastne medzi nami to uz posledny mesiac je ako keby sme par a aj okolie nas tak berie ale hlavne z mojej strany to bolo take, ze som si s tym nebol isty a stale to odsuval...
Neodpovedal som jej nato.
Pride mi zvlastne, ze ked vlastne ani nevie co ku mne citi tak aj napriek tomu by chcela ist do vztahu. Som z nej fakt zmateny.
Prislo by mi to ok keby mame tak 15-nast. Vlastne cely tento pribeh tak aj vyznieva...

A hlavne teraz mam pocit, ze by som to mal uplne nechat tak. Dat jej priestor a cas.
Aky je vas nazor ?

30 Dec 2017, 11:42
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

pokracujte v tom, co ste robili posledny mesiac

30 Dec 2017, 11:44
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Mozes si za to sam. Odpoved "Dakujem!" je hlaska zo serialu Dva a pol chlapa, mozno to ma odtial. Ako pise beardie, pokracuj v tom normalne, neries otazku ci spolu chodite alebo nie, to nech riesia deti na strednej skole. Mozes sa jej o tyzden opytat, ze ako to teda je, ze ci ste spolu, ale vyhol by som sa spojeniu ci "spolu chodite". Len sa teda spytaj, ze ci ste spolu.

30 Dec 2017, 14:19
VIP
VIP
Obrázok užívateľa

Ďakujem je slovo ktoré nechceš počuť, vo vzťahu, normálnom vzťahu, keď niekto povie ľúbim ťa, tak mu tú odpoveď minimálne rovnako opetuješ,...

Za 1 - popracuj na svojej gramatike, mal som pocit, že prvý príspevok písal 15 ročný chlapec

Za 2 - nebuď needy, buď nad vecou a nepremýšľaj nad tým, prejavy slabosti a vnútornej neistoty teraz určite nepotrebuješ,... Proste buď taký ako si bol na začiatku, keď sa pýtala ona teba, takého ťa chce, nie roztraseného a neistého týpka bez sebavedomia a zavýsleho na nej, akého si opísal na začiatku,...

30 Dec 2017, 23:32
Profil  ICQ  
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

hm, ci najprv spolu zacat chodit (jej verzia) alebo si najprv povedat, ze "lubime sa" (tvoja verzia) je ako rebus, ci bola najprv sliepka alebo vajce :D v kazdom pripade to netreba filozoficky riesit, vzdy sa to musi casom trochu utriast. striedmou uprimnostou nic nepokazis.
ps: tesime sa na update :wink:

08 Jan 2018, 19:36
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 12 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia