Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 13 Dec 2019, 23:17

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 16 ] 
Ako zaujat?
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Príspevok Ako zaujat?
ZDravim vsetkych :)
mam na Vas prosbu. vyhladol som si jednu slecnu, uz sme si aj zajednali stretko a bojim sa ze to poseriem pri osobnej komunikacii. Ako to nepokazit? Ako ju zaujat? Aby na berala len ako kamarata? Viem ze teraz je po rozchode a burlivom obdobi vo vztahu, ale ona navrhla aby sme isli von...a ze sa uvidi...nechcem to unahlit,viem ze sa chce stretnut a chysta sa na to a ze sa jej aspon trocha pacim...ale nechcem to unahlit a stratit... co na to vravite? o com komunikovat aby som ju zaujal a aby ma nebrala len ako dalsi znamy chlap do poctu? dakujem velmi pekne.
PS: na vek som zabudol ja 25 ona 21 a uz roky sa mi paci a chcel som ju, ale stale mala ineho chalana a ja som mal jedno dievca co ma opustila pred par rokmi. tak ked ona napisala ze sa chce stretnut tak davam do toho vela a preto nechcem pokazit.

07 Aug 2017, 21:21
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Ako zaujat?
vyhni sa všemožným spojitostiam s jej vzťahom pokiaľ to sama nebude chcieť riešiť a zdvôveriť sa ale mohol by si aj jej navrhnuť teda ak sa bude tým smeorm uberať rozhovor že si tu a vypočuješ si ju keď sa potrebuje o tom porozprávať

a samozrejme daj do toho čo najmenej lebo sa zbytočne vystresuješ a vysereš od strachu a jasne že keď to nevyjde kľudne sa môže stať že nejaká jej časť povahy ti je protikladná a nessedí ti do tvojho obrazu dokonalej ženy tak aby sa ti nestalo že budeš zbytočne zaskočený a sklamaný

čo sa týka rozhovoru , začni aku mala cestu , čo robila posledné dni čo planuje robiť najbližšie dni , a z toho si skus niečo vybrať ktorým smerom bude udávať trend rozhovoru , tiež nezabudni na formulu že "aj ja si myslim alebo sa ma páč.." aby nebolo že sa išla vyspovedať a nič sa o tebe nedozvie , dúfam že ma chápeš na čo narážam teda zas ne že spustiš monolog o sebe samom (aké ma sny vízie , kým chce v živote byť etc čo ju baví čo za job by chcela je veľa možnosti)

07 Aug 2017, 22:20
Professional
Professional
Obrázok užívateľa

je po rozchode, neodporúčam z vlastnej skúsenosti, ale tak ty jediný vieš cca na čom si , či nemá tendenciu sa k nemu vrátiť a pod.

07 Aug 2017, 22:34
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

nemyslim si ze by sa chcela k nemu vratit, zas az tak dobre si nerozumeli, aspon co som ja zapocul a videl... Skor je v stave psychickeho vycerpania...ale sama navrhla stretko, mno uvidime...

07 Aug 2017, 22:45
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

ak nechces aby ta brala ako kamarata, nespravaj sa k nej ako kamarat.

bud o teba ma zaujem alebo nema. nefunguje nic take, ze budem na nu mily, spravat sa ako kamarat, chodit s nou na nakupy a potom mozno raz sa do mna zamiluje. tak to nefunguje, aspon vacsinou nie. vacsinou cim dlhsie sa s babou stretavas a nic neriesis, tym sa sance znizuju.

to ze je cisto von zo vztahu, to moze byt aj vyhoda aj na skodu, nevies v akom je rozpolozeni. bud to risknes a pojdes s nou von, ale riskujes ze bud dopadnes ako ten kamarat ktoremu sa moze vyplakat ked bude mat problemy so vztahmi alebo ze ti proste povie sorry, teraz nemam zaujem o vztah, je moc skoro po rozchode.

ale zase, suhlasila ze sa s tebou stretne, to je pozitivne, nie? ako si ju pozval von? to je tiez dolezite.

08 Aug 2017, 9:54
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Ak nechceš, aby si skončil vo friendzone, tak jej musíš dať jasne najavo, že pre ňu nemáš záujem byť len bútľavá vŕba. Najistejšie je to spraviť tak, že sa jej vôbec nebudeš pýtať na rozchod, nebudeš vôbec spomínať vzťahy a ak by ti ona o tom začala rozprávať, tak sa čo najrýchlejšie snaž zmeniť tému na niečo pozitívne - cestovanie, záľuby, štúdium, hocičo, aby si ti tam nezačala vylievať srdce.

Ak bude celé rande prebiehať v pozitívnom duchu a nie vyplakávaním o tom, akí sú chlapi svine, tak by som jej minimálne na konci pri lúčení strčil jazyk do krku, aby dostala jasný signál, že má zabudnúť na bývalého :lol:

Good luck!

08 Aug 2017, 11:12
Profil  ICQ  
Light Expert
Light Expert
Obrázok užívateľa

Ak je to prvý krát čo sa stretávate po jej rozchode tak to čo ti radí Pilifo s tým jazykom určite nerob. Aj keď bude to rande pozitívne celý čas, a budete sa baviť o iných veciach ako o jej bývalom a celkovo o ex's, tak jej nestrkaj jazyk nikam hneď. Jasné môže sa stať že to bude presne to čo naštartuje váš krásny romatický vzťah, ale je oveľa viac pravdepodobné že sa stane jedna z dvoch vecí :1. naserie sa (v horšom prípade ti strelí facku) s tým že len teraz sa rozišla a nepotrebuje hneď po týždni skočiť do nového vzťahu - čo je logické , alebo 2. sa bude s tebou bozkávať a prípadne skončíte v posteli a budete mať krásny sex s tým že ona ti za neho poďakuje a so slovami ale ja ho aj tak milujem sa ráno rozídete každý svvojím smerom ty domov a ona pôjde za ním a povie mu ako strašne jej chýba že si to teraz uvedomila. Rob čo chceš ael ten jazyk nie je dobrý nápad.

08 Aug 2017, 11:48
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Blbosť, pri správne načasovanom bozku sa odtiahne iba baba, ktorá za a) ťa vôbec nechce na vzťah/sex a ani by ti nikdy šancu nedala; alebo za b) je to slušná kresťanka, ktorá také škaredé veci až do svadby neplánuje robiť.

Už len sám autor témy musí zistiť, či s ním išla von preto, že sa chce "pomstiť" bývalému a len sa s ním vyspať alebo sú jej sympatie skutočné. To sa dá vycítiť počas večera pomerne ľahko...

08 Aug 2017, 12:46
Profil  ICQ  
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

moze to ale zabit snahou o bozk..ja by som to na prvom stretnuti este neriesil..az na druhom

08 Aug 2017, 12:55
Profil  ICQ  
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

hlavne ide o to vycitit tu situaciu.

ja som sa bozkaval na prvom rande s kazdou babou. nic viac, nesnazil som sa ju zatiahnut na byt ani na zachody v podniku, proste som ju isiel odprevadit domov/na zastavku/na taxi a dal som jej pusu.
je to prave o tom dat tej babe na javo ake su tvoje umysly, ze s nou nechces chodievat hrat squash ani vencit psa.
realne tym nemas co pokazit, pokial si jej sympaticky ale ma pocit ze ides na to moc rychlo, tak sa nic nedeje, spomalis, realne nechapem preco by sa mala nejaka urazit kvoli bozku a uz sa s tebou nestretnut.

ale ako som napisal hned v prvej vete, bozkaval som kazdu na RANDE, pokial si jej povedal ze pome von si pokecat, to neni rande. proste a jednoducho sa ty musis postarat o to aby ona vedela o co ti ide.

08 Aug 2017, 13:04
King
King
Obrázok užívateľa

guess.whoo píše:
moze to ale zabit snahou o bozk..ja by som to na prvom stretnuti este neriesil..az na druhom

jeden jediný krát, keď som skúsil to, čo popisuješ(žiadna pusa na konci prvého stretka), tak jej posledná veta, ktorú som počul bola že to nechce unáhliť a že sa mi ked tak ozve... no a tým to zhaslo 8)

08 Aug 2017, 14:54
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Solo_Kamen, tak to je jasné, že to prvé rande z jej pohľadu nevyšlo a nemala k teba rovnaké sympatie ako ty k nej...

Mne zatiaľ vždy pusa na prvom rande vyšla. Keď som videl, že sympatie sú tam aj z druhej strany, tak pusa pri rozlúčke bola úplne prirodzená a nesilená. To som začal robiť už dávnejšie potom, ako sa ma bývalka už vo vzťahu pýtala, prečo som jej nedal pusu už na prvom rande, ale až neskôr. Proste ak sa tej babe páčiš, tak nemá dôvod sa odťahovať... Ak to spraví, tak vieš, že sa jej nepáčiš a asi nemá úplný zmysel to siliť a pozývať ju na ďalšie rande.

08 Aug 2017, 15:08
Profil  ICQ  
Light Expert
Light Expert
Obrázok užívateľa

to že ti nedá pusu na prvom rande nemusí hneď znamenať že nemá mysel ju pozývať na druhé

09 Aug 2017, 13:14
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Moje skúsenosti hovoria o opaku. Raz sa mi stalo, že odozva baby na pusu nebola bohvieaká a potom to tak aj dopadlo. Išli sme ešte na ďalších pár rande, ale potom som zistil, že to nemá príliš zmysel, pretože som cítil, že sympatie tam z jej strany nie sú tak veľké ako u mňa.

Netvrdím, že určite nie je možné si tú babu získať aj časom, ale myslím si, že ak tam nepreskočí tá povestná iskra už na začiatku, tak je to potom 100-krát ťažšie a navyše s nejasným koncom.

Ja sa tiež zásadne držím toho, že ak mi tá baba neučaruje na prvom rande, už ju nevodím za nos a slušne odmietnem pozvanie na ďalšie rande. Treba sa proste zmieriť s tým, že nie vždy to vyjde...

09 Aug 2017, 14:03
Profil  ICQ  
Light Expert
Light Expert
Obrázok užívateľa

Áno uznávam, že keď tá iskra nepreskočí na začiatku tak potom je to ťaažšie, ale zase keď preskočí hneď, ak je to tá bezhlavá zamilovanosť a jeden nevidí na tom druhom skoro žiaadne chyby. Potom keď si ich začne všímať tak to rýchlejšie opadne. Takže je fajn keď tá iskra preskočí trošku pozdejšie a je čas na to sa lepšie spoznať.

10 Aug 2017, 8:25
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

neda sa to generalizovat

10 Aug 2017, 8:26
Profil  ICQ  
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 16 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia