Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 04 Júl 2020, 4:08

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 9 ] 
Animal Crossing: New Horizons
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok Animal Crossing: New Horizons
No co, kto uz behate po vlastnom ostrove, pestujete stromy, zalievate kytky...? ;D

https://games.tiscali.cz/recenze/animal ... nze-341472

Inak mam broskyne, kedby niekto chcel :)

30 Mar 2020, 20:12
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Animal Crossing: New Horizons
velmi dlho som vahal ci kupit alebo nie. minuly tyzden som to uz aj mal objednane z alzy ale mali nejake problemy s dodanim, potom blizzard ohlasil +100% expov na najblizsi mesiac tak som to zrusil :D

na jednej strane ma ta hra velmi laka, na druhej sa bojim ze ma to nebude bavit. hral som chvilu stardew valley a sice ma to aj bavilo ale zaroven mi to prislo viac ako plnenie si povinnosti nez ako zabava. socialne aspekty ma na tom tiez nejak moc nelakaju.

uvidim ked bude niekto predavat za lacno tak kupim :D

ale inak na alze mali velmi dobru cenu, 42 eur, uz zdrazeli na 47. preto som to aj objednal vtedy lebo som si povedal ze aj po roku ta hra isto pojde za 30 eur na bazaroch tak vlastne moc neminiem.

31 Mar 2020, 20:28
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Ja som nakoniec po dlhom odolavani podlahol .. 20teho to vyslo a som to kupoval v nedelu 22teho :D som chcel krabicku, ale to uz by osm dlhsie nevydrzal, kym by prisla, tak som zobral digital.. A je to pecka! Zavislacina riadna. Si poviem, ze pozdravim susedov, stromy pozbieram, nejake ryby a chrobaky pozbieram atd .. a bum, 5 hodin len tak padne ani neviem ako ;D

02 Apr 2020, 18:42
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

tak som to teda kupil vo stvrtok... zatial ma to drzi, hram co to da, uvidime neskor.
ale vcera som tak nadaval, bol posledny den toho vajickoveho eventu a kedze ja som zacal vo stvrtok tak som sa snazil to dohnat co to da. ostavali mi 3 recepty spravit, z kazdeho vajicka 5 ks. lenze vsetky diery som mal vykopane, vsetky kamene rozbite (to som zistil az teraz ze ked je clovek napapany tak ma viac sily a kamen rozbije) a vsetky stromy obrate. takze som ako trtko chytal ryby a nahanal balony aby som vymenou 3 za 1 ziskal tie co chybali... konecne to vsetko dobucham (ta vymena wtf ked clovek musi vzdy prejst cely dialog odznova) a on ten hnusny zajac povie ze tak ostava este jeden recept, 4 z kazdeho vajca!!! tak si teda pockam o rok :D

13 Apr 2020, 22:31
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Da sa to hrat aj offline? Alebo treba byt pripojeny k netu?

25 Máj 2020, 14:15
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

nepotrebujes byt online viac menej na nic, iba ked chces hrat s niekym alebo stahovat dizajny inych ludi.

25 Máj 2020, 14:23
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

To naradie teda moc nevydrzi na zaciatku :mrgreen:

26 Máj 2020, 21:04
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Hej, ale oplati sa pouzivat aspon klasicke sekery, nie tie zelezne .. za 100 rozbitych obycajnych sekier ziskas potom Gold Axe - a ta uz vydrzi poriadne dlho ;))
A potom pri dalsich nastorjoch to mas rozne:
Golden Axe: Break 100 axes, the easiest being Flimsy Axes.
Golden Slingshot: Shoot down 300 balloons. After hitting this milestone, look to the skies for a gold-colored balloon. Shoot that down and the DIY recipe will be inside.
Golden Fishing Rod: Catch every fish in the Critterpedia. The complete list of 80 fish can be found here. It appears that Museum donations are not required for this. The recipe will come in the mail the day after you catch the final fish.
Golden Watering Can: Reach a 5-star town ranking. Isabelle will give you the DIY recipe after giving you this rating.
Golden Net: Currently unconfirmed, but in every game prior, the requirement was to catch every bug. This seems highly likely given the Golden Fishing Rod requirement. We’re working toward confirmation.
Golden Shovel: Currently unconfirmed. Sources are reporting that this requires saving Gulliver on the beach 30 times, but we’ve yet to see an official confirmation or video proof of this. We’re working toward confirmation.

27 Máj 2020, 14:41
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

ja hlavne zeleznu sekeru nepouzivam lebo tou odseknes strom. kamennou do neho mozes buchat kolko chces ale ostane stat.

27 Máj 2020, 15:47
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 9 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia