Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 16 Dec 2017, 15:55

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 9 ] 
Bezpecnostna kamera
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok Bezpecnostna kamera
Zdravim nevedel som kam tuto temu zaradit . Chcel by som namontovat na vonkajsi priestor priemyselnu kameru ... a to bud cez internet formou kamery ktora podporuje pripojenie na internet cez sim kartu a tu sa chcem zastavit lebo neviem ci taka kamera vobec existuje a preto sa to chcem spitat vas :) a ak nie ako by sa to dalo ? A dam do pozornosti ze nechcel by som aby to bolo nejake premakane a extra drahe :)

Dakujem ;)

27 Nov 2016, 23:04
Professional
Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Bezpecnostna kamera
Prečo tam má byť sim karta? Nestačí wifi?

Pozor na to, či v zábere nebude verejný priestor, alebo susedov pozemok.
Budeš mať problém s ochranu osobných údajov, kontroly na archív záznamu a podobne.

27 Nov 2016, 23:11
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

baldorex píše:
Prečo tam má byť sim karta? Nestačí wifi?

Pozor na to, či v zábere nebude verejný priestor, alebo susedov pozemok.
Budeš mať problém s ochranu osobných údajov, kontroly na archív záznamu a podobne.

Je to uzavrety dvor a nieje tam wifi tak preto sim karta

27 Nov 2016, 23:29
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

3G/4G kamery su velmi drahe, povacsine su to uz profesionalne riesenia. Neviem preci, ved najlacnejsie mobily sa predavaju po 15 eur, preco to pri kamere je taky narast, to neviem.

Pozri sem - https://www.apexis.sk/4g alebo http://anbash.cz/index.php/produkty-ip-kamery

28 Nov 2016, 0:47
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Dneska som si nasiel, ze nejaky debilko sa mi chcel vlamat do domu. Nastastie to skusal len sroubovakom.
Chcem tam dat nejaku kameru, ale nerad by som k tomu riesil nejake DVR alebo daco. Je to len nastrel ale neda sa nastavit ip kamera tak, nech uklada zaznam priamo na disk, ktory je pripojeny na rovnaky router ako ona? Mam Asus rt-18u

21 Máj 2017, 14:36
Profil  ICQ  
Site Admin
Site Admin
Obrázok užívateľa

Predpokladam, ze IP kamery maju sirsie moznosti ako analogove, ktore potrebuju DVRko. V tvojom pripade si pozri, ze ci ta IP kamera ma v sebe slot na pamatovu kartu, pripadne ci dokaze ukladat zaznam po sieti na sietovy disk. Predpokladam ale, kedze je to IP kamera, ze by s tym problem nemal byt.

21 Máj 2017, 16:48
Profil  WWW
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Ak mas wifi, mohol by som odporucit wifi kamerku dlink dcs-5000L. Strazi mi pivnicu a ma detekciu pohybu s posielanim obrazkov na mail, a vie ukladat obrazky na FTP. Kvalita obrazu nie je zla, prenasa dokonca aj zvuk, da sa cez web rozhranie otacat, a nie je draha. Do mobilu si mozes hodit appku "mydlink", cez ktoru mas pristup ku kamere odkialkolvek.

22 Máj 2017, 16:41
Profil  ICQ  YIM  Skype  Pokec  WWW
Site Admin
Site Admin
Obrázok užívateľa

Otazne je, ze ci chce vnutornu alebo vonkajsiu kameru. Lebo toto je vnutorna. Mozno chce vonkajsiu, ktoru da niekde nad vchod, cim moze odplasit zlodeja este pred vlamanim.

24 Máj 2017, 11:00
Profil  WWW
Moderátor
Moderátor
Obrázok užívateľa

Pokial to myslis s bezpecnostou co i len trochu vazne, tak sa oblukom vyhni wifi kameram. To je najzranitelnejsie pasmo. Je to najjednoduchsia, ale zaroven najmenej bezpecna moznost. Druha najjednoduchsia moznost je vyuzitie PoE kamier, ku ktorym ti staci PoE switch/router a potom kameru pripojis jedinym ethernetovym kablom.
Tu mas napriklad aj nejake jednoduche sety: https://sk.partizanstore.eu/collections/ip-cameras

24 Máj 2017, 12:14
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 9 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť