Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 25 Feb 2020, 16:08

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
Bitcoin Payment Procesor + converter to fiat
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Príspevok Bitcoin Payment Procesor + converter to fiat
Niesom fanúšik krypta , ale chcel by som dať možnosť svojím zákazníkom využiť platobnú možnosť prostredníctvom bitcoinu atd , to znamená nechcem držať krypto , ale potrebujem real time convert na usd . zákazník si niečo kúpy za 100Eur povedzme , a vygeneruje sa mu adresa a QR kod ako u ostatných bitcoin procesoroch a čiastka ktorú tam má poslať v bitcoinoch , on to odošle a automaticky sa to konvertuje za euro alebo za dolar . samozrejme zaplatí poplatok a bid/ask spread ale to je mi jedno , ak sa to bude konvertovať na likvidných burzách tak je to minimum .

tak existuje nejaká tretia strana ktorá toto poskytuje (bez verifikovania , CRS a ďalších zbytočných výmyslov ) viem že klasické platobné brány /procesory na bitcoin(bez convetu) fungujú aj bez overenia(niektoré) , ale platobný procesor ktorý by poskytoval aj real time convert bez verifikácie som ešte nevidel .ak niečo také poznáte tak povedzte , ono teoreticky stačí že si založím účet na nejakej likvidnej burze a cez API to bude konvertovať , ale to je nadlho. , ešte skúsim pozriet github , alebo potom využiť stabe coiny .

keď poznáte platobný procesor/bránu ktorá automaticky exchangne na nejakej burze bitcoiny za usd či eur tak napíšte .

10 Jún 2019, 18:11
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Bitcoin Payment Procesor + converter to fiat
Doktor Cry, ste to vy? :)

10 Jún 2019, 18:47
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia