Crash alebo samovolny restart pocitaca

Témy týkajúce sa procesorov, pamätí, grafických kariet, harddiskov...
kaaapo
Amateur
Amateur

Crash alebo samovolny restart pocitaca

Príspevok od používateľa kaaapo »

Zdravim,mam taku otazku.Hravam na PC hru Call of Duty Cold War.Napriklad ked hram 3-4 hodiny za den tak vzdy minimalne raz ma to z hry vyhodi alebo sa mi samovolne restartne PC.Mam aj zmensene nastavenia aby som nemal hru na najlepsich detailoch.Uz som aj preinstaloval Win 10 pro a nepomohlo.Samozrejme mam vsetky updaty aj na graficku aj na win.Pri inych hrach ma to nevyhadzuje aj ked malokedy hram nieco ine.Hram s kamaratom a jeho to nevyhodi nikdy.Moj Pc: gpu amd radeon 5700 xt 8gb,cpu amd ryzen 5 3600x 3800 mhz,ram 16 gb DDR4 3200 mhz,SSD Disk Adata xpg sx8200 pro 1TB,zdroj vero l3 bronze 700W,monitor samsung CJG5 27 144hz,doska MSI B450-A PRO MAX.
Dal som si otestovat ram aj disk ci su dake chyby a nejsu ziadne.Napada ma ze bude chyba v zdroji,ci by netrebalo aspon 850W alebo potom uz len chyba v procesore.Niekedy hram aj 3 hodiny a v pohode a niekedy odohram jednu hru a ma to hned vyhodi.Viem ze na support forach sa na to kopec ludi stazuje ze im pada hra,je tam kopec navodov,vsetky som skusil a nic nepomohlo.Za vsetky rady budem vdacny,dakujem.
Mek
Addict
Addict
Používateľov profilový obrázok
Kontaktovať používateľa:

Re: Crash alebo samovolny restart pocitaca

Príspevok od používateľa Mek »

V event logoch skus pozriet, ci tam nie je nejaka konkretna chyba.
heker
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok

Príspevok od používateľa heker »

Treba skusit inu hru, lebo toto mi pride skor ako problem CoD.
BananaJoe
Amateur
Amateur

Príspevok od používateľa BananaJoe »

Skus zahrat inú hru alebo zatazit najprv procesor potom GPU ci ti to neda restart. A este sa spytam, ake stare mas komponenty v pc ? hlavne zdroj ma zaujíma.
Napísať odpoveď