Da sa kupit auto ak...

Zbytočné, duplicitné, nevhodné alebo zamknuté témy...
Zamknuté
Thelostsoul
Novice
Novice

Da sa kupit auto ak...

Príspevok od používateľa Thelostsoul »

Ahojte, pozerala som si viacero prospevkov a vyzera ze sa tu fakt vyznate. Precitala som si vase odporucania, ale nezodpovedalo to velmi moje otazky.
Takze chcela by som auto. Na nove nemam. Resp dalo by sa splacat ale je to velka financna zataz. Tak som si povedala fajn jazdene, alebo predvadzacie. Ale...cena...
Da sa kupit benzin, nechcem kombi, vyhrievane sedadla, od roku 2015, a s nie ,,milionom,, km? A kedze som slecna tak passaty, bmw a podobne dlhane sa mi nepacia. Pokukavam po fabii, i20, rio, yaris. A este mozno ten civic co ste tu niekde odporucali to bolo jedine co by sa mi tak pacilo.Lebo ked skusam hladat tak podla vasich info 2 z 3 aut maju stiahnute km takze na to pozerat asi moc nemozem. Tak uz ozaj neviem podla coho vyberat. Chcela by som sa okolo 5000 eciek tocit ale zatial som nic normalne za taky peniaz nevidela. Lebo bud maju vela km, alebo im chyba vyhrievana zadnica, a ked uz aj ma to co by som chcela tak to stoji 10tis. Mam sa s tou ideou rozlucit? Dakujem vopred
beardie
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok

Re: Da sa kupit auto ak...

Príspevok od používateľa beardie »

ma Fabia alebo Rio 2015+ v nejakej vybave vyhrievane sedacky?

//odpoviem si sam, Fabia to ma, to som nevedel

musis hladat taku vybavu, v ktorej to je, kedze je slovensky trh maly, moze to chvilu trvat
Thelostsoul
Novice
Novice

Príspevok od používateľa Thelostsoul »

Vsak to, ze neviem ci vobec nehladam nejakeho jednorozca, co ani neexistuje😉 tak nech si usetrim cas a nehladam.
brm
Darca
Darca

Príspevok od používateľa brm »

Fabia (2015+) mala v najvyššej výbave Style pre slovenský trh vyhrievané predné sedačky. Avšak takúto Fabiu nenájdeš za cenu 5000€. Jedine ak nájdeš kúsok, do ktorého si majiteľ doobjednal túto doplnkovú výbavu... a to bude hľadanie ihly v kope sena.
Hensym
VIP
VIP

Príspevok od používateľa Hensym »

Vyklikaj si na autobazár.eu parametre ako potrebuješ. Tj. rok výroby od, nájazd do (napr. 75 000, prípadne 100) a vyklikaj si výbavu akú chceš. Typ ti bude najviac vyhovovať asi Hatchback (to je napr. aj Fabia).

Za 5000€ auto v dobrom stave a dobrým nájazdom vyrobené po 2015 a s výbavou takou, aby malo vyhrievané sedačky podľa mňa veľmi nie.

Máme tu na to tému: chcem-kupi-auto-t116299.html
Napíš tam čo hľadáš a isto ti poradia.
Zamknuté