Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 19 Sep 2019, 10:31

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 22 ]  1, 2  Ďalšia

Choď na stránku
dievca v bare
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Star
Star
Obrázok užívateľa

Príspevok dievca v bare
Ahojte Hojkači,

Kompi davno neurobil tému :D. Ale nie teraz vážne asi mesiac dozadu sa mi stalo že v jednom podniku kde chodím pomerne často sa objavilo jedno dievca prihovorilo sa mi že ma videla už viac krát ako sa mám a pod. Poviete si kompi noa čo je akože natom? Zvláštnych veci je viac po prvé dievča NECHCE povedať ako sa vola teda predstaviť natom prvom stretnutí nechcela sa nechať ani nanič pozvať povedala že meno mi povie nabuduce keď sa tu stretneme že ona si ma najde.... Zvláštna vec je aj to že poznam stoho podniku viac ludi ktorý su tam aj denne a nikto ju tam nikdy nevidel. dvaja kamoši sa jej pytali na meno ona zhurta nanich že ona je tu predsa zo mnou že znimi sa bavit nebude. Teraz som ju stretol v piatok druhý krát prišla chvílku po mne a hneď si ma našla... Teraz sa nechala pozvať ale meno nechcela povedať ani vek bavili sme sa o vela veciach no proste nechcela sedel som znou asi 5 hodin tam a potom sla domov ale prijemne sa znou rozpravalo celkovo mam znej pocit že to dievča je inteligentne.

čo chcem ale poradiť ako mám chápať túto jej hru že nechce povedať ako sa vola a resp čo tým sleduje keď len takto namatkovo si ma vymákne? Sediet niekolko hodin z clovekom o ktorom neviem kto je je sice najprv zabavna myšlienka ale nemam rád keď mi niečo takto nesedi. citila sa zo mnou podla jej slov dobre.

pytal som sa aj casnikov aj par ludi nikto ju nepozná barman tvrdí že podla neho tam bola mozno aj prvý raz.

05 Jún 2017, 23:30
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: dievca v bare
keby si bol dievca a ona chlapec, tak poviem, ze je to stalker. takto... stalkerica?

05 Jún 2017, 23:44
Star
Star
Obrázok užívateľa

vieš co mirak daj mi nijaký kontakt na teba si košican keď ma najbližšie vymákne zavolám ta a poviem mi nanu nazor :) aspon zakopeme vvojnovú sekeru :)

P.S pozývam :)

05 Jún 2017, 23:47
King
King
Obrázok užívateľa

Nepamätám si už presne na tvoje problémy so ženami z minulosti (tuším s tou prostitútkou?) ale mal by som sa na veľkom pozore, lebo takéto správanie mi príde ako z presladeného romantického filmu. A podľa mojich skúseností sa takéto veci v realite nedejú...

06 Jún 2017, 2:08
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

ty tu pomaly otvoris temu na kazdu mini zivotnu udalost co sa ti stane. nieze by si bol rad a tesil na dalsie stretnutie. radsej za tym budes hladat nejaku fantasy story

06 Jún 2017, 7:38
Profil  ICQ  
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Ked si ju uz takto ohuril, tak sa hlavne nepytaj na cislo/mail/FB, pretoze s tvojim gramatickym prejavom by si to inteligentne dievca hned odradil/odplasil. Radsej si s nou len piatky pokecaj.

06 Jún 2017, 9:39
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Ja si myslim, ze to bude nejaka z hojka :smt047

06 Jún 2017, 22:17
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

kompi píše:
vieš co mirak daj mi nijaký kontakt na teba si košican keď ma najbližšie vymákne zavolám ta a poviem mi nanu nazor :) aspon zakopeme vvojnovú sekeru :)

P.S pozývam :)

keby som nebyval 1000 kilometrov od Kosic, tak... by som si nasiel inu vyhovorku :)
ukecaj ju na selfie s tebou a hod tu foto. seba kludne vycenzuruj, ked chces ostat v anonymite.

06 Jún 2017, 23:53
Star
Star
Obrázok užívateľa

pochybujem že ak nechcela povedat ako sa vola tak sa zo mnou odfotí ale skúsim prečo nie :)
ono dost mozne ze baba sa kvalitne nudi tak len hlada sposob ako zabit nudu :D v tomto som sebakritik neverím že daka baba sa mi prihovorí preto len lebo som ju zaujal. a nemam problem sem hodit svoju fotku snou ak sa odfoti :)
ale ak sa odfotí a nepovie meno tak sa budem smiat až dokym to sem nepridem napisať :D

07 Jún 2017, 1:17
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

@guess.whooo no ja si myslim tiez, ze takato vec je dost nezvycajna a asi by som tiez poznat nazor. Ako nehovorim ze hned prva vec musi byt cele meno, facebook, datum narodenia, telefonne cislo, a akej farby si najradsej kupuje podprsenku, ale ze ani nepovie ze jak sa vola?

Daco je na tom divne.

08 Jún 2017, 18:19
Profil  ICQ  YIM  
Star
Star
Obrázok užívateľa

Fabo hovoris mi z duše....
Zajtra idem do toho podniku mozno pride :) Ak mam povedat pravdu neviem sa dockat. Ale rozmyslal som nadtym postavím sa ktomu razne ak nepovie ako sa volá mam namysli meno nie priezvisko tak sa jej spýtam oco jej ide a ked sa to nikam nepohne odidem prec....

//autoeditácia príspevku (08 Jún 2017, 19:44)
Prvý krat sa to dalo chápat druhý krat som si povedal no ok sranda pokracuje ale uz dalsi krat to bude trapne.....

08 Jún 2017, 20:43
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

a na ci ti je jej meno? co sa zmeni ked budes vediet ze sa vola zuzka?

mne sa jej hra paci, ja by som hral s nou a proste by som sa na meno uz nepytal. povedal by som jej ze ked nechce povedat ako sa vola, tak jej budem musiet vymysliet vlastne meno a nieco by som si vymyslel (zofia).

08 Jún 2017, 22:02
Star
Star
Obrázok užívateľa

beriem aj taky pohlad na vec ale co tym sleduje? :D

08 Jún 2017, 22:25
Obrázok užívateľa
pi*ov***.

Hra sa preto, pretoze ked sa to cele poserie, tak vlastne nic nevies a nemas ju ako spatne kontaktovat. To znamena ze ta na par stretkach vyspoveda, a ked jej vnutorny hlas nasepka ze si kus vola tak tam jednoducho prestane chodievat a ty ju nijako neskontaktujes ani nenajdes, keby si sa jej pacil, a chcela nieco viacej, tak ti da prostriedky na to aby si ju mohol kontaktovat. . . . meno, cislo, fb a spol ....

Horsia varianta bude, ked je to len nejaka stavka s kamoskami, pozriete chudak typek, podme si z neho robit srandu, nech sa namotava. A este horsia ked to bude za nejakym inym ucelom to jest ze zenska ide po niecom a ty to nie si. Kontakty, peniaze, proste nieco ... :| Kludne to moze byt aj prepnuta absolventka oboru psychologie, ktora si "skusa" (dost jeblym sposobom) komunikaciu s ludmi. - aj take sa stava.

12 Jún 2017, 10:13
Star
Star
Obrázok užívateľa

qwerty dva palce hore sám by som to lepsie nenapisal..... :smt006

k veci proste neprisla.....

//autoeditácia príspevku (17 Jún 2017, 0:00)
no mam novinky v piatok sa tam opät zjavila a uz vieme ským máme tu cesť slečna sa volá Antonia :)

bol to pekny vecer velmi pekný až keď odisla prisla za mnou nemozem povedať ani ze kamaratka ale jedna znama ktora sedela vedla nas pri stole cely vecer a pýta sa ma ze odkial poznam tu babu a co znou riesim.
Ja nanu dost prudko lebo ju zrovna nemusím že a prečo sa pýtaš ty nebodaj antoniu poznas? A tu prišlo to zauijímave čo aka antonia to je lenka a ano poznam ju aj jej otca a ze je to oje*** a podobne že vie že sice niesme nijaký kamarati a chcela ma varovať a pod.

Čo mi natom nesedí je to dotyčna znama nieje ziadna moja kamaratka skor naopak mali sme raz jeden skaredy rozhovor preco by ma chcela len tak pred nou varovať navyše ani sa mi jej nechce dajako verit keby mi to niekto iny povedal mozno sa nadtým aj zamyslim.... ale viem že ona je dost zakerna a rada klame.
tak čo poviete hojkaci? :)

17 Jún 2017, 1:00
King
King
Obrázok užívateľa

Chlape, mať tak tvoje problémy. :lol:

17 Jún 2017, 7:39
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

opi ju a osukaj

17 Jún 2017, 11:39
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Keby ti povedala, ze sa vola Gertruda tak je to jasne, ale s tou antoniou tiez zabila :D.

17 Jún 2017, 12:16
Profil  ICQ  
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

čaka ze si nabali nejakeho borca v plnke a kedze ten zatial sa nezjavil, tak samozrejme je lepsie sa tych 5hodin s niekym bavit ako len tak sediet a pozerat do steny.. :) Zmier sa s tym ze s velkou pravdepodobnostou tam necakava na teba, ma ta za ucelom "krovia"

17 Jún 2017, 17:14
Star
Star
Obrázok užívateľa

Solo_Kamen píše:
Chlape, mať tak tvoje problémy. :lol:

ja to nepovazujem za problem ale za dilemu.

gogo956 píše:
čaka ze si nabali nejakeho borca v plnke a kedze ten zatial sa nezjavil, tak samozrejme je lepsie sa tych 5hodin s niekym bavit ako len tak sediet a pozerat do steny.. :) Zmier sa s tym ze s velkou pravdepodobnostou tam necakava na teba, ma ta za ucelom "krovia"

ja si chcem uzit uz mi je uplne jasne ze stoho nic seriozne nebude

p4to píše:
opi ju a osukaj

pije nealko nepije vraj alkohol

17 Jún 2017, 23:21
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 22 ]  1, 2  Ďalšia

Choď na stránku

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia