driver na ati radeon x1200

Všetko čo hľadáte a doteraz sa vám to nepodarilo zohnať smerujte sem...
djmikky
Novice
Novice
Príspevky: 7
Registrovaný: 17 okt 2005, 16:04

driver na ati radeon x1200

Príspevok od používateľa djmikky »

kupil som si fujitsu siemens pa2510 a zhanam ovladac na graficku ati radeon x1200 pre windows xp. skusal som uz vela ovladacov z netu ale ani jeden mi nepasuje, vzdy mi vyhodi tabulku ze nie je kompatibilny so systemom alebo s hardverom.
Kesoman
Star
Star
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 608
Registrovaný: 26 jún 2005, 21:39
Bydlisko: Pandamonia

Príspevok od používateľa Kesoman »

http://notebooky-forum.notebook.cz napísal:Zober najnovsie catalysty a chod na TUTO STRANKU a sleduj instrukcie ako ich prinutit aby sli nainstalovat na tvoj notebook. U mna to 100% funguje a nezalezi, ci sa jedna o onboard kartu, alebo klasicku. Ovladace potrebuju obe rovnako. Ak budes mat nejaky problem, kludne napis, pomozem ak budem vediet. Kazdopadne sa ospravedlnujem za informaciu, ze X1200 to nepodporuje, nie je to pravda, prehliadol som to.
krupica_dnb
Medium Professional
Medium Professional
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 1035
Registrovaný: 27 aug 2005, 10:56
Bydlisko: ZV
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa krupica_dnb »

ak ti nejde, skus aj tak nainstalovat co najnovsi z netu, daj nech ti winupdate vyhlada alebo tam jednoducho hod z cedla. Ak ti nepojde, tak skus v spravcovi zariadeni zakazat secondary driver a po restarte by malo ist
Napísať odpoveď