Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 16 Nov 2019, 0:34

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 5 ] 
Fleshlight skusenosti
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Príspevok Fleshlight skusenosti
Ahojte

trocha z ineho sudka. Ma tu dakto fleshlight? Ktory odporucate? Mne sa akurat podarilo kupit "obsession" model. Nie som nadseny - nepride extra (clovek v nom dlho nevydrzi :D :D) ale idea ako taka je mega (prvy krat som to musel rozdychavat :lol: ), takze by som zvazil 1-2 ine modely, akurat treba trafit lepsi vyber (samozrejme tieto veci sa nedaju vracat (dakovat bohu :lol: )

Pochvalte sa.
(edit: snad to nevyznieva ako nejaka reklama. Ine znacky/modely su vitane)

29 Okt 2018, 9:57
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Fleshlight skusenosti
To je problem, ze vydrzis kratko? Privedlnym "cvicenim" budes mat aspon lepsiu staminu. Radsej vydrzat krato a mat z toho intenzivny blahodarny zazitok ako dlho a mat nudny zazitok. :D

29 Okt 2018, 10:03
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Tiez som si myslel ze je to pravda - ale je to uplna hlupost. S rukou vydrzim viac niekedy ...
Videl si ako vyzera "Obsession"? Je to desne (i ked pred tym ako som ho zobral mi to tiez prislo ako skvela myslienka). Uvazujem zobrat zakladne modely (Swallow a Lotus) ale nechcem trafit vedla znova :)

Prílohy:

29 Okt 2018, 10:11
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

No neviem ci tu niekto na fore vyskusal viac modelov, takze ti bude asi tazke poradit :D A vsetko ostatne je subjektivne.

Ale BetaAF nick hovori za vsetko :lol:

29 Okt 2018, 10:27
Moderátor
Moderátor
Obrázok užívateľa

Svojim sposobom by som bol velmi rad, keby tato tema pokracovala, lebo to ma potencial byt vo vybere najvtipnejsich tem...ale porusuje pravidlo 29: pravidla-fora-citajte-pozorne-t6559.html

29 Okt 2018, 10:32
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 5 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť