ale ja verim Francuzom aj ked Brazilia je favoritom.Ja aj tak najviac fandim Angole.To bude najvacsie prekvapenie turnajakali520 napísal:ver tomu ze jeden z tych velkych favoritov konci v skupine ak nie dvaja.
Futbal: MS 2006 v Nemecku
z tejto skupiny pojde Iran a Portugalsko...angola a mexiko nemaju sance...mexiko ma iba Marqueza a mozno Borgettiho inac nic..a o Angole sa ani nevyjadrujemLewis napísal:tak to urcite. aj ked mozno niejaky bodik ziskaju. s iranom bymohli bodovat, ale proti mexiku toho vela nezahraju a ani proti portugalsku.
Ver tomu ze Portugalsko prehra s Angolou. Preto lebo Portugalcom nevychadzaju uvodne zapasi na velkych turnajoch (vid euro 2004 alebo MS 2002) a uvodny zapas hraju prave s Angolu, a este preto lebo Angola bola ich koloniou a oni do toho daju vstko budu to brat ako pomstu. Ale moj tip na postup z tejto skupiny je z prveho Mexiko a z druheho Angola alebo Portugalsko.Lewis napísal:tak to urcite. aj ked mozno niejaky bodik ziskaju. s iranom bymohli bodovat, ale proti mexiku toho vela nezahraju a ani proti portugalsku.
Angola je najslabsi tim turnaja spolu s Togomkali520 napísal:Ver tomu ze Portugalsko prehra s Angolou. Preto lebo Portugalcom nevychadzaju uvodne zapasi na velkych turnajoch (vid euro 2004 alebo MS 2002) a uvodny zapas hraju prave s Angolu, a este preto lebo Angola bola ich koloniou a oni do toho daju vstko budu to brat ako pomstu. Ale moj tip na postup z tejto skupiny je z prveho Mexiko a z druheho Angola alebo Portugalsko.
Slapsie je trinidat a tobago. Ale je to vlastne jedno lebo uz je vacsina timov vyrovnanych. Staci sa pozret EURO2004 Greci vyhrali (a mali spolu s lotysmi najnizsi kurs tusim). Na MS 2002 v semifinale Korea a Turecko. Favoriti sa pakovali hned v skupinach (Francuzko, Portugalsko, Argentina, Taliansko islo uz v osemfinale). Ja sa stavym ze aj tu budu vseliake prekvapenia.marosko1991 napísal:Angola je najslabsi tim turnaja spolu s Togom
http://futbal.pravda.sk/statistici-tvrd ... ms2006_p13
zajimavy clanok
zajimavy clanok
-
R1k1nko
Darca
- Príspevky: 3259
- Registrovaný: 31 dec 2005, 2:47
- Bydlisko: Sladkovicovo
- Kontaktovať používateľa:
od veci ale mali by ste to vidiet !!!
:):)
Kód: Vybrať všetko
NARIADENIE
o pravidlách správania manželiek počas Majstrovstiev sveta vo futbale 2006
§1
V čase od 9.6.06 do 9.7.06 je manžel absolútnym vládcom nad TV prijímačom a jeho diaťkovým ovládaním.
§2
Manželka sa v uvedenom čase mlčky venuje domácim prácam.
§3
Pred každým zápasom treba manželovi položiť k televíznemu kreslu prepravku vychladeného piva, pričom dôraz sa kladie na "vychladené".
§4
Manželke je prísne zakázané zdržiavať sa v televíznej miestnosti počas hry.
§5
Počas prestávky má manželka 15 minútové právo vstupu, aby mohla vyprázdniť popolníky a nahradiť prázdne nápojové fľaše chladenými plnými fľašami. V prípade záujmu sa podávajú rôzne pamlsky. Šuchotanie s obalmi je neprípustné. Verbálna komunikácia je zakázaná.
§6
Najneskôr 30 minút pred začiatkom zápasu treba manželovi predložiť s láskou pripravené jedlo. Aj v tomto čase má byť klapačka zavretá, aby manžel nebol rušený pri mentálnej príprave na nadchádzajúcu hru.
§7
Počas majstrovstiev sveta sa treba vyvarovať akejkožvek činnosti slúžiacej na rozmnožovanie. Je zakázané nosiž oblečenie, ktoré by mohlo u manžela vyvolať túžbu po takejto činnosti.
§8
V prípade, že manžel veľkodušne dovolí manželke zhliadnuť na minútku, alebo dve, priebeh hry, musí sa táto zdržať akýchkožvek prejavov a otázok, ktoré by prezradili jej nedostatočnú úroveň futbalovotechnického intelektu (napr.: Čo je to ofsajd?). Okamžitým vykázaním z miestnosti sú ohodnotené poznámky typu: "Ach, ten Beckham dnes opäť vyzerá úžasne".
Tak teda milé manželky, ak sa budete riadiť týmito pravidlami správania,
váš manžel vás odmení tým, že:
a) nerozleje pivo
b) nenatrúsi v okruhu 3 metrov okolo svojho trénerského (televízneho)kresla
c) pri spotrebe pokrmu uvedeného v §6 nebude neustále pripomínať kulinárske schopnosti svojej matkyale nechali..patri v zahravani priamych kopov k najlepsim na sveteB3rET napísal:no ja sa uz nemozem dockat...![]()
uz len 2 dnii... potesila ma sprava ze za Braziliu nastupi namiesto zraneneho Edmilsona Juninho... no ajtak poxybujem ze napr. take priame kopy nexaju kopat jeho, aj ked s nix dava viac golov ako hocikto iny z ich timu...
Chlapci, je dobojovane! Titul majstra sveta ziskava Ceska republika, ktora vo finale zdolava Braziliu 2:1 (polcas 1:1). Vitazny gol dava v 77. minute Baros, ktoreho nadherne vysuva Nedved. 
Bronz ziskava Argentina, ktora zdolava domaci tim 3:1.
http://pocitace.sme.sk/clanok.asp?cl=2752862
Bronz ziskava Argentina, ktora zdolava domaci tim 3:1.
http://pocitace.sme.sk/clanok.asp?cl=2752862
pekna kokosovina, cesi skoncia prinajlepsom v osemfinale. a to sa este budu tesit.brm napísal:Chlapci, je dobojovane! Titul majstra sveta ziskava Ceska republika, ktora vo finale zdolava Braziliu 2:1 (polcas 1:1). Vitazny gol dava v 77. minute Baros, ktoreho nadherne vysuva Nedved.
Bronz ziskava Argentina, ktora zdolava domaci tim 3:1.
http://pocitace.sme.sk/clanok.asp?cl=2752862
