Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 19 Sep 2019, 11:06

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 21 ]  1, 2  Ďalšia

Choď na stránku
Instastories
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Príspevok Instastories
ahojte,

zaujíma ma váš názor :D .
Priateľka sa so mnou rozišla cca pred rokom a pár mesiacov dozadu som si spravil účet na insta, pridal pár fotiek a sem tam dám nejakú story pri ktorej vždy vidím že ju videla aj moja ex. (nemá ma medzi followermi ani ja ju)
Chápem že je to blbosť riešiť ale zaujíma ma to, keby sa s ňou rozídem ja tak to ešte pochopím že ma sleduje ale takto, veď už by ju nič namalo v súvislosti so mnou zaujímať.
A prečo sa to nespýtam jej? myslím že by nepovedala pravdu :D

Ďakujem :smt006

edit: máš pravdu Paťko :D upravil som to

20 Jún 2019, 13:55
Professional
Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Instastories
Nedal si žiadnu otázku :D Nič senzačné na tom nevidím. Len sa zaujíma o svojich ex.

20 Jún 2019, 14:14
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

akoze ja nechapem co je na tom

20 Jún 2019, 16:18
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Klasické stalkovanie od ex. Nič od toho ale nečakaj...

Moja frajerka mi tiež hovorila, že každú jej Insta storku sleduje nejaká baba, ktorú vôbec nepozná. Keď mi ukázala jej profil, tak som zistil, že to je moja bývalka :lol:

20 Jún 2019, 16:19
Profil  ICQ  
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Aj ja som si pozeral byvalu na stories, pritom som nebol jej follower. Len mi obcas skocila v navrhoch, obcas ju kamarati likovali, tak som tam sem-tam zabludil a popozeral si.

20 Jún 2019, 17:22
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

kontroluje, či urobila dobre, keď ťa nechala :D ale súhlasím, že to nie je nič výnimočné a netreba ani nič očakávať

20 Jún 2019, 20:53
Profil  ICQ  
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

neočakávam od toho nič, len mi je to čudné že to robí :D
ale tak podľa vašich reakcií vidím že je to "normálne" :lol:

24 Jún 2019, 10:56
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Príspevok Instastories
preco si to dal do uvodzoviek, ja naozaj nevidim nic cudne na tom ze ta sleduje, ja tiez sledujem byvalu a aj ona mna, ked ste sa nerozisli pre to ze si jej uskrtil psa, stratil sklene oko a spalil drevenu nohu, fakt na tom nic nevidim

ja lutujem tie dnesne vztahy

24 Jún 2019, 13:02
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

ja som to pochopil tak ze dovod preco mu to prislo zvlastne bol prave to ze sa navzajom nefollowuju, teda ona si cielene vyhladava jeho profil a pozera si jeho stories ..

25 Jún 2019, 11:38
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Príspevok Instastories
to nemusi byt pravda pretoze ked cez lupu vyhladavanie ak nenapises nic iba kliknes do vyhladavania tak ti dole hodi nejakych ludi na zaklade nejakych algoritmov, napr najblizsi spolocny znamy ci nieco co by sa ti mohlo pacit na zaklade toho co odoberas, ja napr. sledujem fero_joke a stale mi tam teraz hadze steva martinovica

25 Jún 2019, 11:48
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

DEVZYO1G - presne tak :)
CheZteR - mne napr. neukáže nikoho známeho koho nesledujem bez toho aby som ho pred tým nevyhľadal (hlavne keď majú len pár stovák followerov)

No ale nedalo mi to tak som jej napísal že či ma sleduje :D odpoveď: „premohla ma zvedavosť“ :lol:

28 Jún 2019, 13:02
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Co si dosiahol tou otazkou?

28 Jún 2019, 13:21
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Asi potvrdenie o tom, že má ešte u nej šancu :lol:

28 Jún 2019, 13:24
Profil  ICQ  
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

CheZteR píše:
to nemusi byt pravda pretoze ked cez lupu vyhladavanie ak nenapises nic iba kliknes do vyhladavania tak ti dole hodi nejakych ludi na zaklade nejakych algoritmov, napr najblizsi spolocny znamy ci nieco co by sa ti mohlo pacit na zaklade toho co odoberas, ja napr. sledujem fero_joke a stale mi tam teraz hadze steva martinovica

ved fajn ale stale musi kliknut na jeho profil a potom na jeho profilovu fotku aby videla jeho story a on ju zaroven mal v zozname ludi ktory si tu story pozreli ... a ako vidime po tom co jej napisal, tak to robila cielene ..

29 Jún 2019, 17:11
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Vôbec nemusí kliknúť na jeho profil a potom na profilovú fotku.. stačí lupa, dole sa zobrazia nejaké profily podľa nejakého algoritmu a hneď môže klikať na jeho profilovú fotku a zobrazia sa jeho storky. Stačilo, že si ho vyhľadala raz pred x mesiacmi.. a ak furt klikne na jeho storky pri vyhľadávaní, furt jej tam zostane svietiť. Ak to niekomu vadí, kľudne si ju môže dať zablokovať...

30 Jún 2019, 21:57
Star
Star
Obrázok užívateľa

Ide o to ze ona dala kopacky jemu a vtedy obvykle zeny zuria ze uz nechcem ani vidiet atd. Leby o pozeral ju to by nebolo cudne ale najprv ho odkopne a potom ho pozera, lajkuje, komentuje atd.? Hovorim vseobecne lebo toto vidavam neraz. Ja keby sa s niekym rozidem tak viac nechcem o tej osobe ani pocut.

Raz sa stalo ze osobu A, vymenila osoba B, za osobu C. Ale ked osoba C nechala osobu B, tak sa osoba B znova ozvala osobe A. To je ako ked odidete z prace proti ktorej ste nemali nic, ale zaujala vas ina ponuka tak ste to chceli vyskusat ale nakoniec to nevyslo a vratili ste sa do starej prace. Takze osoba A stale lubila osobu B, a nepohadali sa, rozumeli si, len sa priplietla do cesty neodolatelna charizmaticka osoba C. Ale ked sa osoba B sklamala tak si uvedomila ze radsej chce predsalen osobu A.

10 Júl 2019, 7:42
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

no co ti poviem, mozno keby mali v hlave vsetci tak jasno ako ty, vsetci by boli vecni samotari ako ty :D

k tvojmu prikladu, u nas v praci sa to stalo neraz, clovek odisiel lebo chcel vyskusat nieco ine, zistil ze to neni ono a kedze mu firma dala prilezitost tak sa vratil naspat. vies, lebo firma neni zatrpknuty urazeny chlapec, ale si uvedomuje ze je to clovek co bol sikovny a ze uz ma vedomosti ktore by novacika museli zaucat nejaky cas.

samozrejme vo vztahu to neni take chladne a logicke, ale ozaj je pre teda predstava ze clovek je omylny taka nepochopitelna? ludia dospievaju, vyvijaju sa, menia nazory a postoj k zivotu. co je na tom nezvycajne ze si clovek A povedal "zivot je kratky, mozno neni spravne zostat cely zivot hned s prvym partnerom, mozno ich treba vyskusat viac", tak to vyskusal s clovekom C ale nakoniec zistil ze s B to bolo ovela lepsie. no a pokial si za ten cas clovek B uz nenasiel nejakeho cloveka D, alebo to neni zatrpknute a urazlive decko, tak preco by nemal dat cloveku A znova sancu?

10 Júl 2019, 9:17
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

kokos ... osoba A osoba B osoba C
to je na mňa priveľa :D

10 Júl 2019, 9:29
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

aacid, mne sa stalo niečo podobné, ako popisuješ. Osoba B sa so mnou rozišla a veľmi krátko na to si našla osobu C. S tou bola možno pár týždňov a potom zistila, že ja som oveľa lepšia voľba a chcela sa ku mne vrátiť. Myslíš, že som mal chuť do toho ísť? Ani za nič a to napriek tomu, že som bol stále nezadaný a ona sa o to pokúšala dosť dlho aj po niekoľkých odmietnutiach, možno rok a pol.

Je pravda, že tam zohrávalo rolu asi aj to, že som bol relatívne rád, keď to ukončila, pretože by som to skôr či neskôr asi urobil ja, ale aj keby sme spolu predtým mali úplne harmonický vzťah, tak si nemyslím, že by to zmenilo moje následné rozhodnutie, keď sa ku mne chcela vrátiť. Myslím si, že by som k takej osobe už nemal potom dostatočnú dôveru v to, že to nespraví znovu.

10 Júl 2019, 10:29
Profil  ICQ  
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

to je ta kategoria tvrdohlavost. tvoj pripad je iny, ty si chcel aby to skoncilo. ale je ozaj nerealne ze sa dvaja ludia rozidu a po nejakom case zistia ze im bolo lepsie ked boli spolu ako ked nie su, tak sa daju zase dohromady?
a zaroven je ozaj tak nepredstavitelne ze clovek spravi chybu? ze si mysli nieco a az neskor zisti ze bol na omyle?

10 Júl 2019, 10:51
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 21 ]  1, 2  Ďalšia

Choď na stránku

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť