Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 23 Júl 2018, 0:28

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 80 ]  1, 2, 3, 4  Ďalšia

Choď na stránku
Kde najst slecny/zeny?
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Príspevok Kde najst slecny/zeny?
Dobry den Vam prajem,
asi patrim este do starej skoly, tej slusnej, tak to zoznamovanie je tazsie no...
Viete poradit kde sa zoznamit so slecnami? pripadne ako naviazat komunikaciu?
Hladam...v najlepsom pripade vztah,ale neodmietol by som ani kamaratku s benefitmi, mohli by sme spolu chodit na vylety,dovolenky, financie su len nie je s kym to minut... :( a to ma utlaca do depresii,mal som vztahy, aj dlhsie(3r+) ale to bolo este na skolach...
Dakujem.
PS: na veku mi nezalezi, hocico od 18do 40.
Ja som tesne po vyske, 26r.

14 Aug 2017, 18:42
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Kde najst slecny/zeny?
Z tvojho príspevku mi príde že sa snažíš ospravedlniť svoju neschopnosť a nazval si ju slušnosť... Stará škola bla bla bla. Neklam hlavne sám seba.

Netreba hľadať vzťah. Treba ísť medzi ľudí, zoznámiť sa s novými tvárami a až potom časom sa z tých známostí niečo vyvinie.
Ak pôjdeš hocikde s cieľom "hľadám vzťah", bude z teba kričať zúfalstvo a to príťažlivé nie je.

Najlepšie je hľadať pri svojich záľubách, od športu cez šach... Základ je nejaké normálne mať - rybár a modelár to ale určíte nebude :).

Ak hľadáš rýchle riešenie, zafo a amatérky to istia :)

14 Aug 2017, 19:09
King
King
Obrázok užívateľa

baldorex píše:
Najlepšie je hľadať pri svojich záľubách, od športu cez šach... Základ je nejaké normálne mať - rybár a modelár to ale určíte nebude :).

S tým športom to ale začne byť perspektívne až po nejakom čase.... dnes zo mna tieklo ešte hodinu po tom, čo som prišiel domov :lol:

baldorex píše:
Ak hľadáš rýchle riešenie, zafo a amatérky to istia :)

no... a zase sme skončili tam stretko-s-prostitutkou-t199551.html :D

14 Aug 2017, 19:19
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

To je iba výhovorka. Nahodiť vtipnú narážku sa dá aj na to... Samozrejme musí byť spotená aj druhá strana :).

Napríklad v posilke keď príde baba a vyrúti sa na ňu spotené hovado, to nie je ok. Ale keď už maká aj ona a je patrične spotená, už sa dá čo to nadhodiť pri striedaní stanoviska...
Rovnako na biku, korčuliach...

Je to len o situácii a o tom vedieť ju využiť.

14 Aug 2017, 19:31
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

ale ci uz ides do posilky alebo sa korculovat alebo akekolvek hobby robit, tak tam chod robit to hobby a nie balit baby.
viete preco sa v poslednej dobe rozmahaju cisto zenske posilovne? lebo polovica chlapov v posilke zenske ocumuje a druha sa ich snazi zbalit. pritom vacsina zien ide do posilky za ucelom cvicenia a urcite sa nebudu citit uplne najprijemnejsie ked sa ich niekto pokusa zbalit (hoc aj fesak) a oni fucia a su spotene lebo chcu zhodit to sadlo z brucha.

zaklad je chodit do spolocnosti. neriesit zeny primarne, ale pokial si vsimnes ze ta baba v rohu sa uz na teba stvrty krat pozrela, potom sa pokusit nadviazat kontakt.
pokial chces vyslovene balit baby, tak chod niekam kde tie baby idu za rovnakym ucelom, diskoteky, bary a kluby. ani magio plaz nemusi byt na zahodenie.

ale pokial si zufaly a depresivny z toho ze nemas vztah, tak mas problem. hovori sa ze pokial nie si schopny ty zit sam so sebou, tak necakaj ze toho bude schopny niekto iny.

15 Aug 2017, 14:33
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

:D v posilke pozeraju zeny kaaamo po atletoch. . . .

nabuchany napichany, ich nezaujima..... velke svaly zeny nezaujimaju. zaujima ich vydrz. :wink: mysli na to.

:arrow: zeny najdes vsade. Len si prilisny posera na to aby si sa do toho poriadne obul.

Ku prikladu: brani ti niekto ist na aerobik? Na skakanie na trampoline ? ci? nebavi ta pozerat na natriasajuce sa zadky a poskakujuce prsia? hmm? radsej by si pozeral na mna ako robim vigle vigle ? ... :psssst: :|
Aerobik, skakanie na trampoline, saaaakra, dokonca ako chlap mozes ist na tanec okolo tyce, chodia tam pekne kočky, a par buze****, isto sa zoznamis, s tymi kockami, nie s buznami, mozno aj s buznami, buzny budu mat dalsie pekne kamosky. Joga? nasledne je problem prihlasit sa na latino tance, hulahoop, spolocenske tance ? vies kolko je tam zien ? po milu rit....

nebudem ti tu davat prinscreeny lebo uz teraz mi je do placu ako v dnesnej dobe toto niekto moze riesit. Sleduj facebook, mas skupiny akoze hladaju sa ludia na turistiku, na hory, na koncerty!!! .... len si preboha vsimni kolko inzeratov je, ze sama zenska, a sakra pekna, hlada niekoho ku sebe s kym by sla do tatier..... mas problem narvat do rupsaku 3 litre vina a ploskacku? (a durexy? ) zenske nezadane .... mozes ju krasne nabalit cestou na kopec.... a ked nesi blbec, tak sa ani na kopec nepojde, otvori sa vinko pod kopcom, a mas vybavene. do pi*e, prave kukam na ten inzerat, dalsi, boha jeho ... na co cakaaaaaas? kup turisticke topanky, vezmi rupsak a chi chi chi cha cha cha ... ved aj ty si nezadanyyyy a hladas spriaznenu dusu, roky si turistaaaaaaa, ... a nahoda vas psojila, ved nebud lenivy. kreativitaaaaaaa, chapes? musis a vynajst. tie zenske su rady klamane. ony vedia ze im chces vliezt do gati, ale ty to musis nejako obklukou uhrat, a to sa daaaaaa, tomu ver ze sa to daaaaaa. s prstom v nose. Ked prides na princip, tak si to vyhral ...
Na koncerty hladaju zenske dokonca partie chlapcov, sme dve baby hladame chlapa, alebo dvoch ktori sa ku nam pridaju, kuknes zenskej na profil tak ti vypadnu oci ze jaka jebackaaaa, Hladam niekoho kto so mnou pojde tam a tam, mam listok nesiel by nejaky chalan tam a tam ? vkuseeee kaaaaaamo.

mas Tolko FB skupin, o tom ze mas skupiny ktore su pre vysokoskolakov ( a vysokoskolacky :twisted: ) Kde kazda druha pise ze hlada niekoho kto sa s nou pojde opit, kto jej pomoze na izbe s internetom, kto by s nou siel do kina kaaaade taaaade, je tam toho milion.

Nehovoriac o dalsich milion miestach. Mas festivaly, koncerty, striptizy. uz si bol na chlapsky striptiz? chod. Mas tam XY nadrzanych zenskych.... vysoke skoly plne zien a nasledne intraky --- ekonomky, doktorky, chemicky (teraz keby si videl co som v BA zmotal, jezisi kriste, fuuuf, to sam nedam, [ chemicke inzinierky, uz po skole, masakeeeer. ... ] ked nedojde kamos seriem na to, uplne prepnute.... :arrow: .... ) pedagogicky, ....a psychologicky? nadrzane vsetko ako stepne kozy. Farmaceutky a zubarky to ani nehovorim. nikdy nechod sam. budte aspon dvaja. a nepi z pohara ktory si nestrazis..... a nech je kamos aspon normalny(nech ta zachrani.... ). Neze sa zobudis holy,zdrogovany na zenskej izbe priviazany o radiator, ... :psssst: :lol: najlepsie bolo ked to same dve zeny povedali kamosovi vo vlaku, ten mi vkuse neveril, dosli dve zenske sme sa zakecali, vravim hentu story same potvrdili ze to robili aj ony :lol: :lol: :lol: (nitra, trnava, blava, tam im sem tam masakerne hrabe ake su nadrzane samice. . . . )
uz si sa prihlasil na urade prace na rekvalifikacny kurz (trtkaci kurz) prihlas sa na profesionalne robenie nechtov. alebo ekonomiu, co myslis, kolki chlapi budete na robeni nechtov? ja ti poviem. 1 - ty sam, inak same zenske, ked to uhras, mas co robit bratmmm.
tlac sa tam kde je koooooooooopeeeeeeec zien. :| to je jedno co si budu mysliet, je na tebe ako to uhras.

co ti mam dat inzerat ? :D vyvesim tvoju fotku na UMBcke v BB napisem tam ze bohaty, vecne nadrzany, super sexi chalan hlada sexi kamosky na pifko. A tebe dam triko, dopredu ti nazehlim fotku z toho inzeratu, a dozadu vtipny, bohaty, nadrzany, nezadany. . . .a mas vybavene.

Alebo sa vyserieme na to a ideme do Prahy ku koncu roka (viem presne kedy) ale tam sa drz, tam ta zachranovat nebudem, tam ked ta zeny opiju a znasilnia, sorry bro :D tie doktorky ( a nielen ony :twisted: mysli na to, salene zenske, len ony dost aj zobru o sex, na chodbe na intraku ta chytaju za nohy, placu, volaju ta opite do izby, tahaju ta do izby za ruku, ... no cisty konec) riesia stress zo skusok travou, chlastom a poriadnou trtkackou, chlapi su idioti ze si tam frajerky hladaju, tie zvysne nema kto je*avat..... tam ho budes mat ako slivku, vajcia si uz ani nenajdes co take male budu, nebudes vediet skor kde ist ci na testy na pohlavne choroby ci na chirurgiu vtaka zasivat. .... tam budu kondomy lietat ako nabojnice ked rambo z gulometu strielal, tam si neber ani lubrikacny, tam ber rovno 5 litrov oleja z bily na akciu ... zavet spis ked tam pojdes, tam umries pri trtkacke, ... a vzdy na brucho hej? never ze berie antiku. Ktoru dobre vytrtkas ta ju vysadi, aby si ta priputala, este raz, vzdy na bruchooooo, ... :psssst:
Znova ostatne zenske v Prahe, to je skoda pisat. Len to je kazdy zosrany. nikto uz nikam nechodi, aj ked sa zozenie partia zenskych to treba normalne prosit znamych. kazdy zosrany. mam frajerkuuuu nemooooozeeeem, mam robotu, nemozem dovolenku vziaaat. a Kolko ich je ? 5 ? ta co si sa zosalel? sak sme len dvaja.... to nedaaaame qwerty, ser na to qwerty, ved preco si nedas doma pivo a neides spat, furt len kktiny vymyslas nejake. a blaaaaa blaaaa blaaaaa . . . . Kazdy nacicnuty doma na svojej, a vonku toooooooooolko zenskych co by chceli vobtiahnut . . . . bol som na 50 odtienov aj na prvom aj na druhom diely, kamo, plne kino zenskych chlapov nas tam bolo asi 10. ... tak silnu pičinu,pičačinu som necitil nikdy, z toho az nos stipal, to cele kino bolo vlhke, to akoby si mal brutalne zaslintaneho psa, fuj. tam to tak pachlo ze konec. tam keby si stal pred kinom v saku a oslovil hociktoru ta ta ta poje**** rovno tam na zachodoch.... to kebyze hociktoru medzi nohy chytis to akoby si ruku do vedra s teplou vodou dal ...

18 Aug 2017, 20:46
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

qwerty, nemala byt nahodou akcia, pod tvojou zastitou v bratislave? :(

18 Aug 2017, 21:02
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

kazdy na vsetko sere..... :|

18 Aug 2017, 21:05
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

so zenami sa najlepsie zoznamuje na tanecnych hodinach, latino tance, pomer zien ku chlapom je tam 3:1 takze sance su znacne. Alebo potom v zamestnani, najlepsie ak je velka firma, velka fluktuacia a same nove tvare.

18 Aug 2017, 21:37
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

qwerty-xyz ty si neskutočný primitív, ktorý sa na nete hrá na veľkého machra a v skutočnosti je to obyčajný pózer a sraľko, ktorý pôsobí dojmom akoby nevedel do 5 narátať ..radšej sa zdržím komentára.

gogo956 v zamestnaní asi tiež horko ťažko, kde pracujú ženy 40+ a ak sa aj nájdu ženy mladšieho veku cca 20, tak aj tie sú už vo väčšine prípadov zadané, zasnúbené, vydaté ...dokonca ani na výške, lebo tam sú taktiež dievčatá 19+ a nezadanú v takom veku nájsť je ako šafránu. Bol som na výške kde v jednom odbore bolo 15 dievčat a z toho 14 malo svojich frajerov a v druhom odbore boli 3 dievčatá a všetky 3 zadané ..tak teda hladaj si na výške alebo v práci. To sa každému tak ľahko povie ako keby to bolo také strašne jednoduché. A jedna vec je to či sú už zadané a druhá vec je tá, že aj keby sa teoreticky našla jedna nezadaná, tak aká je pravdepodobnosť, že práve tej jednej sa budeš páčiť, ked sa okolo nej motá už každý druhý nadržaný chalan? Ani z tej jednej-dvoch nezadaných nemáš nič vyhraté že sa po tebe bude hned sapať, ale naopak najskôr budeš mať len dalšiu „kamarátku" do počtu. Najideálnejšie je asi hľadať a zoznamovať s dievčatami kým sú ešte na stredných školách, tam je oveľa väčši počet slobodných dievčat a aj ovela väčšia pravdepodobnosť toho, že sa jedna nájde, ktorej sa budeš páčiť a bude ochotná ísť s tebou niekam von.

19 Aug 2017, 15:47
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

@Emppu a s kým akože chodia všetky tie zadané ženy keď je na svete kopa nezadaných chlapov? myslím že preháňaš ale brutálne

19 Aug 2017, 16:16
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

Alebo povedali, ze niekoho maju, nech ich neotravuju :wink:

19 Aug 2017, 16:28
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

TK1991 ja nepreháňam, ja hovorím na základe reálnych skúseností ..ja neviem, asi je na svete chlapov viac ako žien, ked na jednu ženu pripadá aspon 5 chlapov (ak nie viac). Skoro všade kam sa pohnem, tak skoro každá druhá baba už je zadaná a naopak skoro každý druhý chlap je nezadaný. Aj v partiách tak zvykne byť, ak je v partii 10 ludí, tak z toho ju tvorí 8 chlapov a 2 dievčatá.

yoggy aj to zvyknu hovoriť ak sa im chlap vyslovene nepáči

19 Aug 2017, 16:55
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

Emppu píše:
Skoro všade kam sa pohnem, tak skoro každá druhá baba už je zadaná a naopak skoro každý druhý chlap je nezadaný.

Iný turbo génius toto :) ale hlavne že nezadaných chlapov je x krát viac...:)

19 Aug 2017, 16:59
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

qwerty - ja by som s tebou fakt na akciu niekedy vybehol...ideálne TT.

19 Aug 2017, 19:33
Profil  WWW
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Emppu píše:
TK1991 ja nepreháňam, ja hovorím na základe reálnych skúseností ..ja neviem, asi je na svete chlapov viac ako žien, ked na jednu ženu pripadá aspon 5 chlapov (ak nie viac). Skoro všade kam sa pohnem, tak skoro každá druhá baba už je zadaná a naopak skoro každý druhý chlap je nezadaný. Aj v partiách tak zvykne byť, ak je v partii 10 ludí, tak z toho ju tvorí 8 chlapov a 2 dievčatá.

yoggy aj to zvyknu hovoriť ak sa im chlap vyslovene nepáči

Na Slovensku je podľa údajov z roku 2010 viac žien ako mužov - 946 mužov na 1 000 žien (2010) (zdroj: https://sk.wikipedia.org/wiki/Demografia_Slovenska). Či podľa tvojich štatistík nastala od roku 2010 epidémia, väčšina žien zomrela a to spôsobilo posunutie pomeru na 80:20 v prospech mužov?

Sú to len plané výhovorky, zďaleka nie všetky pekné baby sú zadané a ak si nevieš žiadnu nájsť, tak je to len tvoja neschopnosť, prípadne si truľo, ktorého každá lepšia baba hneď odpálkuje. No a s takýmto negativistickým postojom ani nie je žiadna perspektíva, že by sa to malo zmeniť.

Ak na teba sedí môj popis, tak jediné riešenie je sa na seba sebakriticky pozrieť, zamyslieť sa, ako sa správaš a ako pôsobíš - áno, vzhľad spraví veľa, tzn. že ak chodíš oblečený ako tvoj dedo podľa módy z roku 1975, tak musíš radikálne zmeniť svoj štýl, nahodiť nový účes, zlepšiť postavu a hneď to pôjde ľahšie. So zmenou štýlu príde aj väčšie sebavedomie a to potom na seba bude lákať oveľa viac žien ako doteraz.

19 Aug 2017, 22:19
Profil  ICQ  
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Emppu píše:

hej, ked cely tvoj svet tvori fakulta informacnych technologii, tak to takto kludne moze vyzerat.

zajdi si na ekonomku, tam mas zase 70-80% bab, polovica nezadane a zvysna polovica chodi s tymi ajtakmi co im uz doslo, ze su aj ine skoly.

19 Aug 2017, 22:41
Profil  ICQ  YIM  
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Qwerty - v BA sa pridam hocikedy, okrem buduceho weekendu ;-)

19 Aug 2017, 23:34
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Pilifo

:lol: :lol: :lol:

Ja som vôbec nehovoril o sebe ty debil, ale vo všeobecnosti ako to chodí a čo som už stihol občas aj ja zažiť za mladších čias, čím som si aj ja niekedy prešiel, aj ked nie až tak veľmi často, ale stalo sa. No teraz už je to iné a ak chceš vedieť, tak ja nemám absolútny problém s babami, mňa narozdiel od teba baby aj samé oslovujú a píšu mi, ani sa vôbec nemusím namáhať strápňovaním sa a úbohým hanblivým oslovovaním ako 95% chlapov, ktorých baby za to odmietajú a smejú sa z toho ... častokrát si ma ale ony same nájdu, ale ja som ten, ktorý ich nakoniec odmietne, ale mam vpiči a príde ďalšia a ďalšia ...a už von koncom sa neobliekam a nechodím ako tvoj dedo, ale mam štýl, ktorému by si ty nikdy nepochopil a je to štýl, ktorý osvedčene zaujme a priťahuje nielen takto rovnako zamerané osoby ženského pohlavia, ale aj tie tuctové, na ktoré by som ja ani len v živote očkom nemrhol. Takže si vyprosím aby ma tu dáky kretén z fóra, ktorý ma ani nepozná, už vopred zhodnotil a osočil za to, čo v skutočnosti ani nie je pravda a za to, že ja ako blb si vo svojom krátkom voľnom čase dovolím trochu pomôcť a snažiť sa dať dobrú radu a aj druhým chalanom, ktorých viem tak trochu empaticky pochopiť ak ma niekto takýto problém. Ale ako vidím sa to asi moc nevyplatí, kedže sú tu takí mudrlanti, ktorí vedia tak perfektne poradiť, tak nech sa druhý riadia aj nadalej tými radoby radami a nech aj cez celú výšku, aj celú prácu dokym žiť budú, budu plakať že ich nikto nechce. Zbohom.

19 Aug 2017, 23:41
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

ale tak ked nemas absolutne ziadny problem s babami a dokonca ta castokrat same oslovuju, tak preco pises ze je problem najst nejaku babu 19+ ktora by este nebola zadana...

20 Aug 2017, 0:02
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 80 ]  1, 2, 3, 4  Ďalšia

Choď na stránku

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť