Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 21 Jún 2019, 1:21

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 9 ] 
Láska ktora sa ozivi aj po rokoch
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Star
Star
Obrázok užívateľa

Príspevok Láska ktora sa ozivi aj po rokoch
V tejto rubrike zakladam v pomerne krátkom case dalsiu temu.
Chcel by som sa oúýtat na vaše skusenosti ohladom takej veci rozmyslam ako to popisat predstavte ze ste poznali niaky cas niaku osobu mali ste ju velmi radi doslova zamilovanie ale ta osoba bola bud zadana alebo namala o vás zaujem. Vy ste sa stym nijako zmierili trebars mate aj partnerku tu osobu uz nestretávate tak ako niekedy no keď sa stane ze ju nahodou stretnete tak to vo vás ožije ako po prvý krat. Popripade ak citite pocit samoty alebo choroby tak Vám napadne len tato osoba.
Je to zvlastne no ja stymto uz nijaku dobu bojujem slecnu som uz nevidel velmi dlho no opät mi zas prisla na rozum tak ma napadlo zalozit temu.

Som sám co ma taku skusenost alebo je tu este niekto taky? :)

02 Sep 2016, 2:16
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Láska ktora sa ozivi aj po rokoch
Dúfam, že najbližšie ťa napadne napísať nový príspevok do tejto témy:
gramaticke-okienko-t17480.html
aby si sa naučil niečo o svojom obľúbenom slove nijaký, niaký, aby sa dali tie tvoje témy čítať...

:)

A inak, podľa mňa sú to skôr spomienky ako zamilovanosť... veď tie dievčatá po 10-15 rokoch už musia vyzerať úplne inak. Aspoň v mojom prípade, keď na stretávke vidím bývalé spolužiačky, do ktorých som bol celú školu neskutočne buchnutý a teraz už vidno na tvári nejaké vrásky, postava už tiež nie je tiptop po pár deťoch a podobne. :) Nehovorím, že sa mi už nepáčia, ale určite to nie je tá zamilovanosť...

02 Sep 2016, 6:57
VIP
VIP
Obrázok užívateľa

postava je asi to posledné čo si v spomienkach udrží. Vizuálna pamäť nie je taká silná, ako zážitková. Takže skôr si pamätá na chvíle ktoré spolu zažili, ako sa o ňu snažil, ako po nej túžil a podobne. Ale inak súhlasím s tým čo brm napísal, aj tu to platí. Určite sa za tých 10 rokov zmenila aj charakterovo, a taktiež si sa zmenil ty. Je veľká pravdepodobnosť že by ste si už nemali ani čo povedať, alebo po krátkom rozhovore by ti liezla na nervy svojími názormi a postojmi ktoré môžu byť úplne iné ako tvoje

02 Sep 2016, 7:39
Profil  ICQ  
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Áno, postavu si nezapamätá, v spomienkach na ňu si ju skôr zidealizuje, že má lepšiu postavu ako v skutočnosti mala... samozrejme sa to môže týkať aj jej povahy.... a potom ju stretne po x rokoch a akoby dostal po papuli.. ;)

02 Sep 2016, 8:48
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

aj naopak to moze byt, ked vasa laska zo strednej, ktora v tedy mala postavu krv a mlieko (ziadne ovysajuce faldy, ale ani ziadna modelka) a po rokoch zistis ze je z nej fitness freak, ktory venuje cely zivot len cviceniu a uz ani vzhladovo ta nepritahuje :D

ale celkovo si nemyslim ze ma nejaky zmysel ze zaoberat byvalymi laskami. obcasne si clovek spomenie, vyhoni si a zabudne :D ak ti to aj tak neda, skus jej napisat, mozno ozaj zistis ze to uz neni to co byvalo.

02 Sep 2016, 8:54
King
King
Obrázok užívateľa

Súhlas s tým, čo sa píše nadomnou, ale zas kompi asi nemal na mysli len vizuálne spomienky na nejakú ženu. Keď sa nevidíte dlhé obdobie, povedzme viac ako 3 roky, tak pochopiteľne, že si charakter danej osoby, fyzickú stránku, ako aj zážitky vybavíte z tej doby, v ktorej to bolo aktuálne. Nie je ani tak príliš nezvyčajné, ak sa to deje voči určitej osobe z jednej strany. Sranda začína až vtedy, keď ste si jednu dobu boli sympatickí obaja, len jeden bol zadaný, tak sa s tým nič nerobilo a o 3-4 roky zistíte, že ste obaja nezadaní alebo že je zadaný naopak ten druhý a ten, čo nechcel pred 4 rokmi, by chcel teraz, ale situácia sa otočila a vrátilo sa mu to ako bumerang. :)

02 Sep 2016, 8:56
Obrázok užívateľa
:| poznam to. Cas od casu sa s tymi zenskymi clovek stretne, pokeca, zaspomina, poflirtuje trocha, a to je tak vsetko . . . A aj ked jednotlive strany vedia ze moznoze by mali byt spolu,(lebo vela veci sa po rokoch uz povie narovinu) tak len spominaju, mozno pri dobrom víne, mozno pri vychladenom poldecaku, alebo len pri kofole, blbe reci, podpichovanie, natahovanie, a nakoniec aj tak kazdy prizna ze sme vsetci uz kdesi inde a ze kazdy mame uz svoje zivoty a kazdy ide taky nostalgicky ale dobre naladeny domov. . . :)

02 Sep 2016, 11:29
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

Stalo sa mi to pred 3 tyzdnami. Stretol som sa so svojou najlepsou kamaratkou po dlhych siedmych rokoch. Dovod, pre kt. sme nestretavali bola ziarlivost mojej ex. partnerky, aj ked ju vobec nepoznala (len z mojho rozpravania), ale aj jej sucasneho manzela. Boli sme spolu stale od ZS, cez strednu skolu. Vyborne sme si rozumeli. Ale v istom momente na SS, ked sme boli single tam boli naznaky toho, ze by chcela ona nieco viac, asi aj ja, ale povedal som si, ze nie, ze nechcem prist o najlepsiu kamaratku, a tak to aj ostalo.

Ked sme sa teraz stretli, tak to bolo skvele. Pamatam si ju, ako vtedy. Dobre sme si pokecali, vyborne sa zasmiali, porozpravali sa o poslednych siedmych rokoch a zhodli sme sa na tom, ze som bol blbec, ked som do toho pred tymi siedmymi rokmi nesiel, ked to chcela aj ona. Pravdepodobne (nikto nevie na 100%) by sme spolu ostali dodnes, vzhladom na to, ze ako si rozumieme aj po takej dlhej dobe. Neurobil som ziadnu sprostost (ze by som po nej vystartoval alebo nieco) na tom stretnuti, ale bolo naozaj skvele vidiet, ze je stale taka skvela, a aj pekna, ako bola predtym, nez sme sa videli naposledy.

Co sa tyka toho, ked si sam, tak sa ti nedivim. Posledny takmer rok a pol zijem sam, v inej krajine, bez poriadnych kamaratov, a viem ti povedat, ze v samote ti prejde milion otazok a blbych napadov (ako napr. ozyvat sa ex. a pod.), ale to je len tym, ze si sam. V tom momente zdvihni telefon a volaj rodine, skutocnym kamaratom. Prejde ta to.

06 Sep 2016, 9:36
Profil  ICQ  YIM  Twitter  WWW
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

tiez mam taku kamaratku. spoznali sme sa na strednej, vyborne si rozumeli, cele hodiny sme si vypisovali. potom zacala z nicoho nic randit s mojim kamaratom a skoncila stredna. ona sa s nim rozisla no ja som uz mal niekoho ineho. navyse sme boli kazdy v inom meste, proste to nemalo zmysel vtedy. stretavali sme sa velmi zriedka, vlastne aj teraz sa stretneme tak raz za pol roka a vzdy to vo mne nieco prebudi.

taky pocit ako vtedy na strednej ked som cakal kedy sa ku mne dostane jej odpoved cez x stolov a viem, ze ona je na tom rovnako. nenazval by som to zamilovanostou ani platonickou laskou, len takou nostalgiou a zaspominanim si, co by bolo keby...

06 Sep 2016, 9:59
Profil  ICQ  
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 9 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia