Vyskytol sa problém, win 8.1 pri spúšťaní skypu vyskočila hláška že konto bolo dočasne zablokované. Snažil som sa prihlásiť cez webové rozhranie, tam píše to isté a možnosť "pokračovať" ktorá by mala posunúť riešenie k zdarnému koncu ma iba vráti zase späť na prihlasovaciu obrazovku.
Skúsil som možnosť kontaktovať support, čo vyžaduje prihlásenie live konta, čo vedie k vyššie spomínanej hláške .. no proste nekonečný cyklus. Keď pri prihlasovaní označím, že mám problém sa prihlásiť ale poznám heslo, vyplním druhý email, overovací kód, blabla, zmením heslo, konto ostáva stále zablokované.
Našiel som kontaktný formulár, kde som sa konečne dostal k možnosti poslať na support nejaké hlásenie a asi o pol hodinu na to mi prišiel od nich no-reply email o možnostiach supportu, ktoré sú samozrejme tie, ktoré u mňa nefungujú z vyššie spomenutých dôvodov.
Stretol sa niekto s týmto problémom alebo máte ešte nejaké typy ako kontaktovať tie darmožrácke ku**y?
(ešte som neskúsil toto, lebo moment. sa ponáhľam)