MMA (mixed martial arts)

O športe...
Deejay-LoLo
Amateur
Amateur

MMA (mixed martial arts)

Príspevok od používateľa Deejay-LoLo »

Sledujete to? Aky je vas najoblubenejsi fighter?
Tomasito
VIP
VIP
Používateľov profilový obrázok

Príspevok od používateľa Tomasito »

1. Fedor Emelianenko (bez debaty)
2. Dan Henderson
3. Mirko "Cro Cop"
Deejay-LoLo
Amateur
Amateur

...

U mna:

THE BEST -
1. Fedor Emelianenko (i ked Dana White hovori, ze Fedor nepatri medzi najlepsich fighterov, myslim si, ze je to legenda MMA vseobecne, a to nie len vdaka jeho vykonom, ale aj vdaka jeho charakteru)
2. Mirko Filipovic (aj napriek jeho strate formy)
3. Cung Le (v zapase o titul ukazal, preco je v strikeforce/elitexc no.1)
4. Rampage Jackson (bez debaty)
5. Mark Hunt (prirodzeny talent najdeny z ulice, o ktorom sa netocili videa, nerobili proma ako o "niekom"...kazdy, kto uznava BJ a BU mu musi vyjadrit respekt)
6. Antonio Nogueira (jeden z najlepsich GNP fighterov s nenormalnym instinktom a predvidavostou, az na prehry s Fedorom a Handersonom je neporazitelny, a uz len to z neho bojovnika s velkym B)
7.Gilbert Yvel (aj napriek tomu, ze sa nesprava najkorektnejsie, velakrat bol diskvalifikovany, nevie sa kontrolovat a k superom sa sprava bez respektu,je to bojovnik s nenormalnou silou v rukach s vybornymi high-kickmi..i ked lepsieho bojovnika za svoju karieru neohrozil, ma moj respekt..)
8. Tim Sylva (asi jediny bojovnik,ktory by mohol s fedorom teoreticky zahrat vyvazenu hru, na tom sa zhodli viaceri odbornici, na tom sa zhodnem aj ja...)
9. Randy Couture (legenda, podla americanov najlepsi bojovnik vsetkych dob, podla mna clovek, ktory bol za svoju karieru dost precenovany, prehra s Rodriguezom v jeho "prime" to dokazuje...aj tak mam prenho dostatok respektu, je to clovek,ktory MMA spopularizoval a tiez vynikajuci trener)
10. Bas Rutten (okrem toho, ze je aj vyborny bojovnik, je aj vyborny trener, zabavac a herec...Basa by som oznacil ako ikonu MMA, i ked je otazne, ci by pri sucasnej kvalite MMA uspel, dokazal toho vela)

A teraz tych, ktorych moc nemusim: :evil:
1.Bob Sapp (clovek,ktory kazi kulturu bojovych sportov a umeni, prehra s Nortjom jasne dokazuje, ze ma ostat tam, kde ho najviac podporuju-v Japonsku)
2. Tito Ortiz (najprecenovanejsi bojovnik vsetkych dob...mnohi sa o nom vyjadruju ako o bohovi, ja vsak musim povedat, ze fighter ako on robi MMA len hanbu...ked niekto pocul tie konverzacie pred zapasom so Shamrockom, tak si musel o MMA vytvorit tu najhorsiu mienku...nehovoriac o jeho predzapasovych vyjadreniach, atd...posledne je to viac celebrita, nez bojovnik)
3. Brock Lesnar (nechcem do toho moc hucat, no Brock dokazal pomutit hlavy aj viacerym ludom,ktori sa do MMA ako-tak vyznaju..Brock nikdy nedosiahne v MMA nic, BJJ techniky, stand up,atd. sa trenuju od malicka a systematicky, Brock bol dlho vo wrestlingu, a ked si niekto mysli, ze ked vydrzal s byv. sampionom UFC minutu a dominoval nad nim, aj ked sice prehral, z neho robi buduceho sampiona, tak je vol...Brock je hrozne netechnicky a v zapase s Mirom to bolo jasne vidiet...niekto ho podporuje,niekto nie, ja patrim k tej druhej skupine, tot vso)
4. Ken Shamrock (utok na Dona Frya, afera s Titom, napad uskutocnit zapas s vlastnym bratom, uz len to z neho robi bojovnika, ktory si nezasluzi byt tam, kde je...mal dobre fighty, myslim, ze v istom obdobi porazil aj Ruttena, no dnes uz prehraje pomaly aj s Diazom,ktory je vahovo od neho o dva triedy nizsie)
5. Kimbo Slice (no comment...)
BullyBoy
Expert
Expert
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa BullyBoy »

1. Fedor Emelianenko
2. Frank Shamrock
3. Mirko Crocop Filipovic
4. Tank Abott
Deejay-LoLo
Amateur
Amateur

BullyBoy napísal:1. Fedor Emelianenko
2. Frank Shamrock
3. Mirko Crocop Filipovic
4. Tank Abott
? :roll:
Maki
Darca
Darca

Príspevok od používateľa Maki »

nemohli by ste sem hodit nejake linky na youtube a tak nech kuknem co to presne myslite? fight club na eurosporte som uz pekne davno nevidel... tak som mimo trochu
Deejay-LoLo
Amateur
Amateur

...

Maki napísal:nemohli by ste sem hodit nejake linky na youtube a tak nech kuknem co to presne myslite? fight club na eurosporte som uz pekne davno nevidel... tak som mimo trochu
Fedor vs. Randleman :twisted:
Liddell vs. Belfort
Rampage vs. Arona :twisted:
Taktarov vs. Alvarez
Gracie vs. Nakai

atd,atd..
Maki
Darca
Darca

Re: ...

Príspevok od používateľa Maki »

Deejay-LoLo napísal:
atd,atd..
aha no jasne, uz som v obraze... sorka za OT teda ale toto nesledujem vobec... niezeby nezaujimalo ale ked sa k telke dostanem raz za rok a je fight club tak povacsine kuknem K1 a dost
Hegy
Addict
Addict

Re: MMA (mixed martial arts)

Príspevok od používateľa Hegy »

Ozivim tuto 11 rocnu temu, mame tu nejakych priaznivcov MMA?
Pozerali ste cez vikend Fight Night? Videli ste Perryho nos? Oof.
fildinko
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa fildinko »

Ja sledujem pravidelne UFC. Na Oktagon sa nevydržím pozerať :lol: .
Hegy
Addict
Addict

Príspevok od používateľa Hegy »

Jasné ved pozerat sa na Vemolu je pre divaka zlato :smt015
fildinko
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa fildinko »

Za mňa jeden z najlepších zápasov v UFC. Uploadnuté na YT UFC kanál.
Napísať odpoveď