Mobilny telefon

Ak plánujete kúpu HW, SW, elektroniky..., tak si skúste nechať poradiť...
Fordos851
Star
Star

Mobilny telefon

Príspevok od používateľa Fordos851 »

AHOJTE,

zvazujem kupu noveho mobilu do 550 eur. Dost sa mi paci HTC Sensation XL s iBeats alebo HTC Sensation XE. Avšak mam poziadavky na mobil aby mal kvalitne video aj fotky, dobry zvuk, rychlost a aby bol displey dost velky na fb. :)
ArAsHiD
Professional
Professional
Používateľov profilový obrázok

Re: Mobilny telefon

Príspevok od používateľa ArAsHiD »

dobry zvuk u HTC necakaj.....to beats vylepsenie je len krajsi ekvalizer.
Kvalitny zvuk ma iPhone, Galaxy S(1), Wave(1), niektore Nokie vyssieho radu a ta 2 jadrova Motorola
beardie
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa beardie »

Nino napísal:dobry zvuk
z repraku? nato su sluchatka
robo1152
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa robo1152 »

Ked chceš kvalitný zvuk tak si kúp mobil za 400 a za zvyšok kvalitnú mp3ku, aspoň si nebudeš minat baterku na telefóne :-)
ArAsHiD
Professional
Professional

Hej...ja som to myslel ako zvuk cez sluchatka...tie mobili maju lusne zvukove vstupy...co by si povedal na variantu HTC EVO 3D(teraz je za super cenu) a k tomu nejaky Cowon popripade iPod?
beardie
Redeemer
Redeemer

kvalita reprodukcie cez sluchatka bude vo velmi vysokej miere ovplyvnena prave kvalitou tych sluchatiek
ArAsHiD
Professional
Professional

Vzhladom nato, ze pozadoval kvalitny zvuk, tak predpokladam, ze nebude pouzivat sluchatka za 5eur.
Pri kvalitnejsich sluchatkach sa predpoklada, ze bude mat aj kvalitnejsi zdroj zvuku...lebo take HTC by potncial slusnejsich sluchadiel pekne domrvilo
Michaelo
Hardcore addict
Hardcore addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michaelo »

Škoda že Sony nevyrába kvalitné walkmany. Ten čo mám je síce fajn ale aj tak to nie je ono (zvuk je OK, len ten výkon). Ak by mal aj výkonnejšiu verziu tak by bol dobrým kandidátom (SE Live)
johny541
King
King
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa johny541 »

Na to všetko by bol ideálny aj iPhone 4S. Video a fotky na vysokej úrovni, výstup má čo sa týka mobilov jeden z najlepších. Avšak treba už aj poriadne slúchadlá, čo pôjde do nejakej stovečky a vyššie. A či je displej iP dosť veľký na facebook je každého osobná záležitosť. Podľa mňa displej na iP je tak akurát.
Ryan Giggs
VIP
VIP

Príspevok od používateľa Ryan Giggs »

Michaelo napísal:Škoda že Sony nevyrába kvalitné walkmany. Ten čo mám je síce fajn ale aj tak to nie je ono (zvuk je OK, len ten výkon). Ak by mal aj výkonnejšiu verziu tak by bol dobrým kandidátom (SE Liveň
Tak si zmen region v nastaveni. Europska norma totiz nuti vyrobcov limitovat vykon vystupu kvoli ochrane sluchu. Da sa to obist zmenou nastavenia vo FW prehravaca. Takmer kazdy mp3 prehravac ci telefon ma take obmedzenie.
U Sony sa to tusim skryva pod oznacenim AVLS. Neviem vsak co konkretne za model mas.

HTC maju mizerny zvuk. Ako bolo povedane, bud iPhone, Wave I, Galaxy S I alebo niektora Motorola (Atrix).
Lepsim riesenim je player zvlast. Nejaky Clip plus, Cowon alebo iPod. Zalezi vsak na sluchadlach, ak mas nejake mizerne, tak lepsi zdroj zvuku im velmi nepomoze. Takze ak nemas nejake poriadne, odporucam investovat hlavne do sluchadiel.
mr.joda
Light Star
Light Star

Príspevok od používateľa mr.joda »

iPhone má síce lepší zvukový výstup , ale tá funkčnosť :/ čo ja viem . Samsung WAVE II by mohol byť super , alebo Galaxy S II , prípadne HTC EVO 3D teraz je v dosť brutálnej akcii : http://www.alza.sk/htc-evo-3d-d254246.htm
beardie
Redeemer
Redeemer

hm..., v akcii..., ten telefon sa im predava dost slabo a potrebuju sa ho zbavit, nie ze by nebol kvalitny, ale ludia ho nekupuju...
mr.joda
Light Star
Light Star

ono dať za telefón 500E je podľa mňa dosť veľká šialenosť , mať kopu vecí v jednom a ani jedno kvalitné...
ArAsHiD
Professional
Professional

Presne....Odporucam kupit EVO 3D(270) plus nejaky cisto huobny Cowon, napriklad iaudio 9 16gb(cca 140) a nejake dobre sluchadla za zvysok nech poradi ryan....
Michaelo
Hardcore addict
Hardcore addict
Kontaktovať používateľa:

Ryan Giggs napísal: Tak si zmen region v nastaveni. Europska norma totiz nuti vyrobcov limitovat vykon vystupu kvoli ochrane sluchu. Da sa to obist zmenou nastavenia vo FW prehravaca. Takmer kazdy mp3 prehravac ci telefon ma take obmedzenie.
U Sony sa to tusim skryva pod oznacenim AVLS. Neviem vsak co konkretne za model mas.
Model je SE Xperia Live with Walkman.
Mám tam peknú možnosť xLOUD ktorá podstatne zvýši výkon reproduktorov (toto by mali mať len Walkmany ale istý si nie som).
Ja viac zvuku z moc nepotrebujem z reproduktorov, skôr mi vadí to že v slúchadlách je to na maxime aj s xLOUD počuť akoby som ho na mojej 5800XM dal niekde pod polovicu. Ale rozmýšľam že možno len slúchadlá nepasujú a jack sa nedotýka tam kde má.

Slúchadlá Koss the Plug.
Ryan Giggs
VIP
VIP

Príspevok od používateľa Ryan Giggs »

Keby ti nesedel jack, tak to nehra vôbec, resp. zvuk by bol rušeny.
Ta hlasitosť na sluchadla bude tou normou, čo som pisal. Je to tak nastavene naschval, da sa to obisť nejakym zasahom do fw, zmenou rom, stiahnutim nejakeho prehravača z android marketu, ktory toto obchadza a pod. Treba prezieť nejake fora, to sa rieši neustale u veľkej kopy telefonov a prehravačov.
Dementna EU nezmyselne reguluje nejakou normou hlasitosť vystupov u prehravačov. Vraj tym chrania sluch.
Michaelo
Hardcore addict
Hardcore addict
Kontaktovať používateľa:

No to moze byt lebo mi to robi len pri filmoch ktore prehravam cez VPlayer. Hudbu prehravam cez originalny prehravac a tam takmer ohluchnem :D
Fordos851
Star
Star

Príspevok od používateľa Fordos851 »

Dost sa mi paci HTC Sensation XE......CHcel som vacsi displey ako 3,5palcovy iphone, teraz mam Nokiu N8 :)
mr.joda
Light Star
Light Star

a nebude lepší tablet ? k tomu mobil len na telefonovanie, nejaký držák od nokie
robo1152
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa robo1152 »

chce dobrý foťák, video a používať to ako prehrávač hudby a ty navrhneš tablet?

Nino - asi si vyber podla toho čo sa ti páči, najlepšie si to bude vyskúšať, pri týchto drahších modeloch je to aj tak skoro to isté, všetko má android (ak by si nechcel náhodou WP) a funkčne je to to isté, každý bude radiť model, ktorý sa jemu páči, takže je to nakoniec ajtak na tebe, mobily s kvalitným zvukovým výstupom tu boli spomenuté, osobne by som odporučil sa pozrieť po Nokii a rade Lumia, WP je oproti androidu o dosť svižnejší a stabilnejší :)
Napísať odpoveď