Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 20 Sep 2018, 11:12

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 21 ]  1, 2  Ďalšia

Choď na stránku
myš- rychle kazenie
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Príspevok myš- rychle kazenie
zdravim, je podla vas normalne, ze myš mi vydrzi bez problemov fachcit tak 3-5mesiacov? Po tomto obdobi zacne blbnut, robi kroky ktore neurobim, napr z nicoho nic vrati sa na stranku nazad, alebo miesto 1kliku urobi 2x a pod.Toto je aspon 4. co ide do kosa.

25 Feb 2018, 13:28
Site Admin
Site Admin
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: myš
Tak kupujes zle mysky.

25 Feb 2018, 13:28
Profil  WWW
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Znacka, typ? Co zarucna doba, preco si ziadnu nereklamoval, toto je presne co vyrobcom nekvalitnych veci vyhovuje, zakaznik to lacno kupi, vyhodi a kupi nove, lebo sa mu nechce, "neoplati" reklamovat.

Moja odpoved, to ze sa tieto veci deju normalne, resp. bezne je - aj z mojich skusenosti, pisal som o tom viackrat, mne sa to stalo aj pri mysi Logitech za +-30€, takze sa to netyka len lacnych mysi za par eur. Konkretne tie nechcene dvojkliky, vynechavajuce tlacidlo a pod. V mojom pripade bolo planovane zastaravanie naplanovane takmer dokonale, najskor sa pokazila po 23 mesiacoch, potom asi po 6 mesiacoch po reklamacii a dalsia podobna mys, rovnaka znacka/trieda po 25 mesiacoch, taktiez je vela podobnych recenzii a tem kde o tom zakaznici pisu.

To ze sa pokazi uz po 3-5 mesiacoch uz celkom normalne nie je, ak to nie je mys pre americky trh, kde je zaruka len 1 rok, alebo ak nie je nadmerne pouzivana, ale mozno to skusaju, ked stoji mys takmer menej ako listok na bus alebo benzin, je potrebne cakat aj do 30 dni na vybavanie, odniest ju, neskor po nu ist, alebo dokonca posielat. Pokial je vela takych zakaznikov, ktori nereklamuju, len vyhadzuju, mozme to zrejme ocakavat castejsie.

Inak pri tom pocte prispevkov by som uz predpokladal, ze dokazes napisat normalny nazov temy, aj bez toho aby si cital pravidla fora.

Pravidlo 19:

Názvy tém nepíšte veľkými písmenami. Vo vlastnom záujme dávajte normálne názvy tém, pretože témy, ktorých nadpis je nič hovoriaci budú bez upozornenia vymazané. Príklad: "Súrne pomóóc!", "problém", "monitor", "Windows", a pod.

25 Feb 2018, 14:30
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Ja mam asi 5 rokov myš od Microsoftu a no problém, teraz som kupoval lacnú myš značky E Blue a nefunguje prepínanie dpi ani pravé tlačidlo, ale stálo to 5 euro takže sa to dalo čakať.

26 Feb 2018, 15:19
Site Admin
Site Admin
Obrázok užívateľa

Ja mam 8 a pol roka Logitech G5 a nemam najmensi problem s myskou: post1311736.html?hilit=logitech%20g5#p1311736 Takze sa da suhlasit zrejme s tym co pise Dreamer, ze kupujes smejdy, nereklamujes ich... Ale pokial je to inak, tak to uved na pravu mieru.

26 Feb 2018, 15:37
Profil  WWW
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

ano, su to najobycajnejsie 5€ mysi, preto ich ani nezvyknem reklamovat. Ale ked som si predtym kupoval za 10 ci 15, tak vydrzali iba o nieco dlhsie. Z principu sa mi zda prehnane kupovat 100€ mys, ved tam v nej skoro nic nie je.. Co som pozeral tak Logitech G5 uz nikde nepredavaju.

28 Feb 2018, 19:53
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: myš- rychle kazenie
Skús Logitech M500.

28 Feb 2018, 20:00
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

hladam jedine wireles

28 Feb 2018, 23:13
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

4040 píše:
Skús Logitech M500.

Dobry tip, ta mi odisla mesiac po zaruke a predosly model (iba bez toho rychlo-rolovacieho tlacidla) odisiel mesiac pred zarukou.

gogo956 píše:
ano, su to najobycajnejsie 5€ mysi, preto ich ani nezvyknem reklamovat.

Chce to reklamovat, inak sa nic nezmeni, keby ludia viac reklamovali, tak naklady na zarucny servis, prepravu a vsetko by im to predrazil a neoplatilo by sa im robit take nepodarky.

Skusal si pocitat kolko ta stoja mysi na 2 roky? Ak sa ti pokazia v priemere kazde 4 mesiace, tak je to 6 mysi za 24 mesiacov = 30€, takze nic neusetris a este s tym mas komplikacie, musis chodit kupovat nove...

Inak by ma velmi zaujimali znacky a prip. konkretne modely tych mysi, ktore sa pokazili po par mesiacoch.

Teraz mi napadlo, su tie mysi skutocne pokazene, kedze su zrejme bezdratove, nie su tam zle baterie, zle nabite, nevhodne typy?

28 Feb 2018, 23:32
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

tiez som kupil niekolko mysi cez ebay a aliexpress za 5 eur a ked po mesiaci zacali blbnut, tak som zacal rozmyslat nad kvalitnejsimi alternativami....

01 Mar 2018, 0:25
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Ja pouzivam uz cez dva roky mys A4tech Bloody R7, a zatial musim povedat ze bez jedineho problemu, je bezdrotova, nabijanie cez kabel, pri ktorom sa da tiez pouzivat, sice uz dlhsie za nu hladam nahradu, kedze si ju tak pred pol rokom ukradol zo stola pes a fajne ju pozul (mam v nej dierky od zubov - len kozmeticka vada :D) ale neviem najst nic cim by som ju nahradil, takze ju nadalej denne pouzivam...
A to ze prezila utok nemeckej dogy je snad celkom slusna skuska kvality :D

01 Mar 2018, 1:41
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

^ mam tu istu, akurat kablovu verziu. topka.

01 Mar 2018, 1:45
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Baterie kontrolujem skusackou. Mechanicky su mysi vzdy ok, len zacnu obcas vracat stranku nazad alebo mas pocit akoby sa samo od seba menila rychlost pohybu kurzora. Niekto kto jemenej vsimavy by si to mozno ani nevsimol a dokazovanie na reklamacky by bolo podla mna zlozite.. Typy napisem neskor.

01 Mar 2018, 7:51
Moderátor
Moderátor
Obrázok užívateľa

V tejto cene tam budu najlacnejsie spinace a tie vela nevydrzia. Predpokladam, ze PC pouzivas niekolko hodin denne a na to tie mysky nie su stavane. Ja mam dlhodobo osobne velmi dobre skusenosti s periferiami Logitech. Klavesnicu som menil po 8 rokoch len kvoli tomu, ze sa zacala rozpadat podlozka pod ruky, mechanicky bola stale OK a aj popisy na klavesoch drzali. Mys M500 mi vydrzala asi 4 roky, ale potom zacalo odchadzat tlacidlo.

01 Mar 2018, 8:29
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Dobru skusenost som mal s A4tech

01 Mar 2018, 12:50
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Dreamer píše:
Dobry tip, ta mi odisla mesiac po zaruke a predosly model (iba bez toho rychlo-rolovacieho tlacidla) odisiel mesiac pred zarukou.

Skusal si pocitat kolko ta stoja mysi na 2 roky? Ak sa ti pokazia v priemere kazde 4 mesiace, tak je to 6 mysi za 24 mesiacov = 30€, takze nic neusetris a este s tym mas komplikacie, musis chodit kupovat nove...

Tak schválne som sa pozrel , kedy som ju kúpil.Ja som svoju Logitech M500 kúpil 9.2.2016 , cena zrejme okolo 30€.Funguje bez problémov doteraz.Myš má 3 ročnú záruku.Takže skús to prepočítať ešte raz.Mne stačí , ak vydrží svoju záručnu dobu.
Klávesnicu Logitech® Cordless Desktop® MX™ 3200 Laser mám od 08/2009.

01 Mar 2018, 16:21
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Ked spochybnujes Logitech tak nevies o com hovoris. Maju modely, ktorym sa nic nevyrovna.
To ze mys v sebe skoro nic neobsahuje neznamena, ze sa to neda vyladit do detailov. A logitech to so svojimi myskami robi.

Baterky, ktore vydrzia 2 roky. Mys ktora sa ti nepokazi minimalne 4 roky a pohodlnost, presnost, funkcnost, unifying receiver.
Co viac si od mysy priat?

01 Mar 2018, 20:14
Profil  WWW
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

ja mam set od microsoftu a funguje bezproblémovo Desktop Wireless 800 SK - Black ešte z atečka ktoré už ani neexistuje za 20 euro , baterie vydržali neskutočne dlho tuším myš cez pol roka a klavesnica 1 rok. Tento set používam dodnes, baterie kupujem len duracell. Teraz idem kupovať tento set http://datacomp.sk/microsoft-wireless-d ... 95992.html

02 Mar 2018, 16:48
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Microsoft nemusi byt najhorsi. Ale neni to Logitech takze od toho mozes cakat vsetko.
Ale hovno so zlatom porovnavat nemozes. Tak ked chces usetrit par eur tak Microsoft bude prijatelna volba.

02 Mar 2018, 20:18
Profil  WWW
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Logitech som pozeral veľmi dlho lebo potrebujem tichú myš na prácu v noci, ale podla videí sa neviem rozhodnúť. Preto som kupoval aj e blue ale tam to prišlo už od výroby vadne stálo to 5 euro síce v prepočte 150 SK ale v dnešnej dobe sa to tak už neberie. Microsoft čo mam je neskutočne hlasné, už som rozmýšľal či sa to nedá prerobiť vymeniť tie spínače za tiché ale asi to nemá význam.

02 Mar 2018, 21:30
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 21 ]  1, 2  Ďalšia

Choď na stránku

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia