NBA

O športe...

Kto tento rok zvitazi ?

Detroit Pistons
7
15%
San Antonio Spurs
12
26%
Dallas Mavericks
2
4%
Phoenix Suns
4
9%
Cleveland Cavaliers
10
21%
Houston Rockets
2
4%
Boston Celtics
8
17%
Utah Jazz
2
4%

Celkom hlasov: 47

Drago
Guru
Guru
Používateľov profilový obrázok

NBA

Príspevok od používateľa Drago »

Viem ze uz je tu tema o najoblubenejsom hracovi NBA, ale tu by sa mohla rozoberat nadchadzajuca sezona, trejdy hracov atd. Myslim ze zopar userov co sleduju NBA tu je, tak sa tu moze zacat diskusia :)

Co vravite na vytrejdovanie Garnetta z Minnesotty do Bostonu ? Celtics formuju dobry tym, vid Pierce, Allen a teraz Garnett

//blaydy za 5 :)
blaydy-036
Light Expert
Light Expert

Re: NBA

Príspevok od používateľa blaydy-036 »

Drago napísal:Viem ze uz je tu tema o najoblubenejsom hracovi NBA, ale tu by sa mohla rozoberat nadchadzajuca sezona, trejdy hracov atd. Myslim ze zopar userov co sleduju NBA tu je, tak sa tu moze zacat diskusia :)

Co vravite na vytrejdovanie Garnetta z Minnesotty do Bostonu ? Celtics formuju dobry tym, vid Pierce, Allen a teraz Garnett
To sa este uvidi, silni budu urcite, ale ci budu mat na najlepsich to neviem.
Garnetta tusim vymenili za 8.hracov :D .
master23
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa master23 »

bolo to za 5 hracov+vyber asi v 1.kole draftu
//este Smush Parker do Miami
Drago
Guru
Guru

master23 napísal:bolo to za 5 hracov+vyber asi v 1.kole draftu
//este Smush Parker do Miami
Nj Smush do Miami, pre LAL dost oslabenie, bo na jeho post nemaju adekvatnu nahradu, opat to vyzera na biednu sezonu, skoda, je to moj najoblubenejsi klub :(
den333
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa den333 »

Drago napísal:Nj Smush do Miami, pre LAL dost oslabenie, bo na jeho post nemaju adekvatnu nahradu, opat to vyzera na biednu sezonu, skoda, je to moj najoblubenejsi klub :(
LAL nestaci jeden dobry trebalo by tam viac posil lebo Kobe to vsetko nezvladne...
dOg
VIP
VIP

Príspevok od používateľa dOg »

skor by som sa zameral na trade Kevin Garnett do Bostonu!Teraz ma sancu Boston na vyhru lebo uz dlho nesiahol na titul a to ich ma na konte najviac.Myslim si ze teraz ma Boston sancu lebo slavna troja Allen Pierce Garnett mozu pomiesat kartami len Bosotn obetoval vela hracov a ked sa zrazni pokosovy hrac neviem kdo bude striedat!
braino.swk
Light Professional
Light Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa braino.swk »

aa Celtics moj oblubeny team konecne poskladal nieco co stoji za to, uz som si aj objednal dres z ballersshopu :)
inac dam otazku.. kto je podla vas jeden z naj aspirantov na titul?
pre mna -DET, SAS(skoda:(), DAL a uvidime co povie BOS :)
den333
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa den333 »

no Denver teiz ma podla mna sancu je tam Iverson a Anthony ale prial by som to naprikla aj Suns lebo Nash odvadza velmi dobru pracu....
btw:drago mohol by si dat hlasovanie ze kto si myslimy ze vyhra...
Drago
Guru
Guru

den333 napísal:no Denver teiz ma podla mna sancu je tam Iverson a Anthony ale prial by som to naprikla aj Suns lebo Nash odvadza velmi dobru pracu....
btw:drago mohol by si dat hlasovanie ze kto si myslimy ze vyhra...
hlasovanie pridane, Denver podla mna opat vyjde naprazdno, to uz skorej Phoenix, ktory ma skvely kader, no prekvapit moze opat Cleveland
Drago
Guru
Guru

Takze vacsina timov si zatial drzi svoju poziciu favorita, dost ma prekvapuju Spurs ze zatial vyhrali oba zapasy, som cakal ze Suns jeden uchmatnu, uvidime dnes.

Lakers tiez zatial super, Hornets podla ocakavania. Dufam ze WSH dokaze zahrat aj druhy domaci zapas, chcem aby Cavs vypadli :D
Steven666
King
King
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Steven666 »

Drago v hlasovaní my chýbajú Lakers, ale neva.
Drago
Guru
Guru

Steven666 napísal:Drago v hlasovaní my chýbajú Lakers, ale neva.
Temu som zalozil v auguste, teda este pred zaciatkom sezony, pochybujem, ze vtedy niekto vobec ratal s Lakers :) hlasovanie sa uz upravit neda, to by musel nejaky mod
M.a.R.o.s.H
Medium Professional
Medium Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa M.a.R.o.s.H »

ja fandim detroitu uz asi 5 rokov takze to je moj favorit :D
theBliZZard
Star
Star
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa theBliZZard »

Ja fandim Spurs od kedy vnimam NBA. Tento rok ma zatial dost prekvapuju, videl som vsetky tri zapasi "live" a musim povedat, ze prvy zapas serie bol neskutocny, mozno najlepsi aky som videl, keby som nevedel ze to je prve kolo, povedal by som ze je to zapas finalovej serie. Dneska vyhrali 3. zapas vo Phx, po famoznom vykone Tonyho Parkera, ked zaznamenal 41 b a 12 asist. SAS pouzilo proti PHX ich vlastnu zbran, ked si nevedeli rady s Pick and Roll Parker - Duncan, resp. Ginobili - Duncan. Bol to velmy dobry basketbal v podani Spurs. Bowen uplne vygumoval Nasha, za PHX ako vzdy dobre Amare a dnes aj Barbosa. Siec Spurs vedu 3 0, ale myslim ze pre Phx este nic nie je stratene. Inak PO sa vyvija tak ako som cakal, az na Detroit ktory prehrava 2 1 s Philpou, ale myslim ze nebude mat problem prejst. West je velmy nabity a tak ako povedal Amare: "Na Zapade nebude v prvom kole prvekvapenie", myslel to tak, ze postupit moze uplno hocikto, kedze vsetky teami mali v sezone 50+. A titul? Detroit, alebo Boston. Neverim ze niekto zo Zapade dokaze vyhrat tittul, kvoli tomu, ze cesta do finale na Zapadu bude neuveritelne dlha a tazka a kazde kolo cez spickovy team a vo finale uz nebudu sili. Tot moj nazor ;)
Drago
Guru
Guru

Blizzard podla mna postupia z Westu zatial timy ktore vedu, takze sa v semifinale konferencie sa stretnu Lakers - Jazz a Spurs - Hornets. Lakers by to mohli s Utahom zvladnut na takych 4:2 ale SAS a NOH, to bude supa, pretoze moze postupit hocikto. Potom finale konferencie by mohli opat zvladnut Lakers aj na menej nez 7 zapasov, pretoze myslim, ze Kobe a spol. vedia zahrat jak na New Orleans tak aj na Spurs ( aj ked tam to nie je take jednoznacne )

Na Vychode je podla mna Boston jasny, snad Orlando by mi mohlo stazit cestu, ale to by muselo porazit Raptors, co je zrejme pravdepodobne a aj jednoho z dvojky Phi - Det. No bude to este zaujimave, ale ja by som timy z Westu, hlavne trojku NOH, SAS, LAL v boji o titul neodpisoval
theBliZZard
Star
Star
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa theBliZZard »

Tak velka skoda ze WSH prehrali o 3 body doma s CLE, lebo chcel som aby postupili. Ale stale dufam ze dokazu otocil seriu. Prave pozeram SAS - PHX, fantasticky start pre Pheonix, 1Q vyhrali 34:13, vyzera to na debakel, aj ked teraz Spurs stiahli 6b v rade. Ale ako vravel komentator ABC, ze tento zapas vyhraju, v San Antoniu sa niekto z big 3 zrani v uvode, vyhraju aj tam, vratia sa domov, kde opat vyhraju a v 7. zapase sa moze stat vselico, takze nikto nevravi ze Phx nemoze byt prvym teamom historie, ktory otoci z 0 3 na 4 3. Tak som zvedavy ako to dopadne.
Drago
Guru
Guru

Najvacsi paradox je, ze zrovna ked zapas nevysiel Stoudemirovi a ani O'Nelaovi tak Suns vyhrali :D Ale myslim si, ze Spurs uz to nepustia. To mna tiez viac mrzi prehra WSH a Dallasu, som dufal, ze dokazu Mavs aj Wizards vyrovnat, no nic. Dnes Lakers opat deklasuju Nuggets, Orlando rozhodne, Atlanta vyrovna :)
Drago
Guru
Guru

Takze Kobe Bryant je MVP :D moj sen sa splnil :) Este nech Lakers vyhraju ligu a USA olympiadu a bude to fajn :) Inac neviem co SITA zadrela ze Kobe sa tuto sezonu vyrazne zlepsil v defenzivnej hre ktora bola predtym jeho slabinou :roll: urcite to bola jeho ''slabina'' ked bol 7 krat menovany do All Defensive Teamu :D
MY COKE ZONE
Novice
Novice

Príspevok od používateľa MY COKE ZONE »

jednoznactne BOSTON CELTIC
moosha
Darca
Darca
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa moosha »

Som rad ze fandite Clevelandu, aj podla mna vyhraju. Len si nie som isty, ci hracom Cavs nevadi, ze LeBron zatienil prakticky kazdeho hraca...
Napísať odpoveď