NHL (aktualne)

O športe...
heker
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok

Re: NHL (aktualne)

Príspevok od používateľa heker »

Jagr, selfie a nieco k tomu - http://www.unilad.co.uk/articles/model- ... ex-selfie/

//autoeditácia príspevku (06 Okt 2015, 10:34)
Torres so 41 zapasovym distancom za zakrok. Aj ked podla mna v jeho pripade teraz prilis tvrdy trest, ved v NHL bolo vela brutalnych faulov a bud to skoncilo bez trestu alebo s trestom na 2 zapasy. Schvalujem vsak to, ze dosiel prvy prisny trest a tak je to asi aj vystraha pre ostatnych do noveho rocnika NHL.

http://sport.aktuality.sk/c/193996/torr ... alny-atak/
guess.whoo
Redeemer
Redeemer
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa guess.whoo »

Torresovi to spocitali a schvalujem taketo exemplarne tresty
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa mirak2 »

Torres je v prvom rade vypatlana guma bez adekvatneho skillu nutneho pre NHL. bol 3krat pokutovany a 4krat suspendovany. dobry distanc. cookeovi tiez riadne prepinalo a sa spamatal.
t0m4s3
Admin
Admin
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa t0m4s3 »

Vyzera, ze brankari sa nudit nebudu :-)

Flyers vs Lightning Exciting 3 on 3 Overtime (10/8/15)
hojko
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa hojko »

Ale to sa nebudu nudit ani hraci co budu prave na lade :)
DanielDevil
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa DanielDevil »

Inak ako to je, keď v predĺžení niekoho vylúčia? Bude sa hrať 4 na 3? Lebo 3 na 2 by bol už asi extrém. A potom ak hráč naskočí po vypršaní trestu, bude sa hrať 4 na 4 do prerušenia a potom znova 3 na 3? Tak mi to príde najlogickejšie, ale či to tak je naozaj...

//thx
t0m4s3
Admin
Admin
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa t0m4s3 »

jason007x
Light Professional
Light Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa jason007x »

Tak máme za sebou All-Stars Game 2016. Pozeral niekto? Finálový zápas s výsledkom 1:0 bol fakt zájeb. Hralo sa, ako keby to nebola exibícia, ale 7.zápas finále play-off. :lol:

A MVP nakoniec bitkár John Scott :lol: ktorého zvolili zo srandy diváci do all-stars game, a on tam najprv ani nechcel ísť. :lol:
guess.whoo
Redeemer
Redeemer
Kontaktovať používateľa:

celkovo zapas skoncil 10:13 ;) nepozeral som to, skoda, ze to nedali na skorsi cas alebo na vikend
heker
Redeemer
Redeemer

Cas zapasu sa stanovujr najma podla casu v USA, nie podla casu v Europe. Inak listky stali 221 az 321 dolarov.
guess.whoo
Redeemer
Redeemer
Kontaktovať používateľa:

vsak to mi je jasne, ale mohli to dat na vikend aby to bolo pozeratelnejsie aj pre Europu, kedze velka cast hracov bola prave odtial
heker
Redeemer
Redeemer

Nechapem tomu vo sa snazis naznacit. Preto, ze tam boli hraci z Europy, tak sa mali prisposobit casu v Europe? Ja som si myslel, ze NHL sa hra v USA a Kanade, TV prava sa predavaju v USA, vysielaju sa tam zapasy, ludia tam chodia na zapasy, reklama, sponzori, to vsetko je odtial. Este aj dane z prijmov klubov a hracov idu do pokladne v USA a v Kanade. Europa je pre nich len vedlajsi produkt vo forme televiznych prav, nic viac. To, ze im je Europa ukradnuta bolo vidiet v minulosti aj na roznych veciach spojenych z NHL - nebolo mozne objednat si z fan shopu do Europy, nebolo mozne streamovat z nhl.com, to iste platilo pre Android aplikaciu. Cez VPN to fungovalo, tak ako v pripade Netflixu. NHL v minulej sezone onkasovala skoro 4 miliardy dolarov, takmer polovica bol prijem zo vstupeniek, stvrtina bola z televiznych prav. Takze aj na zaklade tohto vidiet, ze vacsinovy prijem je zo vstupneho a tak sa treba prisosobit domacim divakom na stadionom a nie Ferkovi zo Slovenska, ktory by rad videl zapas o osmej vecer miesto o druhej v noci. Primetime v zamorii ma po as zapasu svoju cenu. Pri Super Bowle je to az 4,5 miliona dolarov za pol minutovy spot. A to NHL spravila s prijmom velky progres, pretoze za poslednych 10 rokov tento prijem zdvojnasobila, aj ked bola v lige jed a ci dve vyluky pre platovy strop. To este odmietli reklamy na dresoch, tam sa ocakaval prijem 120, pri stasti az 150 milionov dolarov na sezonu. Na zaver dodam, ze vedenie NHL je ukradnuta aj olympiada, pretoze stoji cela NHL, padaju prijmy, marketing, riziko zranenia hracov ku koncu sezony. A to je olympiada podstatne vacsia udalost ako Ferkove sledovanie NHL na Slovensku.
guess.whoo
Redeemer
Redeemer
Kontaktovať používateľa:

si si nedal lieky? ja som len napisal, ze je skoda, ze to neslo cez vikend aby to mohlo sledovat viac ludi a tym padom aj ja. to je vsetko

napr. nba (ktora je menej popularna v europe ako nhl) ma zapas zrucnosti na programe o 11 doobedu ich casu v sobotu, co je o 5 poobede u nas v nedelu = ovela privetivejsi cas ako do pol tretej rana pozerat zapas aj ked samotny zapas je o 8 vecer :D
jason007x
Light Professional
Light Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa jason007x »

Celkovo skončil zápas 10:13? Nechápem, prečo to sčítavaš. Hrali sa dva semifinálové zápasy 2x10 minút s výsledkami 4:3 a 6:9 (normálna exibícia ako má byť), a potom finálový zápas takisto 2x10 minút ale už so smiešnym výsledkom 1:0 (to by hádam aj v ostrom NHL zápase 3vs3 padlo za 20 minút viac gólov).

A čo sa týka času, čas bol úplne normálny, dokonca to bolo aj mierne skorej kvôli Európe (kedysi sa hrávalo aj o 2:00 v noci), teraz sa začalo o 23:00 (16:00 miestneho, čo je úplne normálny čas). Ľudia sa chcú po sobotňajšom žúrovaní normálne doma vyspať, naobedovať a ísť na hokej, a nie sa tam j***ť o 12:00 na obed a zaspávať tam. Fakt nechápem prečo by sa to malo hrať na obed miestneho času. Ako napísal kolega: ,,Lebo to tak Ferko zo Slovenska chce?" :D
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

ja by som rad pripomenul 40 000 divakov, ktori sa dokazali vytrepat na Novy rok po tazkej noci do zimy na Winter Classic, ktory sa hral okolo obeda.
guess.whoo
Redeemer
Redeemer
Kontaktovať používateľa:

resp. 68 000 tento rok
heker
Redeemer
Redeemer

Guess.who a ako hodnotis finale super bowlu, ktore je dnes v noci z nedele na pondelok o 00.30 nasho casu, co pri kazdorocnom omeskani zacne po jednej v noci? Aj tu mas pocit, ze kaslu na ludi? Alebo je to narodna udalost a to je ine?
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

po prve je to offtopic a po druhe americky futbal zaujima v europe uplne mizive percento ludi. ci uz to porovnam s kanadskoamerickym publikom alebo aj vezmem ciste percento obyvatelstva europy.
spat k teme: ako velmi sa vam nepaci nova nhl.com stranka a nhl.tv? lebo mne velmi velmi :lol: highlighty nie su, iba recap golov s komentarom chlapa od draftkings a treba na recap cakat ovela dlhsie ako predtym na highlighty... zapasy Ducks zvyknu koncit okolo 6-7 hodiny rano a zvycajne, ked som vstal, o 8 rano uz boli highlighty nahodene. na recap som cakal do obeda a ani videa golov som nemohol pozriet, lebo niektore nemali video
guess.whoo
Redeemer
Redeemer
Kontaktovať používateľa:

presne tak. s hokejom a ani basketom sa to v europe porovnat vobec neda. najviac je asi sledovany na ostrovoch, kde je velmi popularne rugby
Radioactive_Mouse
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa Radioactive_Mouse »

Chybaju mi highlighty , cela ta nova stranka je nejaka divna.
Napísať odpoveď