Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 13 Dec 2018, 7:44

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 13 ] 
nice guy syndrom
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Príspevok nice guy syndrom
zdravim. neviem, ci ste uz niekto o tom poculi, ale myslim si, ze mam tzv "syndrom hodneho kluka". ked som si cital o tom knihu, tak som sa v tom celkom nasiel, napriklad, otrasny vztah s otcom (nikdy som sa mu nechcel podobat a ani teraz to nie je inac), vobec neviem fungovat v "muzskom" svete a nemam skoro ziadnych kamaratov. K tomu vsetkemu som gay. Mam 37 rokov, ale aj pri teenegeroch (co maju normalne vztahy s ich otcami) sa niekedy citim ako maly chlapec. Nechcem uz takto zit, ale neviem presne co s tym mozem robit. Teda, podla knihy: najst si "muzov" s ktorymi by som si mohol budovat intimne vztahy, ktore som si nemohol vybudovat ako dieta so svojim otcom. Do toho som ako teeneger zazil obtazovanie od trenera, ked som mu povedal, ze som gay. Mohol by som prispiet do #me too. Tak ci tak, zijem uplne okliesteny zivot a chcem to zmenit. Len neviem presne, ako na to. Mate niekto s tym skusenost? (myslim s tym syndromom a ci vam to pomohlo). Diky

27 Nov 2017, 21:23
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: nice guy syndrom
Na tvojom mieste by som ako prvú vec vyhľadal pomoc psychológa. Je vidieť, že máš komplexy z detstva a to ti bráni nadväzovať normálne ľudské vzťahy. Psychológ by ti mohol vedieť poradiť, ako sa s tým môžeš vyrovnať. Myslím si, že veľa ľudí s niečím takým tu nebude mať veľa skúseností.

Ak máš nejakých dobrých kamošov, snažil by som sa tráviť čo najviac času s nimi a postupne sa socializovať s novými ľuďmi z ich okruhu. Hlavne sa neuzatvárať pred ostatnými, lebo to tvoje problémy bude len zhoršovať.

27 Nov 2017, 21:28
Profil  ICQ  
King
King
Obrázok užívateľa

tiez si myslim, ze by si mal v prvom rade navstivit psychologa, skusal si to? v takomto veku ti uz take tie rady sedliackeho rozumu typu, "vsak chod von a socializuj sa" nepomozu, pravdepodobne si to vsetko sam uvedomujes, len mas problem nieco robit. takze moja rada je rozhodne vyhladat odbornu pomoc.

27 Nov 2017, 22:13
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

Rovno kontaktuj ephramka.

27 Nov 2017, 22:48
Profil  WWW
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Som rad, ze sa mi tu nikto nevysmial alebo sa nesnazil ma zhodit. Psychologov som uz navstivil vela, ale nepomohli mi v tomto vobec. preto uz touto cestou nechcem ist. skor cez tych kamosov. zopar ich mam nie vela, ale proste chcem zacat normalne zit, chcem sa normalne citit s ludmi seberovne. Prvy krok bol niekde o tom napisat. Ale zo skusenosti, ked som bol niekde, kde som sa citil normalne, tak mi to vzdy velmi prospelo, len vacsinou to trvalo len nejaky cas, nedostatocny na to, aby som mohol nieco skutocne zmenit. Tak teraz hladam daco take. Ked som bol mladsi, nemal som velmi odvahu sa ani priblizit ludom, ktorym som sa chcel podobat. Teraz som na tom lepsie, ale este nemozem povedat, ze som to uplne prekonal. No, kazdopadne som rad, ze tu nebola ziadna negativna reakcia a dufam, ze sa konecne v tomto raz pohnem aby som to uz proste neriesil a riesil uplne ine veci.

28 Nov 2017, 15:11
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

mozno by ti mohlo pomoct chodit na akcie urcene pre gayov, napriklad v Bratislave viem minimalne o 3 diskotekach kde sa bezne robia akcie, jedna ma vsetkym znamu prezyvku teplaren, skus ist tymto smerom, su tam ludia rovnakej orientacie a tam by sa ti mohol zadarit zoznamenie s niekym s kym by sa ti kracalo lepsie dalej, mam pomerne dost kolegov ktori su gay pozitive a nemam s nimi najmensi problem, su to super ludia a chodia tam celkom casto

29 Nov 2017, 18:07
Profil  ICQ  Skype  Pokec  Facebook  WWW
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

ahoj, dik, viem o tych akciach, ale uz nie som v BA. ale aj keby som bol, toto prostredie ma nelaka. nehovorim, ze nepotrebujem mat okolo seba aj niekoho ako ja, ale vzdy som mal skor hetero kamaratov. vlastne, ani nie je problem v mojej orientacii teraz, tu neriesim az tak (hoci je to trochu pritaz). Riesim to, co riesi aj moj foter a moj brat, ktori su hetero a vobec, rieism problem, ktory od orientacie nezalezi. Hoci som gay, mam svoju "muzsku" neprijatu stranku osobnosti, ale ne koli orientacii, ale koli fotrovi. Chcem s tym nieco urobit, ale na to potrebujem skupinu ludi, ktori ten syndrom nemaju, lebo len ich vplyvom sa to da odstranit, idealne este s niekym, co by s tym tiez chcel nieco urobit. V amerike na to maju tie dvanast stupnove programy, ale verim tomu, ze existuju aj prirodzene cesty akos tym daco urobit, tak o to sa teraz pokusam.

30 Nov 2017, 13:48
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

stale nejak nechapem co je tvoj problem. u vacsiny ludi co maju nice guy syndrom (prevazne heterosexuali) je problem ze nevedia ako sa spravat k zenam a teda maju problemy si najst/udrzat partnerku.

co to znamena ze sa obcasne citis ako maly chlapec? pri akych situaciach? daj nejake konkretne.

pokial chces skupinu muzskych rolemodelov, zacni chodit do posilovne. a zoznam sa tam s tymi ludmi, neviem si predstavit muzskejsie prostredie.

30 Nov 2017, 16:23
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

ked som mal 29, isiel som znova na vysoku skolu. Mal som spoluziakov, co boli o 10 rokov mladsi, ale vsetci si mysleli, ze som taky stary ako oni, kym som im to nepovedal. A ked som bol medzi nimi, citil som sa proste mladsi ako oni. Moja teoria je, ze som nemal moznost prezit si detstvo a preto som asi vo vnutri stale dieta, alebo tam stale nemam cosi podstatne doriesene, neviem presne povedat, kde je problem. Nemal som si toto ako objasnit.
Ked som napriklad trenoval deti, mal som taku skupinu asi 10 rocnych, tak som sa s nimi citil na 10 rokov.Bolo to velmi prirodzene. Mal som ich na starosti a mal som za nich zodpovednost, ale v skutosti som bol akoby jeden z nich. Neviem to opisat, tak to bolo. V mojom veku kazdy uz ocakava kde by som mal byt a neviem co, ale nikto nevidi, ze som nemal moznost si prezit uplny zaklad a tak som pravdepodobne zaseknuty niekde v detstve. Ked som skusal psychacov, nula bodov. Ale ked som obcas narazil na niekoho s kym mi bolo fajn, viem ako mi to vzdy prospelo, len vzdy to bolo na chvilu a bolo to prec. Nestacilo to na to, aby som s tym mohol nieco vyraznejsie spravit. Preto sa chcem teraz dostat do prostredia na dlhsiu, kde bude mozna premena. Skusim aj tu posilku, sport mam velmi rad a stale sa mu venujem, no vacsinou sam. Vsetko robim sam, ale to musim zmenit. Zacat robit nieco s niekym a niekam patrit, kde sa budem citit, ze tu patrit chcem. Len tak mozem daco zmenit.

30 Nov 2017, 21:02
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

to ze sa prisposobis kolektivu v ktorom sa nachadzas je celkom prirodzene...

ja len aby si nebol sklamany, miesto toho aby si sa zmieril s tym aky si, tak hladas kadeake syndromy a komplexy ktore ti vyhovuju aby si si mohol prikyvovat ze nieco s tebou nie je v poriadku.
mozno je s tebou uplne vsetko v poriadku len sa musis naucit zit sam so sebou.

30 Nov 2017, 21:11
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

nemozem sa zmierit s tym, ze nie som schopny normalne fungovat medzi ludmi, pretoze kvalita takeho zivota sa rovna skoro nule. Viem ze musim cosi prekonat, ale stale to neviem presne pomenovat, nevidim to jasne. Len viem, ze ma cosi brutalne omedzuje v zivote a nemozem sa zmierit s tym, aby ma to ovladalo nadalej. Dnes som bol na jednom dni otvorenych dveri a zas som to citil, ako ma nieco ovlada a nemohol som si vobec pomoct. Nie je v mojich silach sa s tym popasovat bez pomoci niekoho druheho. Proste to viem. Skusim tie sporty, posilku, mozno dajake bojove umenie, daco, co mi moze posilnit sebavedomie a co mi moze pomoct najst nejakych ludi okolo seba.

01 Dec 2017, 16:17
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

:psssst:

napoj sa co mozno najrychlejsie na gay komunitu v tvojom meste.... posilovne su jedny z miest kde na gay komunitu narazis. Na oteckov, mamicky a latentnych. na tych bacha, ti su agresivni.... :psssst:

zalezi od toho ci si otecko, ci mamicka. . . .podla toho sa ti presne poradi co a kam.

napr ked si mamicka tak oteckov mas v posilovni na tuty.
ked si zase otecko tak mamicky mas napr aj v lekarniach. . . a roznych inych miestach. :psssst:

:roll: by si neveril ako rychlo sa to zomelie, ked sa snazis s niekym v posilovni skamaratit. Niet kedy a mas v satni : obzeranie krasy muzskeho tela, ocakavane hodnotenia z tvojej strany ci je dotycny dobre vypracovany a ma krasne telo, zadok, vtaka, pozvania do sauny v dvojiciach, trojiciach a skupinkach, kde ti bude vysvetlene ze tam treba ist vyslovene nahy ved predsa krasu tela treba ukazat na plno. A par dalsich pozvani(dakedy cisty masaker....). . . .

:roll: posilovnu seriem uz dlhsi cas, to je proste moje "stastie" ze na taku stale narazim. V nemenovaj curas na WC a typek ti cumi na vtaka a usmieva sa, a este ti povie ze ho mas pekneho, ci neprides dozadu v ramci posilovne ze trenuje (nebudem pisat co, ale jeden styl cvicenia)

02 Dec 2017, 15:07
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

dikes za rady, ale dost presne viem, co sa mi paci a co nie a to aj co sa tyka vyzoru aj spravania. osahavacky a podobne veci v satniach nie je velmi moj style ani typicka prehnana promiskuita v baroch, preto to nie su miesta, ktore vyhladavam a ani ludia, ktorych vyhladavam.
skor chcem ludi, ktori su hetero a tym padom ma neotravuju so sexom, ale proste chcem normal kamaratov s ktorymi mozem zajst von, ist si daco zahrat na pivo a tak, proste sa viac socializovat a prekonat plachost. a co sa tyka gayov, nevyhladavm gay komunitu, ale par gay kamaratov chcem, idealne takych, co su mimo komunity a viac zacleneny v normal zivote a nespravaju sa ako magori, ked sa zjavi hetero niekto. zazil som to a fakt som si povedal, ze na taky nechcem byt. s kym si taky si a preto ten odstup od toho ...

02 Dec 2017, 18:06
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 13 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia