Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 20 Okt 2019, 15:13

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 524 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Ďalšia

Choď na stránku
O2 Telefónica | O2 Slovensko | mobilný operátor
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok O2 Telefónica | O2 Slovensko | mobilný operátor
Spoločnosť telefonica Slovensko (O2) priniesla na slovenský trh nový produkt. čo si o ňom myslíte. Je tento produkt až taký "fér" ako avizujú? :? :indian:

12 Sep 2008, 17:51
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Ano, myslim ze z pohladu urcitej skupiny zakaznikov je produkt O2 - Fer, bezkonkurencnou ponukou, ktora na slovensku nema obdoby. Urcitou skupinou nazvime ludi, co neprevolaju nejak vela minut, pripadne prepaidovych zakaznikov.

Jedine co sa mi u O2 az tak fer nezda, ta ich prehnana paranoia vo forme "inicializacnej zalohy". Pochopim, ak sa jedna o studenta, ci uplne noveho pouzivatela pos-paidu. Ale nepochopim u ludi, ktori roky platia bezproblemovo faktury nielen u svojho sucasneho operatora, dokonca aj vo vyssej ciastke.

12 Sep 2008, 18:13
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
KoCi píše:
Ano, myslim ze z pohladu urcitej skupiny zakaznikov je produkt O2 - Fer, bezkonkurencnou ponukou, ktora na slovensku nema obdoby. Urcitou skupinou nazvime ludi, co neprevolaju nejak vela minut, pripadne prepaidovych zakaznikov.

Jedine co sa mi u O2 az tak fer nezda, ta ich prehnana paranoia vo forme "inicializacnej zalohy". Pochopim, ak sa jedna o studenta, ci uplne noveho pouzivatela pos-paidu. Ale nepochopim u ludi, ktori roky platia bezproblemovo faktury nielen u svojho sucasneho operatora, dokonca aj vo vyssej ciastke.
to o tej zálohe som ani nevedel. Len sa mi nezdá "fér" čo urobia so zákazníkmy O2 Jednotky. O2 fér je určite výhodnejší balík, ale prísť o 2Sk/min do siete o2??? to asi nie. A myslím si, že ani to, že ti v pohode môžu zmeniť o2 fér z paušálu na kredit, ked nebudeš mať za 3 mesiace prevolané 100SK. Takže že oni nič neskrývajú a že celý produkt je bez malých písmenok, je úplný omyl. :aasmile2:

12 Sep 2008, 18:36
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Príspevok 
ja ale nechapem - slovaci by chceli vsetko najlepsie a pokial mozno este aj zadarmo. Maju produkt O2 jednotka, ktory ma svoje vyhody. Co by O2 malo z toho, keby im k tym vyhodam pribali este dalsie vyhody? Ked pouzivas nejaky pausal u konkurencnej spolocnosti, tak ho vies skombinovat s inym akciovym pausalom tak, aby si mal vyhody oboch? Nie. O2 do noveho programu nikoho nenuti, je to len a len na zakaznikoch - sloboda vyberu.

Na slovensku by sa zisiel este stvrty operator, ktory ponukne volanie a smskovanie zadarmo a bez obmedzeni, bez akychkolvek dalsich poplatkov, super zakaznickou starostlivostou a telefonmi ako inak za korunu... Az vtedy by ludia prestali frflat a boli spokojni.

12 Sep 2008, 18:56
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
KoCi píše:
ja ale nechapem - slovaci by chceli vsetko najlepsie a pokial mozno este aj zadarmo. Maju produkt O2 jednotka, ktory ma svoje vyhody. Co by O2 malo z toho, keby im k tym vyhodam pribali este dalsie vyhody? Ked pouzivas nejaky pausal u konkurencnej spolocnosti, tak ho vies skombinovat s inym akciovym pausalom tak, aby si mal vyhody oboch? Nie. O2 do noveho programu nikoho nenuti, je to len a len na zakaznikoch - sloboda vyberu.

Na slovensku by sa zisiel este stvrty operator, ktory ponukne volanie a smskovanie zadarmo a bez obmedzeni, bez akychkolvek dalsich poplatkov, super zakaznickou starostlivostou a telefonmi ako inak za korunu... Az vtedy by ludia prestali frflat a boli spokojni.
nikto by frľať neprestal :D by sme chceli, aby nám ten operátor platil, že využívame jeho služby 8)

12 Sep 2008, 19:02
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Black.Raven píše:
nikto by frľať neprestal :D by sme chceli, aby nám ten operátor platil, že využívame jeho služby 8)
perfektne povedane, ista skupina zakaznikov nebude nikdy spokojna...
Inak, momentalne sam uvazujem o prechode na O2 Fer, lebo mi skoncila viazanost na kreditnom pausali od Orange a vyslo mi ze usetrim tak 40% mesacne, a jedinu vyhodu co som mal v Orange boli 3G volania, ktore som napriek aktivovanej karte a 3G elefonu vyuzil asi 4 krat za posledny rok...
Este by ma zaujimalo ako je to s internetom v mobile cez O2 fer..

13 Sep 2008, 8:39
VIP
VIP
Obrázok užívateľa

Príspevok 
mobilny internet je len cez edge, kedze O2 nema 3G siet
cena za 1MB je 29SK resp je mozne si aktivovat balicek 10MB za 95SK na mesiac

13 Sep 2008, 9:09
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
ja by som chcel ist tiez do toho o2 fer,ale fakt nechapem,preco telefonica dava takuto akciu.a nikde nieje napisane,ze tento program(vyhoda alebo ako to nazvat)bude platit aj v dalsom roku,a v tom moze byt chytak,ze oni to jednoducho zrusia,a budu mat dost vela zakaznikov,ktori uz u nich zostanu,lebo stratia vsetky vernostne bonusy u terajsich operatoroch.

13 Sep 2008, 10:44
Profil  ICQ  
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
tiez uvazujem celkom silno nad O2 Fer, lebo idem z pausalu u ruzovych na prepaid ( ak sa nebude dat spravit povedzme 20+20 za polovicu ) a Easy je zbytocne drahe, pomaranc tiez .. telefon budem na slovensku pouzivat asi tak 20 minut mesacne, aj to nieje pravidlo ... dolezite pre mna nebudu ani tak SMSky, kedze tie skoro vobec neposielam, ale vyhodne volania ... este uvidim co sa mi podari pozistovat o prenose cisla a pak sa rozhodnem ...

.. mylsim vsak ze telefonica spravila tymto celkom dobry krok, lebo cena je neporovnatelne lepsia ako pri konkurencii a to nielen v prepaidoch .. napr taky relax 60 bez akcie stoji 440sk s danou, je bez volnych sms, proste iba 60 minut .. to vyjde na velmi slusnych 7,33 Sk s danou za miutu ...

13 Sep 2008, 15:32
Profil  ICQ  
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Koncom augusta som prešiel k o2. Ponukli mi 50% zľavu na paušaly pre mňa. Zobral som pre mňa 70 so 70 minutami do všetkych sieti za 210sk s dph.
Jedno sa mi však nepači, že tato akcia platila len počas prazdnin a len u tých ludi, čo obťažovali na ulici (nie v predajňach) a tak som si nemal možnosť preniesť svoje číslo od t-mobilu.

Inak ma oslovilo aj o2 fer, keby som už nezobral toto, určite by som o ňom uvažoval.

13 Sep 2008, 17:15
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Black.Raven píše:
to o tej zálohe som ani nevedel. Len sa mi nezdá "fér" čo urobia so zákazníkmy O2 Jednotky. O2 fér je určite výhodnejší balík, ale prísť o 2Sk/min do siete o2??? to asi nie.
Mobilmania: O2: Jednotky si vydobyli svoju výhodu, no bez nonstop volaní
budes mat na vyber - 2 sk do o2 alebo volania po 3. minute zadarmo
cakam kto prvy ofrfle este aj toto

13 Sep 2008, 18:28
Star
Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
KoCi píše:
Jedine co sa mi u O2 az tak fer nezda, ta ich prehnana paranoia vo forme "inicializacnej zalohy".
ta zaloha, je tam kvoli skupine ludi, ktoru zaujme ponuka, ale neskor nedokazu platit a potom je obrovsky problem to od nich vymahat a takychto ludi je pomerne dost vela, takze ta zaloha ma opodstatnenie a ak budes poctivo platit vratia ti ju spat :wink:

13 Sep 2008, 20:00
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Podobnu zalohu som platil teraz v O2 Czech za dotovany telefon, podla mna v pohode vec.

Co sa tyka toho, ci akcia bude platit a o rok - ci budu ponukat produkt je jedna vec, ale ak mas ceny zakotvene v zmluve, tak ti ich zmenit nemozu po dobu platnosti zmluvy. Pozri si cast o cenach hovorov a cast o rozviazani zmluvy - tam napriklad teoreticky mozes najst to, ze si O2 vyhradzuje pravo po dvoch rokoch rozviazat zmluvu - a potom by si si musel vybrat z aktualnej ponuky pausalov resp. prejst na kredit.

Zmluvou myslim papier, ktory podpises, alebo lubovolny dokument na ktory odkazuje.

14 Sep 2008, 1:43
Profil  ICQ  YIM  
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Príspevok 
... píše:
Len by som chcel vedieť, či sa to bude dať vybrať, aj potom ako si aktivujem O2 Fér...

14 Sep 2008, 11:38
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
nma ich ponuka oslovila..tiez by som zobral ale som zaviazany na este rok v t mobile.. kde mam pausal za polovicu..ale aj tak to prevolavam a a jdo inych sieti takze toto by mi bodlo..

14 Sep 2008, 14:10
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
... píše:
pri o2 fer sa da este vybrat volanie do o2 za 2sk alebo volania po 3 minute zadara?bo ja som prezeral tu o2 fer,a nic take som tam nenasiel(maju stranku velmi nepriehladnu)

15 Sep 2008, 10:22
Profil  ICQ  
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Ludia Poradte mam par otazok hadam budete vediet pomoct :D Je pri tom "s platbou na fakturu " viazanost ? ja to tam nidke nevidim . a mozem si zobrat aj telefon k tomu ? a ako mam chapat to " ziadny pravidelny mesacny poplatok :? wolako to nechapem :lol:

15 Sep 2008, 12:36
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Nakolko uz O2 nedotuje telefony, nepotrebuje si viazat zakaznikov. Platis len to co skutocne prevolas, avsak pozor - akonahle 3 po sebe iduce faktury nepresiahnu vysku 100Sk, tak ta automaticky prehodia na pre-paid. Ako to je v tomto pripade s tou zalohou, fakt netusim.

15 Sep 2008, 14:11
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
kedže ja mám to O2 70 pre mňa či ako sa to volalo minulý rok v decembri, tak si radšej počkám do decembra kedy sa budú preháňať jeden cez druhého a to budú akcie panečku:DDD
už aby to bolo lebo tých 70 minút je málo:((

15 Sep 2008, 16:44
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Príspevok 
mito85 píše:
kedže ja mám to O2 70 pre mňa či ako sa to volalo minulý rok v decembri, tak si radšej počkám do decembra kedy sa budú preháňať jeden cez druhého a to budú akcie panečku:DDD
už aby to bolo lebo tých 70 minút je málo:((
presne ten mam aj ja..sprvu mi to bolo vela ale teraz mi je to malo..Dufam ze pride O2 este s niecim extra..:) To O2 fer sa mi celkom pozdava..ale ked raz mate pausal tak kredit sa vam extra prestava pozdavat..Sice O2 nemaju extra mobily zatial ale sluzby zato vedia poskytnut slusne :)

16 Sep 2008, 9:19
Profil  WWW
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 524 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Ďalšia

Choď na stránku

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť