Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 19 Okt 2019, 13:12

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 37 ]  1, 2  Ďalšia

Choď na stránku
Odkúpim overený paypal
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Zablokovaný
Zablokovaný
Obrázok užívateľa

Príspevok Odkúpim overený paypal
Zdravím , ak niekto nepouživate paypal , rád ho odkúpim . podmienka musí byť plne overený a funkčný bez limitov . ideálne by som chcel aj paypal kartu na ATM výbery .

cenu ponúkam 200E .

22 Apr 2019, 8:37
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Odkúpim overený paypal
Vzhľadom na chlapcove iné témy, neodporúčam čokoľvek riešiť s týmto individuom. Pôjde veľmi pravdepodobne o nelegálne aktivity a z toho vyplývajúce príjmy, ktoré by išli na váš "bývalý" paypal.

Chlapec nechce nič riešiť pod svojim menom, nechce živnosť a teda "podnikať" pod svojim menom, hľadá teda biele kone... Bacha.

22 Apr 2019, 8:57
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

:D :D :D
Tiez si myslim, ze to nie je bezpecne z akehokolvek hladiska.. ani svoju kreditnu simkartu na svoje meno by som nikdy nikomu nedaval..

22 Apr 2019, 11:18
Profil  Facebook  WWW
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

V dnesnej dobe, ked taketo ucty idu po cca 25$, on ich urcite kupuje za 200e :D Za 200e vies lepsie veci zohnat ako nejaky shitny overeny paypal :roll:

22 Apr 2019, 20:24
Zablokovaný
Zablokovaný
Obrázok užívateľa

Yoggy , ak mi zoženieš overený paypal aj prepis toho paypalu na môj email+paypal kartu tak za 200eur to od teba kúpim . platím hocijako , klúdne bitcoin, cash(poštou) , na banku .

ale žiadne kradnuté paypal účty , kúpim len účelovo založený paypal na predaj , alebo paypal ktorého sa chce niekto zbaviť .

paypal má tú vlastnosť že sa zvykne zablokovať ked sa prihlasuje človek pomocou iného zariadenia alebo použije inú ip a požaduje SMS overenie alebo email overenie preto žiadám prepis aj na email .

požadujem kontrolné prihlásenie napr na 1 minútu , aby som zistil či sa dá do paypalu prihlásiť a či je skutočne plne bez limitov , potom môžeš hned heslo resetovať , a hneď ti posielam peniaze , po obdržaní financii mi prepíšeš paypal na moj email a pošleš kartu poštou , ok ? .

napíš súkromnú správu prosím .

ďakujem

23 Apr 2019, 19:54
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Napisal si tam, ze idealne by si chcel aj paypal kartu, nie, ze je to nutnost. Cize daj vediet, ci chces ten overeny ucet :D Urcite sa dohodneme za menej ako 200e, napr. 150e. (bez karty)

23 Apr 2019, 21:26
Zablokovaný
Zablokovaný
Obrázok užívateľa

tá karta sa ako získava ? stojí tuším pár eur mesačne , myslíš že sa to bude dať kúpiť za paypal balance na drop adressu ?

nechcem si tam pripájať kreditku ani svoj bankový účet takže potrebujem vedieť aj vyberať .

online zmenárne väčšinou paypal nikde neakceptujú , alebo ak hej tak poplatok za zmenu paypal na btc , alebo paypal na neteller je klúdne 15% , čo je hodne

23 Apr 2019, 22:13
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Paypal na blackhat je prezitok.

Oficialnu kartu mozes dostat len ako obcan US tusim.

23 Apr 2019, 23:26
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

yes, :smt044 dalsia tema bude ako ziskat americke obcianstvo

24 Apr 2019, 6:02
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Podla mna by stacila green card a proof of residence :D

(Obidve veci by si nejakym sobasom vedel zariadit)

24 Apr 2019, 10:43
Zablokovaný
Zablokovaný
Obrázok užívateľa

Tak ale paypal je super keď chceš príjmať vklady čo nemajú crypto a nemajú ani ine internetove penaženky . paypal ma dosť ludi .

tak ale títo špekulanti si vystačili s crypto https://www.doubly.io/ :D a o 4 mesiace založia další projekt , sledujem ich asi 2 roky , robia podvod za podvodom . dá sa povedať že je to cyber gang .

25 Apr 2019, 9:14
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

HYIP? Trochu si zaspal dobu ale budis.

Uz som tu pisal asi stokrat, ze by to bolo na case zalozit a pytal sa kto by do toho so mnou isiel. :D Ale momentalne mam lepsie veci na praci, ale pokial budem niekedy broke as hell, tak rozhodne do niecoho takeho pojdem. (ked nebude ina moznost)

Podla mna najlepsie co to bolo bolo asi justbeenpaid, potom asi Profitable Sunrise. Marketingovo lepsie to potom mali zvladnute BannersBroker a Kairos.... Ale stale to bol uplny shit, oproti tomu ako by som to spravil ja.

25 Apr 2019, 9:37
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

DrCry píše:
Tak ale paypal je super keď chceš príjmať vklady čo nemajú crypto a nemajú ani ine internetove penaženky . paypal ma dosť ludi .

tak ale títo špekulanti si vystačili s crypto https://www.doubly.io/ :D a o 4 mesiace založia další projekt , sledujem ich asi 2 roky , robia podvod za podvodom . dá sa povedať že je to cyber gang .

Ty musíš mať pekne pokrivený charakter, keď rozmýšľaš len nad tým, ako oje*ať ľudí a zarobiť na tom :sly:

25 Apr 2019, 11:01
Profil  ICQ  
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Zalezi ako to interpretujes.

Pokial niekto robi HYIP, kazdy jeden clovek ide do toho podla vlastneho uvazenia a vie ake su tam rizika = absolutne moralne

Pokial niekto robi virusy, aby pripravil ludi o peniaze atd. = absolutne NEmoralne

Je zaujimave, ze ponzi je vlastne najhorsi "financny" trestny cin, ale vsetci do toho isli dobrovolne. :sly:

25 Apr 2019, 11:50
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

tebe pridu HYIP moralne? povedat niekomu "daj mi peniaze, investicia sa ti niekolkonasobne vrati" a nasledne sa s peniazmi zbalit a ten clovek ich uz nikdy neuvidi?

mozme sa rozpravat o tom ze z legislativneho hladiska je to ok, ak sa jedna o investiciu s neistou navratnostou a mas zmluvu ktoru si podpisal a v nej nie je nic o navratnosti, ale moralne hladisko je myslim uplne jednoznacne.

ked niekomu pozicias peniaze a on ti ich nikdy nevrati, tiez sa to povazuje za kradez aj ked si do toho isiel dobrovolne.

25 Apr 2019, 12:08
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Tak to je zaujímavé ohýbanie reality pre ospravedlnenie oje*u pred sebou samým.

Ide o to, čo písal aacid - ak napr. nejaký podvodník predáva majetok, ktorý nie je jeho, tj. sprenevera, tak je to stále podvod, aj keď potenciálny záujemca do toho ide dobrovoľne.

Nemorálne hľadisko na HYIP je práve to, že dopredu ho zakladateľ robí s tým, že si je vedomý, že veľké množstvo ľudí príde o svoj vklad a on sa na tom nabalí.

25 Apr 2019, 12:18
Profil  ICQ  
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Nemyslim si, ze je to uplne moralne.. Stara babka tiez si pusti do domu idiotov, ktori jej nakecaju hocico..Tiez to spravila z vlastnej vole, ale nepride mi to zrovna moralne..Nie kazdy na slovensku ma IQ 176 ako takmer vsetci tu na tomto fore.. Spytaj sa starej mamy, ci by ti zo svojich nasporenych penazi dala 1000euro, ze o pol roka jej vratis vdaka zistkom 1500, ale moze a nemusi to vyjst.. Nepride mi to ako moralne, ked ty, ktory to sprostredkuvavas vies, ze to realne nikdy nemoze fungovat..

25 Apr 2019, 12:30
Profil  Facebook  WWW
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Nechapem preco tu miesate nejake babky a pod. Bavime sa o "normalnych" investiciach, nie o nejakom scamovani babiek a pribuznych.

HYIP sa berie ako investicia, ktora je velmi rizikova, to znamena, ze dopredu musis pocitat s tym, ze o tie peniaze mozes prist. Samozrejme financne negramotni ludia to nechapu.

Pisal som si s dost vela ludmi, co z toho ziju(ako "investori") a celkovo v jednej vete by som to zhrnul ze: "You have to learn how to play game" :roll: (podrobnosti tu nebudem zmienovat)

25 Apr 2019, 13:11
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

wiki píše:
A high-yield investment program (HYIP) is a type of Ponzi scheme, an investment scam that promises unsustainably high return on investment by paying previous investors with the money invested by new investors.

mna minule znamy zo zakladky oslovil ze ked mu dam 1000 eur, tak mi za pol roka vrati 2000 a este aj on na tom zarobi. to som podla teba mal tiez brat ako uplne normalnu investiciu ktora je akurat velmi rizikova?
lebo to je v zasade HYIP, akurat trosku na nizsej urovni.

proste je to podvod, nic viac, nic menej. to ze je z toho dokaze niekto zit ako investor, nic nemeni na tom ze je to podvod, lebo na konci takehoto projektu zostane vzdy niekto okradnuty.

realne ak sa tym niekto zivi ze investuje vcasne a potom v spravnom momente peniaze vyberie a robi to pravidelne, tak je na uplne rovnakej moralnej urovni ako tvorca. proste ziska peniaze na ukor penazi niekoho ineho a uvedomuje si to.

25 Apr 2019, 13:54
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Pokial by si kupil dlhopisy Penty na vystavbu Sky Parku ("velky" projekt vyskovych budov v BA). A niekto si teraz kupi byt v Sky Parku, tak tiez je to nemoralne, lebo si na tom zarobil "nekrestanske peniaze"? Vlastne si toho cloveka okradol, pretoze on si na to musel zobrat hypoteku, zobrat si viac hodin v praci, aby mu to vychadzalo a co ja viem co este a ty ziskas "vatu" v podobe vynosu. :roll:
A vlastne takto mas vsade, stale je niekto porazeny a niekto vyhral. (teraz myslim financne)

Mne pozicaj 100k a za pol roka ti vratim 50k :lol:

25 Apr 2019, 14:31
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 37 ]  1, 2  Ďalšia

Choď na stránku

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia