Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 16 Okt 2019, 10:51

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
Ovladanie exterierovych zaluzii
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok Ovladanie exterierovych zaluzii
Cauko. Riesim otazku ovladania exterierovych zaluzii. motory su somfy a zastavuju same na koncovej polohe na zaklade prudu. ovladanie mam zatial cez relatka ktore su ovladane 12V kupil som ichna ali maju 16kanalov. co kanal to pohyb takze 1 motor berie 2 kanaly. funguje to skvele no co potrebujem doriesit je to aby som nemusel drzat tlacitko celu dobu pohybu zaluzie cca 25-40s podla velkosti. tlacitka su zaluziove legrand bez aretacie. TLACITKA S ARETACIOU NEPRIPADAJU DO UVAHY kvoli ovladaniu cez jablotron alarm ktore budem dorabat. Preto hladam akysimaly plosny spoj cohy som schoval idealne za tlacitko ktory by mi pri nastavenom impulze o dlzke napr 3s a viac podrzal tento impulz na dobu nastavenu teda na odstopovany cas potrebny na pohyb zaluzie v celom rozsahu. Pripadneaj velky plosak na viac kanalov mam na ovladanie zaluzii zvlast velky rozvadzac 3 radovy z toho 2 rady su tie relatka z ali. Za pripadny typ dakujem :)

14 Júl 2017, 9:17
Profil  ICQ  Skype  
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Ovladanie exterierovych zaluzii
nikto nic? ziadne arduino?

08 Apr 2018, 21:01
Profil  ICQ  Skype  
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Ovladanie exterierovych zaluzii
pre info ak by niekto zhanal vyriesil to sonoff a ovladanie cez mobil. to ovladanie cez tlacitka som nedorobil.

04 Jún 2019, 22:06
Profil  ICQ  Skype  
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia