Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 23 Apr 2017, 6:34

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevok: 1 ] 
P: IEM Zero Audio Carbo Basso
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Príspevok P: IEM Zero Audio Carbo Basso
Ahojte,

predávam tieto slúchadlá od spoločnosti Zero Audio. Majú nahraných okolo 30 hodín kvôli burn-in-u.

Zvukovo ide o podobný charakter ako ich bratia Zero Tenore, avšak tie som nemal možnosť počuť ale dám svoje pocity - toto sú moje prvé kvalitné IEM, na IEM poli používam aktuálne Apple EarPods (predovšetkým kvôli tvaru, to je jediný z tých do ucha, ktoré mi sedia pohodlne a na ich cenu (zadarmo až pár eúr) majú veľmi dobrú kvalitu), ostatne len veľké slúchadlá (ako v podpise). Tým len chcem povedať to, že viem, čo o nich poviem.

Zvuk:
Basso majú neskutočne rýchly a čistý bas, kick je absolútne fantastický (kiež by som mal slúchadlá s takým basom), bez náznaku dunenia - Basso majú boost v basovej časti, čomu nasvedčuje názov aj popis, avšak, čo je fantastické, ide o boost pod 100Hz (a čím nižšie, tým vyšší), takže počúvať bicie a rôzne basové tóny pri elektronike sú nebom.
Stredy sú výborné, avšak tu sa nachádza jediné mínus slúchadiel, potrebujú v ekvalizéri ubrať 2dB v oblasti 3kHz, 0,5dB v oblasti 4kHz a 1-2dB v oblasti 5-6kHz, čomu nasvedčuje aj meranie tohoto webu. Výšky sú samozrejme plné detailu a dokážu mi "tickle my fancy".
Zdroje:
- telefón - vynikajúci ale ako všetky telefóny, nie sú podľa mňa dostačujúce,
- notebook - krok vpred správnym smerom, bol by som úplne spokojný,
- DAC/AMP - posledný krôčik

Balenie:
Balenie je kompletné (pôvodné silikónové tipy), plus kvôli faktu, že mám viacero tipov, prikladám 4 dodatočné páry S/M a L veľkostí - dvoje Comply a dvoje no-name eBay, kde osobne z týchto tá L veľkosť je jedinou veľkosťou/tvarom/materiálom, ktorý sedí aj mne, takže každý si vyberie.

Dôvod predaja:
Dôvodom predaja je to, že ako som spomínal vyššie, mám posledné roky obrovské problémy s tým, že IEM (všetky) mi spôsobujú zaliehavanie uší a ak sedia, tak mi bohužiaľ neprídu pohodlné.

Cena: 40€ aj s poštou v cene (platí pre CZ aj SVK!)
Pre osobný odber: Košice, SVK
Predávam aj inde.

Príloha:

-- 19 Jan 2017, 17:06 --
Predané. Poprosím LOCK.

19 Jan 2017, 17:06
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevok: 1 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia