Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 15 Nov 2018, 7:11

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 328 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Ďalšia

Choď na stránku
Pokazil som aj to co nebolo?
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok Pokazil som aj to co nebolo?
Zdravím. Je mi to celkom blbé písať ale tak..
Pred pár dňami som si pridal jednu babu s ktorou sa poznáme tak z videnia resp. nepoznáme..
Asi po 2 dňoch som jej napísal a na ďalší deň som ju videl ona mňa tiež... Lenže ja som nič nespravil (nijak sa nepozdravil) následne na ďalší deň (dnes) sme sa zas videli ale ja zase jak pako nič...

No a čo vlastne chcem? Mám sa na to vykašľať keď som neschopný sa pozdraviť zo 4m alebo jej niečo napísať v sobotu napr.?
Podľa druhých som to posral že som ju včera už nepozdravil a ten dnešok bola iba čerešnička na atď...

11 Dec 2015, 7:38
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Pokazil som aj to co nebolo?
na tvojom pripade je krasne vidiet ako dnesna mladez uz nedokaze normalne verbalne komunikovat. za monitorom je frajer kazdy...a ano, 2x sa nepozdravit po tom, ako si si ju ty niekam pridal je tupost

11 Dec 2015, 7:40
Profil  ICQ  
VIP
VIP
Obrázok užívateľa

guess to pekne zhrnul. Buchni si kvetináč o hlavu a začni žiť reálny život, nie virtuálny. Lebo to jedného dňa kruto olutuješ. Posral si to. Neviem kde si si ju pridal (asi facebook), ale rovnako tak si môže zmazať ona teba. Takže kým to tvoje "priateľstvo" akceptuje, ešte je možnosť to zachrániť. Ale šancu vytvorenia reálneho kamarátstva si posunul pekne ďaleko

11 Dec 2015, 8:08
Profil  ICQ  
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Ja viem lenže u mňa je problém rozprávať sa s niekym koho nepoznám poprípade som s nim nebol dlhšiu dobu.. Mne robí problém aj taka vec že spýtať sa na autobus... A veru že ja to už ľutujem lebo takéto veci som mal "spoznávať" na ZŠ a nie teraz na SŠ..

Minule som tak bol s jednou vonku no.. A pokazilo sa to rovnako už sa nerozpráva so mnou takže..

Takže ako by sa to teoreticky dalo zachrániť? :/

11 Dec 2015, 8:45
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

ked ju uvidis, prihovor sa jej

11 Dec 2015, 8:45
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Co ty chces zachranovat? Nedokazes sa na ulici opytat, ze ci nesiel tvoj autobus alebo sa opytat kolko je hodin. Co ocakavas od toho dievcata, ze hlada niekoho kto sa jej nevie ani pozdravit, ci dokomca by sa neskor nevedel pozdravit jej kamaratom, rodicom a dalsej rodine? Myslis, ze by isla s tebou von, aby si za hodinu nepovedal ani len 5 viet? Co by robila s tebou von?

Pochop, ze tvoj problem nie je toto dievca, ale tvoj problem si ty, tvoja hanblivost, ostychavost, nekomunikavost, podvedomie a vlastne len ty, ty a ty.

11 Dec 2015, 8:52
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Som si toho vedomí že môj problém nie je to dievča.. viem že je to mnou ale ako sa toho vymenovaného zbaviť?
A taktiež by som sa aj prihovoril len o čom.. Presne ako si to napísal to si aj uvedomujem že to je môj problém.. Ale neviem sa toho zbaviť..

Ale inak rozprávať sa viem len sa musíme koľko toľko poznať...

11 Dec 2015, 10:39
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

k teme :arrow: :| ježiši kriste ...

11 Dec 2015, 10:40
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

mrkva - precitaj si tu par tem..takych ako ty tu bolo viac a vzdy to skoncilo pri tom istom..jednoducho sa musis premoct. nemas sa s nou o com bavit? tak potom co si jej napisal na fb? namiesto pisania to normalne povedz. ako mame vediet ake mas ty zaluby a co robi ona?
zrejme chodite do tej istej skoly a ak nie tak ju zavolaj von, skus sa jej spytat na jej oblubenu hudbu, filmy, knihy a ak sa nebude chytat tak sa na nu mozes rovno vysrat, lebo bude jasne, ze ju nic nebavi a nemate nic spolocne

11 Dec 2015, 10:58
Profil  ICQ  
Admin
Admin
Obrázok užívateľa

Pokial mas problem sa spytat na autobus, tak by som zacal jednoduchsimi vecami ako bavit sa s zenskym pohlavim. Normalne chod do mesta, napr. nejakej casti kde sa moc nevyskytujes a pytaj sa ludi na to kolko je hodin. Ako sa dostanes tam a tam a podobne. Predstav si, ze k tebe pride niekto cudzi a spyta sa ta kolko je hodin. Pomyslis si, ze je ko*ot? Nepomyslis, povies mu kolko je hodin a tvoje myslienky pokracuju tam kde pred tym. Tak takto nejak uvazuje vacsina normalnych ludi. Takze zahod stres z toho, ze si o tebe budu nieco divne mysliet. Nebudu. Trenuj.

11 Dec 2015, 11:28
Profil  WWW
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

a aj keby si mysleli teba to trapit nemusi kedze je pravdepodobne, ze toho cloveka uz nestretnes, resp. si ta nezapamata

11 Dec 2015, 12:13
Profil  ICQ  
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

Ja si myslim, ze mas stale nadej. Kym na tom nebude podobne, ako moj nemenovany kamarat, ktoremu sa tak strasne pacilo dievca, ze raz ked sme boli v klube, ona vychadzala zo zachodov, on prechadzal okolo a zmohol sa len na: Eeeh, uhm ... eehh .. uff .. ah ... srala si? - myslim, ze on sa vtedy zakopal na cele generacie dopredu.

U teba by to malo byt len o treningu, ako napisal t0m4s3 a dal ti k tomu vyborny navod.

11 Dec 2015, 14:39
Profil  ICQ  YIM  Twitter  WWW
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

.... si vytiahol zo stareho vtipu. :|

11 Dec 2015, 14:42
Admin
Admin
Obrázok užívateľa

boze, tieto urban legends - moj kamarat ....

11 Dec 2015, 15:08
Profil  WWW
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Ten vtip poznám..

Takze vážne mam ísť napr. na zlaté piesky a celý deň sa tam pýtať koľko je hodín každého koho stretnem? To rovno aj "prank" by sme mohli natočiť z toho...

11 Dec 2015, 16:14
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Nemusíš sa zrovna každého pýtať na to, koľko je hodín, ale proste sa niekomu cudziemu prihovor. Nemusí byť ani cudzí, ideálne miesto je v škole - začni sa baviť so spolužiakom (spolužiačka je zatiaľ asi príliš vysoký level :D ), koho dobre nepoznáš a tým si vybuduješ sebavedomie pri podobných rozhovoroch. Potom ti to pôjde ľahšie aj s babami, samozrejme treba na to ísť postupne, keď momentálne ich nedokážeš ani pozdraviť.

11 Dec 2015, 16:37
Profil  ICQ  
King
King
Obrázok užívateľa

Keď budeš točiť "prank" tak ťa bude povzbudzovať kamera. Ty sa musíš prekonať sám, postupne sa zlepšovať v komunikácii, stretávať sa so ženami. Jedine tak sa naučíš komunikovať. Časom si vyselektuješ veci, ktoré zaberajú, ktoré vieš dobre podať, povedať a vzbudia u druhej strany záujem. Na to ale žiadny návod nieje, ten si musíš vytvoriť sám.
K téme: ja na tvojom mieste (po premárnených dvoch šanciach) by som vyšiel s pravdou von. Normálne jej povedal, že ti je veľmi sympatická a keď ju uvidíš, si hneď nesvoj. Buď jej to príde milé, alebo ťa pošle...teda odobrie si ťa z priateľov :) Každopádne to bude lepšie, ako okolo nej chodiť a čakať, kým urobí prvý krok. Neurobí.

11 Dec 2015, 16:38
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

Musim vas sklamat, a neviem, ci je to urban legend, ale boli sme pri tom dalsi dvaja, a dodnes ma chalanisko z toho traumu, ked sme v spolocnosti a rozpravame historky z minulosti. Teda neviem, ci on to poznal a trolloval nas alebo nie. Ale zase raz nemusim nikoho presviedcat o pravde - resp. je mi to jedno.

11 Dec 2015, 22:21
Profil  ICQ  YIM  Twitter  WWW
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

V škole sa poznáme každý s každým tam mi to nerobí problém teda až v tedy ak by som mal napr. projekt čítať to mi tiež trosku robí problém... :/
Keď som sám mám problém hovoriť ale keď sme viacerí stačí aj 2ja a potom tam je napr. 1 tak mi nerobí problém hovoriť aj keď nehovorím zas nejak často ale nie som tak v strese..

No nešlo by len o odobratie z priateľov ale aj o to že by sa o tom hovorilo (teda možno si iba myslím blbosti ako tu už bolo spomenuté) a to je asi to čoho sa najviac bojím

Buď sa podľa tvojho kamaráta spravil vtip alebo on si spravil z vás :) ale načo to riešiť..

11 Dec 2015, 22:46
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

P4ra ....

Chlapec na diskotéke nevie nadviazať kontakt s dievčaťom, ktoré sa mu páči. Celú noc chodí za ňou a sleduje ju, ale nie je dosť odvážny aby ju oslovil. Ako tak za ňou chodí, ona vojde na záchod, on už odhodlaný, v sebe si hovorí, že už sa určite odváži a osloví ju. Dievča vyjde z WC, chlapec sa rozklepe a pýta sa: "Ahoj, srala si?"

:| :| :| :| :| ---prosim, netroluj, daj do google hladat :| srala si vtip :| a najde ti po milu rit vysledkov, roky rokuce stare. . . .

autor temy. nauc sa komunikovat s ludmi vseobecne.

12 Dec 2015, 0:03
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 328 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Ďalšia

Choď na stránku

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia