tlač samolepiek

Ak ste si nevybrali z kategórií vyššie, môžete použiť túto časť.
etel
Light Star
Light Star
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 232
Registrovaný: 16 okt 2006, 10:37
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa etel »

sirka 60 cm neni moc mala? dufam ze nie ...

//autoeditácia príspevku ( 03 Jan 2009, 19:45 )
kde najdem daky online shop alebo take nieco kde sa daju objednat folie ... alebo daku predajnu ...
Kibo
Hardcore addict
Hardcore addict
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 6938
Registrovaný: 11 sep 2005, 22:46
Bydlisko: Blava, ne?
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kibo »

to je sirka rezu, dlzka je viac menej neobmedzena, zalezi na mnozstve folie na rolke, ale to som ti uz vsetko pisal, aj ako to vsetko najst na nete :wink:
ked chces rezat tribaly na motorky, skus sa popozerat po motorkach a odmeraj si zhruba kolko je najvyssi obrazec na vysku. ci ti 60 staci, alebo chces 100. ale to rataj, ze budes aj 80 stat
millo
Star
Star
Príspevky: 691
Registrovaný: 20 feb 2006, 16:55
Bydlisko: NR,SR

Príspevok od používateľa millo »

presne tak kibo ti dobre radi...
ja mam 120cm stroj, kuoval som davno a to hlavne preto aby sa dali robit kamiony/plachty
na motorky by ti mal stacit 60cm

poslal som ti SS
etel
Light Star
Light Star
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 232
Registrovaný: 16 okt 2006, 10:37
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa etel »

akou tlaciarnou by sa mi dalo vytlacit priamo na foliu nejaky obrazok? hladal som termotranseferove ale teke to som nasiel iba na tlac etikiet a ciarovych kodov ... ??
Cenayus
Medium Professional
Medium Professional
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 1126
Registrovaný: 24 jan 2006, 15:15
Bydlisko: Poprad
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Cenayus »

etel napísal:kolko by ma vysiel taky ploter .. na zaciatok to nemusi byt neviem aka bomba ... len aby som si stym vystacil ....neviete niekto taky zohnat?
http://www.hojko.com/p-creation-p-cut-c ... 16542.html
joejoe
Light Professional
Light Professional
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 733
Registrovaný: 03 apr 2007, 16:59

Príspevok od používateľa joejoe »

ja som mal taky strieborny papier a tam si si mohol laserovkouo vylacit co si chcel a potom si to uz len vystrihol a odlepil..
LoO
Light Expert
Light Expert
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 49
Registrovaný: 30 sep 2011, 13:11
Kontaktovať používateľa:

Re: tlač samolepiek

Príspevok od používateľa LoO »

Prosím vás vedeli by ste mi poradiť, či sa dajú nejakou domácou tlačiarňou tlačiť samolepky? Nič zložité, bez orezu, niečo takéto:
http://www.tuning.sk/images/news/tricka ... NING-3.gif Je to na domáce použitie, napr. dáky obrázok si vytlačiť a nalepiť na hrnček či pero. Je to možné? Ak áno, máte dáky konkrétny typ tlačiarne? + čo k takejto tlači potrebujem (papier, farby,..)?
weroro
Flash coder
Flash coder
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 3206
Registrovaný: 14 feb 2009, 22:34
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: tlač samolepiek

Príspevok od používateľa weroro »

V papiernictve kúpiš, A4 lepiaci papier (z jednej strany je ako kancelársky a z druhej je lepidlo). Celé aj stou ochrannou fóliou na ktorej je ten papier je to hrubé asi ako výkres, takže keď chceš tlačiť musíš vedieť tlačiť na výkresy. Čo sa týka farieb, tak odporúčam atrament, lebo pri laserovej tlačiarni môže robiť problém zapekací valec v nej, ktorý má vysokú teplotu a roztopí lepidlo. (Vyskúšané na vlastnej koži s tou laserovou tlačiarňou)
Napísať odpoveď