pomožte my s driverom - audio na stary pc
-
iPitbull
Novice
- Príspevky: 6
- Registrovaný: 08 mar 2009, 11:16
- Bydlisko: Ružomberok
- Kontaktovať používateľa:
pomožte my s driverom - audio na stary pc
zdravim mam starsi pc SCENIC PRO C6 na ktory som dal windows sp3 build 2 lenže nemam na nom zvuk pravdepodobne nejaky driver poprosím nikde ho nemžoem na internete najst či by mi niekto nepomohol alebo po pripade nejaky win xp s nejakým packom driverov... nie rapid ....diki moc
-
makaveli
King
- Príspevky: 1688
- Registrovaný: 17 okt 2005, 20:55
- Bydlisko: Brno
- Kontaktovať používateľa:
je integrovana na doske alebo pci..? ak je pci, tak takto: http://images.google.com/images?hl=en&q ... a=N&tab=wiiPitbull napísal:ako asi vyzerá ta zvuková karta?
-
makaveli
King
- Príspevky: 1688
- Registrovaný: 17 okt 2005, 20:55
- Bydlisko: Brno
- Kontaktovať používateľa:
co ma lan driver spolocny s audiom..?Andrew007 napísal:Skus na XP http://www.treiberupdate.de/treiber-dow ... 207F).html
Driver potrebujes konkretny-presne na svoj typ zvukovky.Nainstaluj si nejaky diagnosticky soft napr.EVEREST a tam ti zobrazi nielen typ MB,ale aj zvukovky.iPitbull napísal:typ dosky neviem je to intel pentium II procesor a je to typ Fujitsu simens scenic pro c6 a na ich stranke to nemožem najst..
nevieš nejaky pack driverou alebo nejaky ktory by my aspon pasoval či to presne musi byt na pc?