Uzitocnost HTPC na Slovensku

Ak potrebujete pomoc alebo poradiť, píšte sem (len PC, elektronika atď.)...
Skyer
Light Star
Light Star
Príspevky: 231
Registrovaný: 30 mar 2010, 15:41
Bydlisko: Bratislava

Uzitocnost HTPC na Slovensku

Príspevok od používateľa Skyer »

Ahojte,
aktívne zvažujem možnosť doma postaviť nejaké to HTPC, a zaujímalo by ma ako je to s kompatibilitou s našimi poskytovateľmi digitálnych programov. Bol by niekto tak ochotný a popísal svoje skúsenosti / spokojnosť s touto voľbou? Takisto, ak by ste vedeli odporúčiť značku pre nejaký väčší monitor, nakoľko aj ten budem asi potrebovať :)

Ďakujem.
Ryan Giggs
VIP
VIP
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 11671
Registrovaný: 23 júl 2006, 14:35
Bydlisko: KE

Re: Uzitocnost HTPC na Slovensku

Príspevok od používateľa Ryan Giggs »

To zaleži na tom čo si predstaviť pod pojmom "poskytovateľ digitalnych programov". Kablovka, DVB-T, satelit, IPTV..?
Skyer
Light Star
Light Star
Príspevky: 231
Registrovaný: 30 mar 2010, 15:41
Bydlisko: Bratislava

Re: Uzitocnost HTPC na Slovensku

Príspevok od používateľa Skyer »

Používam satelit, ale v podstate som otvorený ľubovolnému spôsobu prenosu. Cize by som tam zaradil satelit, a este DVB-T.

//autoeditácia príspevku (27 Júl 2011, 17:17)
bump.
Mimochodom, pre majitelov, ako je to s tymi vacsimi monitormi na slovensku? Urobil som quick check, a pripadaju mi pomerne tazko zohnatelne a predrazene (uz len preto, ze si mozem kupit vacsi televizor a do neho zabodnut cez HDMI/VGA to HTPC, a vyjde ma to lacnejsie)?

Vdaka

//autoeditácia príspevku (27 Júl 2011, 17:37)
Napísať odpoveď