NHL (aktualne)
Re: NHL (aktualne)
LA si idú podozrivo jednoducho a spoliehajú sa na Quicka. Ak však nastúpia proti Devils, v čo verím, budú mať proti sebe megaskúsený team. Taký Eliáš má na konte v playoff viac bodov ako má celé mužstvo LA v playoff dokopy zápasov a to ešte nie je ani najskúsenejší v teame
Zároveň však im nechýba ani motivácia (Parise, Kovaľčuk, Zajac..) a to je pekelná kombinácia. DeBoer má parádny systém a myslím, že LA tvrdo narazí.
Re: NHL (aktualne)
No čo myslíte že to v najbližšom zápase diabli spečatia? Ja si mysím že áno. Už sa teším na finále aj keď asi nebudem mať čas pozreť všetky zápasy.
Re: NHL (aktualne)
Samozrejme, že áno, je malý zázrak, že Rangers vyhrali vôbec 2 zápasy, to ak bez srandy. Lundqvist je malý boh.
-
DanielDevil
Addict
- Príspevky: 3183
- Registrovaný: 19 máj 2007, 11:53
- Kontaktovať používateľa:
Re: NHL (aktualne)
ale v poslednom zápase mali na vrch Rangers, podľa mňa to bude 7 zápasová dráma
Re: NHL (aktualne)
No ja si myslím že ten posledný zápas bol celkom vyrovnaný. Brankári držali obe mužstvá no u Diablov sa prejavila dobrá efektivita. Brodeur prezmenu chytil minimálne dva čisté góly... Tiež by som tipol že diabli v najbližšom zápase postúpia ale podľa mňa im Rangers ešte prikúria. Škoda že tento nastávajúci zápas nemôžem pozerať.... ach... záznamy ma nebavia lebo nevydržím a vždy pozrem na výsledok skôr.
Re: NHL (aktualne)
Dnes je zápas, keď sa môže rozhodnúť, či tím, ktorý som sledoval celý rok, od začiatku a každý jeden zápas, či už live, alebo na výsledkoch, ktoré som si pozrel ešte pred rozotretím očí, či jazdci postúpia ďalej proti NJD a prebojujú sa aj následným zápasom doma do finále, alebo to skončia, je už v rukách osudu. Mám ich rád pri každom úspechu, aj neúspechu, preto Vám dnes držím palce nech diablov nakopete a vyrovnáte sériu... LET'S GO RANGERS !!!
Re: NHL (aktualne)
-
TommyHot
Addict
- Príspevky: 3340
- Registrovaný: 25 okt 2009, 0:23
- Bydlisko: Bratislava
- Kontaktovať používateľa:
Re: NHL (aktualne)
Dufam, ze LA vyhra pohar, to co predvadzaju je uzasne, na to ze postupovali z posledneho miesta. Zasluzia si to. A hlavne mi prinesu peknu kopku dukatov 
Re: NHL (aktualne)
Begbeee - začína ma štvať Henrique
, dáva dôležité góly a ešte môže ohroziť Landeskoga pri Calder Trophy...
Zápas som nevidel, ale Tortorella musel asi veľmi peniť
, ale ukazuje sa, že hráči ako Richards, či Gáborík sú dobrí akurát počas základne časti a v play-off bol teda najmä Gáborík nevýrazný, často kritizovaný a treba povedať, že oprávnene.
Verím, že sa na pohári objaví meno Kowalchuka, prajem mu to, po tých rokoch, kedy tiahol Atlantu a urobili raz play-off si to chalan konečne zaslúži...
Zápas som nevidel, ale Tortorella musel asi veľmi peniť
Verím, že sa na pohári objaví meno Kowalchuka, prajem mu to, po tých rokoch, kedy tiahol Atlantu a urobili raz play-off si to chalan konečne zaslúži...
Re: NHL (aktualne)
Nie je hlasovanie o trofejach (aj Calder) ukončené pred začiatkom playoff?
-
t0m4s3
Admin
- Príspevky: 18096
- Registrovaný: 14 jún 2004, 18:35
- Bydlisko: Martin SR, Brno CZ
- Kontaktovať používateľa:
Re: NHL (aktualne)
Pekne Kings, Anze vymiesal Brodeura ako vajicka na omeletu. Parise "dobry zapas", najprv hit ze ho skoro zlomilo napoly, potom spalena sanca a nakoniec gol rukou 
-
DanielDevil
Addict
- Príspevky: 3183
- Registrovaný: 19 máj 2007, 11:53
- Kontaktovať používateľa:
Re: NHL (aktualne)
ako som aj predpokladal Gáborík hral cez bolesť a bude pol roka mimo: „Je to dosť zlé“
V utorok letím späť, pretože hneď na druhý deň ma čaká operácia pravého ramena. Po nej podľa odhadov pauza možno aj polroka. Zranenie sa mi prihodilo už v priebehu základnej časti, ale posledné dva mesiace to už bolo veľmi zlé. Na každý zápas som nastupoval pod injekciami, chýbala mi tam sila, obmedzovalo ma to. Teraz sa to musí dať do poriadku,“ povedal v rozhovore pre Sport.sk trenčiansky rýchlik.
-
guess.whoo
Redeemer
- Príspevky: 13616
- Registrovaný: 30 jan 2008, 12:58
- Bydlisko: VK,TN
- Kontaktovať používateľa:
Re: NHL (aktualne)
po dnesku to vyzera, ze LA zakoncia sezonu doma. necakal som 0:2 na zapasy
-
Yos
Professional
- Príspevky: 1338
- Registrovaný: 01 nov 2008, 18:27
- Bydlisko: Bratislava
- Kontaktovať používateľa:
Re: NHL (aktualne)
Uz asi nikto nepochybuje nad tym, ze Kings vyhraju pohar s dvoma prehrami v playoff. Prajem im to
-
mirak2
Hardcore addict
- Príspevky: 6719
- Registrovaný: 18 sep 2005, 13:44
- Bydlisko: Prague, CZE / Kosice, SVK
Re: NHL (aktualne)
mal som nutkanie zo srandy podat na Kings 4:0 v Nike pred 1. zapasom s kurzom 8,50...ostalo pri nutkani
najblizsie to ukoncia, hoci si myslim, ze keby som podal, tak by to natiahli 
Re: NHL (aktualne)
Ak najbližší zápas vyhrajú, tak spravia nový rekord, že?
-
redliner
King
- Príspevky: 1614
- Registrovaný: 17 aug 2008, 12:24
- Bydlisko: Prešov
- Kontaktovať používateľa:
Re: NHL (aktualne)
Kings idú suverénne za pohárom a myslím že aj zaslúžene.
Re: NHL (aktualne)
Ale.. Devils ešte otočia... 
Re: NHL (aktualne)
Vyrovnajú - Edmontom (1987/88) tiež získal Stanley Cup pomerom 16:2...hd_ napísal:Ak najbližší zápas vyhrajú, tak spravia nový rekord, že?
Len tak pre zaujímavosť - Chicago v sezóne 1991/92 taktieť hralo v 4 kolách PO len 18 zápasov, nakoniec však na Stanley Cup nezískali (série 4:2, 4:0, 4:0, 0:4)
Re: NHL (aktualne)
Ja pochybujem. A myslím, že vo finále SC sa nevzdáva žiadny team, aj keď prehráva 0-3 na zápasy.Yos napísal:Uz asi nikto nepochybuje nad tym, ze Kings vyhraju pohar s dvoma prehrami v playoff. Prajem im to