Stránka napadnutá virom?

O internete a sieťach, problémoch, nastaveniach...
bladeboy
Medium Star
Medium Star
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 330
Registrovaný: 01 dec 2006, 20:34

Stránka napadnutá virom?

Príspevok od používateľa bladeboy »

Už asi 2 dni pri vstupe na náš e-shop hlási Google Chrome že je na stránke "škodlivý softvér", menší výcuc: "Do tejto webovej stránky bol vložený obsah z lokality img.zoz.sk, ktorá je známym distribútorom škodlivého softvéru. Ak túto stránku teraz navštívite, pravdepodobne nakazí váš počítač škodlivým softvérom."
Neviem o tom že by na stránke bol nejaký obsah z tejto stránky, nemám ani potuchy čo to je a prvý krát vidím odkaz na túto stránku.
V Google Webmaster tools mi hlási že na stránke sa nenachádza žiadny malware, pričom prístup na stránku je stále zablokovaný.
Čo to je? Čím to môže byť? Nejaké rady?
Je to súrne.
Vďaka
Mek
Addict
Addict
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 4661
Registrovaný: 23 mar 2005, 23:00
Bydlisko: ZA <-> TN
Kontaktovať používateľa:

Re: Stránka napadnutá virom?

Príspevok od používateľa Mek »

Cez webmaster tools mozes aj poziadat o odblokovanie. Vtedy sa na to, zvycajne do 24 hodin, pozrie niekto z googlu, ci je ta stranka este stale zavirovana, a ak nie, odstrani ju z blacklistu a hlasenie o skodlivom softveri sa prestane zobrazovat.
Napísať odpoveď