Zdar, pani. Doniesla sa ku mne poziadavka na telefon do 150€. Hlavne poziadavky su GPS, ako tak kvalitne fotky a *aby to nesekalo* (dotycny ma momentalne prvy Galaxy Ace ktory sa mu hocikedy kusne pri navigacii a je z toho na prasky
Prve co mi napadlo:
Lumia 630 - GPS priamo od Nokie, akurat teraz neviem ci obsahuje GPS len krajiny v ktorej je kupeny alebo celej EU (ak sa to teda este takto deli), fotak len 5MP (ale zas je od Nokie tak by mohol fotit kvalitnejsie ako ci?)
LG L9 II - sam ho vlastnim a som s nim spokojny avsak fotak je poslabsi
LG G2 mini - 20€ nad rozpocet ale pocul som nan samu chvalu, preto by ma zaujimalo ci sa oplati priplatit v porovnani trebars s tou L9, tu nemam sajnu ake robi fotky
Moto G nepodporuje karty, a kedze do rozpoctu by ako tak bola len 8GB verzia, cize realne 4GB volnej pamate. To by mi otrieskal o hlavu Skor by som potreboval pomoct vybrat z tych vyssie
Bad.boy napísal:Moto G nepodporuje karty, a kedze do rozpoctu by ako tak bola len 8GB verzia, cize realne 4GB volnej pamate. To by mi otrieskal o hlavu Skor by som potreboval pomoct vybrat z tych vyssie
Aký mobil by ste mi poradili do 200e? Hlavne aby bol rýchly, svižný a nezasekal sa. Potrebujem ho hlavne na komunikáciu sms a internet. Niečo menšie nie nejaké 6 palcové čudo niečo do 4,5 palca možno. OS je my to jedno, aplikácie alebo hry veľmi nepotrebujem.
Pekný mobil a nejaká alternatíva z iným OS aby som si mohol porovnať čo by mi viac vyhovovalo? Možno nejaký WP alebo blackberry, tie majú aj normálnu klávesnicu tak by sa mi dobre písalo ale nvm nevyznám sa a zdá sa mi, že to je už cez rozpočet.
Tá lumia vyzerá fajn. Rýchly odladený a jednoduchý OS. Niečo čo potrebujem. Pozeral som na blackberry q5 a dotykovú z10. Ten ich OS vyzerá tiež fajn, všetko pokope a je rýchly. Nokiu si asi pôjdem niekde ošahať . Nemáte niekto nejaké skúsenosti aj s blackberry? Dosť sa mi zapáčil model z10.
Chlopi, mam teraz samsung galaxy S 2 a vadi mi, ze dlho chyta signal GPS, a nic, co som skusal, na to nepomohlo, a nema glonass a nema ani NFC. Foti a video nataca tiez slabsie, najma ked je makke svetlo a silny kontrast. Takze sa rozhodujem nad upgradom na nejaky novsi telefon s novsimi technologiami. Uz som dost pobrowsoval net a najma gsmarenu, ale mam pocit, ze to, co hladam ani neexistuje (okrem prveho bodu vsetko moj terajsi fon ma):
- NFC a glonass podmienkou
- android
- fullhd videokamera
- max. 5" displej
- vymenitelna sd karta, a najlepsie aj vymenitelna baterka
Co som tak hladal, tak tie nadupanejsie telefony su strasne lopaty... a tie rozmerovo normalnejsie maju biednejsie parametre. Este som nasiel samsung galaxy s 2 plus, ktory ma aj nfc aj glonass, ale ked uz upgradovat, tak poriadnejsie, nech mi nejake roky ten telefon zase vydrzi.
Telefon pouzivam na telefonovanie a sms relativne malo, viac na wi-fi, na turisticku navigaciu (preto mi treba dobre gps a glonass), k comu sa hodi vymenitelna baterka (ale to by sa dalo prinajhorsom riesit powerbankom), a na fotenie a natacanie videa na vyletoch.
Vedeli by ste mi niekto nieco odporucit?
A co tak LG L9 II ako lacnejsia alternativa? 4,7 display, NFC, Full hd video, vymenitelna bateria, super display a GPS tiez fixuje rychlo. Akurat o tom glonass netusim
Dik za rady. Z3 compact je podla gsmareny este len oznameny, ale v skutocnosti sa uz predava (a kedze je velmi novy, tak za nekrestanske prachy).
Ten L9 II vyzera celkom do pohody. Na gsmarene a dokonca aj na LG stranke pisu, ze nema glonass, ale zase na wikipedii pisu ze ma, a nasiel som aj ohlasy uzivatelov, jednemu dokonca napisali priamo z LG, ze glonass ma, tak dufam, ze to tak je. Zatial som teda nakloneny tomuto telefonu, mate ho niekto? Skusenosti? Pripadne dalsie tipy uvitam