3D pomoc
-
woundgiver
Light Star
- Príspevky: 255
- Registrovaný: 01 mar 2005, 11:31
3D pomoc
V poslednej dobe je stale menej ludi na 3d forach ochotnych pomoct zaciatocnikom a lubom v trabloch, preto si myslim, ze by tu mohli ti co maju daky problem s 3d davat svoje prace a ti lepsi by im mohli poradit ako dalej.
Nacitanie objektu z TrueSpace do delphi pre opengl
Sa zacinam ucit programovat v delphi opengl a prisiel som k problemu ze neviem nacitavat objekty z Truespace *.cob . Vie mi niekdo poradit kde by som zohnal popis k tymto suborom, alebo ako na to?
Re: 3D pomoc
ono je to ale tak ze casto krat sa pytaju menej skuseni na uplne hovadiny ktore mozu najst v helpoch a v tutorialoch.woundgiver napísal:V poslednej dobe je stale menej ludi na 3d forach ochotnych pomoct zaciatocnikom a lubom v trabloch, preto si myslim, ze by tu mohli ti co maju daky problem s 3d davat svoje prace a ti lepsi by im mohli poradit ako dalej.
-
sovietman
Star
- Príspevky: 610
- Registrovaný: 26 júl 2006, 10:29
- Bydlisko: NZ
- Kontaktovať používateľa:
jj
všetkým začiatočníkom odporúčam
Kód: Vybrať všetko
www.cg4u.ic.cz