Problém s inštaláciou
Problém s inštaláciou
Čaute takže mám taký problém...asi pred mesiacom som si kúpil nový notebook a všetko ide v pohode, teraz som si konečne našiel trochu času že si niečo zahrám tak som si stiahol nejaké hry ale mám problém s ich inštaláciou. Všetko sú to súbory s príponou .bin, ktoré som na starom notebooku inštaloval cez Deamon Tools úplne bez problémov a teraz mi nič nejde nainštalovať. Vždy keď dám pripojiť image tak mi len akoby prebliknú všetky ikony na ploche a v Tomto Počítači sa mi vytvorená virtuálna mechanika nedá otvoriť lebo mi vždy vypíše že Systém Windows nemôže získať prístup k tomuto disku a že je pravdepodobne poškodený. Poškodený ale nieje pretože je to presne ten istý súbor z ktorého som to inštaloval aj v starom notebooku a skúšal som viac hier a pri každej mi píše toto isté. Skúšal som okrem Deamon Tools ešte aj Alcohol a Virtual CloneDrive a pri každom mi robí to isté. Robím niečo zle ja alebo v čom môže byť chyba? Za každú radu ďakujem.
Re: Problém s inštaláciou
Asi tam mas daky novy Windows a je zapnuta ochrana uzivatela. To moze blokovat virtualnu mechaniku. Treba znizit zabezpecenie cez uzivatelske ucty.
Re: Problém s inštaláciou
No je tam win 10 a predtým som mal win 7 tak to môže byť aj tým. A nevieš kde by som to mohol nájsť ? Lebo priznám sa že v tomto windowse sa neviem zatiaľ orientovať nejako mi nesadol 