kde kupit normalne rifle
kde kupit normalne rifle
pobehal som minimalne polovicu obchodov v meste a nic som nekupil. To nie je mozne v kazdom z tychto obchodov tak 80% su tie uzke slim modely. Uz to proste nie je to co byvalo, ked hladam klasicke rifle, nedotrhane a volne... Cez internet nerad nakupujem. Nemate nejaky napad, lebo uz dlhodobo sa siju hlavne tie slim modely a najst normalne je takmer nemozne. A to som nazrel aj do obchodov kde su ceny 100€ a vyssie. . Asi budem nosit teplaky... 
-
yoggy
Re: kde kupit normalne rifle
Objednaj si z asosu, postovne zdarma a vratenie tiez zdarma
pokial nechces z internetov, tak potom C&A
Ja som tiez mal problem zohnat normalne nohavice na seba, kedze moja velkost je w38/l36...
-
Mek
Addict
- Príspevky: 4661
- Registrovaný: 23 mar 2005, 23:00
- Bydlisko: ZA <-> TN
- Kontaktovať používateľa:
Re: kde kupit normalne rifle
Hypermarket Tesco (znacka F&F). Ja kupujem rifle uz iba tam a vzdy mi par rokov vydrzia. Maju normalne strihy, nie iba slim.
-
Ba-Yo
Light Professional
- Príspevky: 703
- Registrovaný: 20 nov 2009, 17:09
- Bydlisko: Orava, ZA
- Kontaktovať používateľa:
Re: kde kupit normalne rifle
Bol si aj v Levis?
Re: kde kupit normalne rifle
Levis 501
Re: kde kupit normalne rifle
levis sice splnaju to co hlada, ale inac su to dost predrazene sunty. ja som prekvapivo nasiel klasicke a dobre padnuce strihy rifli v new yorkeri. ale kupoval som len cierne, takze nie som isty, ci tam najdes aj klasicke.
Re: kde kupit normalne rifle
Mne vyhovovali rifle v spomínanom C&A, ale poslednú dobu som si obľúbil Wranglerky, ktoré mávali v miestnom OD Tesco (už ho zavreli)...... a keď Tesco spravilo zľavy, boli za celkom prijateľnú cenu. Škoda, že ich nemajú aj v hypertescu, tam som videl jedine tie F&Fky, s nimi zatiaľ nemám skúsenosť.
Re: kde kupit normalne rifle
skús pozrieť v s.Oliver ..trochu drahšie 60-70 €
Re: kde kupit normalne rifle
Tiež mám rovnaký problém, väčšina "moderných slim" strihov mi neprejde ani cez lýtka, v spomínanom C&A som si ale zatiaľ vždy vybral
Re: kde kupit normalne rifle
Tak si nekupuj slim rifle. Kupuj regular alebo straight.
Re: kde kupit normalne rifle
tiež nakupujem rifle väčšinou už len v Tescu F&F, maju väčší výber z tých strihov, nosím síce slim, ale od nich su ešte užšie skin
Re: kde kupit normalne rifle
Prikláňam sa k F&F, inde už gate ani nekupujem. Strih Bootcut, prípadne Loose. Ešte nájsť niečo, kde majú podobné strihy menšestrákov a som spokojný 
-
Kibo
Hardcore addict
- Príspevky: 6938
- Registrovaný: 11 sep 2005, 22:46
- Bydlisko: Blava, ne?
- Kontaktovať používateľa:
Re: kde kupit normalne rifle
Kupoval som roky iba F&F, lebo mi nikde poriadne nesedel strih iba tam, ale pre 2 rokmi som skúsil s.Oliver a tie mi sadli ako uliate, po rokoch rifle presne na mňa. Ale aj F&F má strih regular, mám aj také, len sa v nich cítim ako v 1995-om. 