Outlook - Nevyžiadaná Pošta

Všetko čo hľadáte a doteraz sa vám to nepodarilo zohnať smerujte sem...
Dewey
Light Star
Light Star
Používateľov profilový obrázok

Outlook - Nevyžiadaná Pošta

Príspevok od používateľa Dewey »

Dobrý deň, chcem sa opýtať či sa dá v 2003 verzii e-mailového programu Microsoft Outlook urobiť jedna vecička.
Keď chcem zablokovať e-mailovú adresu, ktorá mi ešte nikdy predtým neposlala e-mail, dá sa to? (že napr. nejaká funkcia ,,čierny list,,) Alebo mi musí najskôr z tej e-mailovej adresy čo chcem bloknúť prísť nejaký e-mail a až potom sa dá tá e-mailová adresa bloknúť?
Poradí niekto?
Díky moc
Palo
Forsaken
King
King

Re: Outlook - Nevyžiadaná Pošta

Príspevok od používateľa Forsaken »

nemam momentalne moznost v 2003 alebo skus sa pozret do JUNK MAIL options... mal by tam byt blacklist(blocked list)
D_I_C_K
Light Professional
Light Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa D_I_C_K »

Otvoríš si poštu teda stačí že na nu klikneš aj keď je len neprečítana len aby bola označená a hore maš takú možnosť že označiť ako nevyžiadanú poštu a každý e-mail bude automaticky nasledne hodený nie k doručeným položkám ale k nevyžiadanej pošte..
Soviet
Darca
Darca
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Soviet »

Dick on chce dat este predtym, ako mu pride od toho prijemcu email. "ktorá mi ešte nikdy predtým neposlala e-mail"
D_I_C_K
Light Professional
Light Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa D_I_C_K »

ako môže vedieť že mu dojde od niekoho mail ktorý ešte pred tým nikdy neprišiel?.blbosť ne?podľa mna to myslí ako SPAM ktorý ho vyhľada la zrazu príde správa každý den..
Soviet
Darca
Darca
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Soviet »

No on mysli nieco take tipujem, ako ked mas napriklad na Gmaily filtre. Nastavis emailovu adresu od koho nechces dostavat maily a presmerujes ju, alebo posles rovno do kosa.
Ale to by sme potrebovali vediet veru naco mu to je..
Dewey
Light Star
Light Star

Príspevok od používateľa Dewey »

No ide o to, ze sa mi jeden typek vyhrazal ze napise mojej sefke email o mne cosi, neviem, mohol by som byt za to vyhdoeny z prace, tak som rozmyslal ze ked moja sefka pojde na WC alebo niekam na poradu (nechava si vzdy zapnuty PC) tak by som jej tam medzitym v Outlooku zablokoval tu e-mail adresu mojho ,,kamosa,, ktory chce poslat nejaky vyhrazny e-mail aby jej vobec neprisiel....ze ci sa to da zablokovat e-mail adresu este predtym ako to typek posle...lebo ked to uz posle, tak to viem uz aj Ja odstranit do Junk E-mails (zablokovat uzivatela) ale moze byt neskoro, lebo ak bude moja sefka za PC, tak si to precita a to mi je uz na prd potom blokovat ked ot precita :)
Grim
Darca
Darca
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Grim »

oživím tému

Chodí mi v poslednej dobe strašne veľa spamu z *.icu domény. Viem nejako zablokovať všetky správy z jednej medzinárodnej domény v Outlooku 2007? Ďakujem Denne aj 20správ príde, to sa manuálne blokovať nedá, zakaždým je tam iná doména druhej kategórie. Ale vždy má spoločné to icu na konci.
Napísať odpoveď