Unik betonu z domiesavaca

Autá, motorky, tuning a všetko okolo...
cheeseburger
Expert
Expert

Unik betonu z domiesavaca

Príspevok od používateľa cheeseburger »

Zdravim, mam otazku. Minuly tyzden nedelu v oblasti DK v nejakej dedine (neviem presne, nepoznam to tam, ale asi by som to vedel presne dohladat) mal nejaky domiesavac evidentne poruchu a na useku mozno 200 metrov bol na ceste rozsypany beton. Pripadalo mi to uz stvrdnute, a kedze som mal este dlhu cestu pred sebou, nevsimol som si, ze mam komplet podbehy, zasterky, a na spodnej casti na laku zaspinene od betonu. Myslel som si, ze to pre wapku nebude problem, no evidentne som sa mylil. Z laku som to uz celkom dostal, ale podbehy, zasterky ani za nic. Najhorsie je, ze v zadu tie podbehy nie su komplet plastove, ale cast z nich je akoby nejaka textilia, a myslim si, ze z toho to uz nedam nikdy dole. Chcem sa spytat, ci si myslite, ze ma nejaku sancu patrat po tom, co to bolo, kto to sposobil, a nejakym sposobom si narokovat na sposobene skody? Alebo uz mam smolu, a musim sa s tym vysporiadat sam? Premavku tam riadila uz aj policia, takze evidentne by to niekde poznacene asi mali mat. Vobec by ma nenapadlo, ze to bude take svinstvo, a nepojde to s nicim dole :/
heker
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok

Re: Unik betonu z domiesavaca

Príspevok od používateľa heker »

Trebalo by sa obratit na spravcu komunikacie, ten by ti vedel najskor poradit. Alebo mozno aj policia.
cheeseburger
Expert
Expert

Príspevok od používateľa cheeseburger »

No asi mam smolu, obratil som sa na spravu ciest, ti mi velmi ochotne preverili situaciu u policajtov, musim pochvalit. Zial, policajti tam vraj boli, ale spisane to vobec nemaju, takze vlastne neviem, kto mi skodu sposobil. :/
guess.whoo
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa guess.whoo »

vsak to sa da pekne odstranit aj z plastovych casti, existuje na to kozmetika
Napísať odpoveď