Antifa

Diskusie na politické témy...
jackb
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok

Re: Antifa

Príspevok od používateľa jackb »

Preco? Ty mas zranene pocitiky, lebo v Moskve vysla nova smernica o definicii fasizmu, tak ako uz 5 rokov, a nikto ju nechce respektovat, lebo je to cim dalej tym vacsia kravina.
Solo_Kamen
King
King

Príspevok od používateľa Solo_Kamen »

V Moskve si antifa ani neškrtne, lebo ak by sa tam pokúšali o náslinosti takej magnitúdy ako v USA a Nemecku, tak by sa dva týždne zotavovali zo zranení spôsobenými obuškami policajtov. Zmôžu sa len na produkciu trápnych modov pre Doom, ktorými propagujú násilie proti vláde. :P

Hegy
Addict
Addict

Príspevok od používateľa Hegy »

-AA- napísal:Nezmysel. Väčšina ľudí ani nevie čo fašizmus je. Vrátane návštevníkov tohto fóra.
Takze predpokladas, ze vacsina ludi nema dokoncene zakladne vzdelanie?
Chapem, ze rozni ludia maju rozne pohlady na niektore veci ale to neznamena, ze ked si ty myslis ze ciara je inde ako si mysli hugito alebo jackb tak ani jeden neviete co je fasizmus lebo ste sa nezhodli.
Ja napr hugithove paranoje tiez nepovazujem za fasizmus, stale vsak stojim nazorovo proti tomu "ucebnicovemu" a myslim si, ze to by to tak mal mat kazdy.

@solo_kamen ten mod vyzera ale ppci :D
Solo_Kamen
King
King

Príspevok od používateľa Solo_Kamen »

Ak si na takéto veci, tak odporúčam pozrieť aj Kotlebstein a Angry Goy II OK, priznávam, obe som vyskúšal na nejakých 20 minút :lol:
-AA-
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa -AA- »

Hegy napísal:Takze predpokladas, ze vacsina ludi nema dokoncene zakladne vzdelanie?
Chapem, ze rozni ludia maju rozne pohlady na niektore veci ale to neznamena, ze ked si ty myslis ze ciara je inde ako si mysli hugito alebo jackb tak ani jeden neviete co je fasizmus lebo ste sa nezhodli.
Ja napr hugithove paranoje tiez nepovazujem za fasizmus, stale vsak stojim nazorovo proti tomu "ucebnicovemu" a myslim si, ze to by to tak mal mat kazdy.
Neviem čo si väčšina ľudí pamätá z dejepisu, ale so slovom fašizmus sa hlavne spájajú veci ako vojna, rasizmus a v poslednej dobe aj nezmysly ako ekonomické vykorisťovanie, nemajúce veľa spoločného s politickou filozofiou fašizmu. Jediný aspekt, ktorý je ako tak reálny je silná autorita štátu (inak aj totalita), keby sa šlo ale do detailov, veľká časť ľudí by zistila, že sympatizujú s doktrínami fašizmu. Preto bolo toto slovo a politický smer degradovaný na nadávku.
Solo_Kamen napísal:Ak si na takéto veci, tak odporúčam pozrieť aj Kotlebstein a Angry Goy II OK, priznávam, obe som vyskúšal na nejakých 20 minút :lol:
https://jesusstrikesback.com

//autoeditácia príspevku (21 Aug 2019, 17:00)

//autoeditácia príspevku (01 Okt 2019, 0:57)
Antifa scream at elderly woman using walker, 'Off our streets Nazi scum!' and block her path outside conservative event
Treba uznať, že táto severoamerická karikatúrna podoba Antify, nie je u nás zatiaľ ešte tak známa, aj keď indivíduá ako R. Mihály sa tomu snažia priblížiť.

//autoeditácia príspevku (14 Jún 2020, 11:14)
DEVZYO1G
Addict
Addict

Príspevok od používateľa DEVZYO1G »

bububu
beardie
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa beardie »

skoda, ze sem uz nechodi miestny komunista, ten by nam vysvetlil, preco je nicenie majetku ta spravna vec
jackb
Redeemer
Redeemer

zase video bez komentara? len aby boli pozretia cez zle nastaveny Tapatalk?
a uz v strane mozete zdielat americke media? ved poslanec odsudeny Mazurek ruckal ako dive zviera, ze vsetky ich plati daky madarsky dochodca? nechces si najskor upratat v strane, Árijan?
wladas
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa wladas »

Aj tak to neskor zmazu ako aj predosle videa :D
-AA-
Hardcore addict
Hardcore addict

wladas napísal: 14 jún 2020, 16:38 Aj tak to neskor zmazu ako aj predosle videa :D
Počíta sa to ako víťazstvo pravdy & slušnosti? :P

V rámci boja proti "pozretiam" à la jackb fantazmagórie, to znamená, že svet napreduje správnym smerom.

Len neprestávať ďalej mazať a mazať..
jackb
Redeemer
Redeemer

-AA- napísal: 13 sep 2020, 13:51 V rámci boja proti "pozretiam" à la jackb fantazmagórie, to znamená, že svet napreduje správnym smerom.
mojim fantasmagoriam...
Q: Hello Over the last year my channel has had a nice growth on youtube search, but gets less and less suggested video views. How can I improve my odds for being suggested? Thanks

A: Suggested videos are recommendations on the watch page that viewers may be interested in watching next. These videos include personalized recommendations, based on the viewer’s previous watches, and videos that are topically related.
https://support.google.com/youtube/thread/1456096?hl=en
-AA-
Hardcore addict
Hardcore addict

A to pred "zlými" odporúčanými videami chrániš seba alebo celý svet?
:lol:

:P
jackb
Redeemer
Redeemer

Bombic, ktory sa natacal pri defekacii na verejnosti ma aj video o poskodozvani cohosi?
-AA-
Hardcore addict
Hardcore addict

Už nemá, zas o krok bližšie k slobodnej spoločnosti.. :lol:
M142
Guru wannabe
Guru wannabe

Príspevok od používateľa M142 »

neboj, este mu ostala na kanaly obrovska kopa hnoja, takze je co pozerat. btw preco to vobec zdielas? dufam, ze je to len udrziavanie linie a nezeries to naozaj.
jackb
Redeemer
Redeemer

Ja som myslel, ze v HC Nacek ste proti anarchii a za dodrziavanie previdiel. Ak si da sukromna spolocnost pravidlo, ze tam nechce propagaciu vasho sportoveho klubu ci fake news, nuz tak vam tie videa maze. A to na tej planete jednoduchych nechapete...
-AA-
Hardcore addict
Hardcore addict

M142, udržiavanie línie sú tieto tvoje reči, lebo čo konkrétne žeriem?

jackb, zaujímavá by bola tvoja reakcia, keby si bol z internetu vymazaný, hlavne aj kvôli pokročilej závislosti.. :lol:
jackb
Redeemer
Redeemer

preco by mna niekto mazal? moja pokrocila zavislost? to uzudzujes konktrene podla coho? a moze zdravy clovek hovorit o "zavislosti" na internete v roku 2020 ked sa tato siet pouziva na vykon prace, ale aj nakupy a travenie volneho casu?
ja mam skor obavy od teba: robit screeshoty na obskurnych weboch, zdielat videa z mikrokanalov, len aby si im naboostoval statistiky... to da velmi vela nezdravej roboty. keby si tolko casu venoval overovaniu si veci, ktore zdielas :)
-AA-
Hardcore addict
Hardcore addict

jackb napísal: 22 sep 2020, 15:37 preco by mna niekto mazal?
:smt043 No samozrejme za predpokladu, že tento Brave New World/Prekrásny nový svet skončí..

A s nejakým robením screenshotov, boostovaním, atp. z mojej strany, si ako zvyčajne mimo. Na to je tu predsa zvyšok toho internetu, o ktorom sa tváriš, že vieš tak veľa. Asi tá časť, ktorú by si tiež najradšej mazal.
jackb
Redeemer
Redeemer

mas nieco na temu Antifa, alebo si prisiel vypisovat OT? kazdemu z nas je jasne, ze brigadujes pre HC Nacek ako zdielac a najnovsie robis z diskusneho fora instagram, lenze ako spravny hrac za HC Nacek nesmiest priznat, ze niekto iny ma pravdu :)

ale vidis, nechces aby siete mazali priespevky, ktore idu proti ich pravdilam, ale ludi, ktori pravidla neporusuju by si vymazal. nezabudni na nieco o Orwellovi a slobode slova :)
Napísať odpoveď