Pre všetkých, ktorí hľadajú NÁZOV HRY

Všetko čo hľadáte a doteraz sa vám to nepodarilo zohnať smerujte sem...
Arses
Novice
Novice

Re: Pre všetkých, ktorí hľadajú NÁZOV HRY

Príspevok od používateľa Arses »

Online myslím cez prehliadač, bola to dosť nenáročná hra :-)
pepo191992
Medium Star
Medium Star

Príspevok od používateľa pepo191992 »

caute hladam zombie survival games, open world na steame dakedyd bola a mozno je len neviem nazov, islo cisto o prezitie bola to multiplayer ,najprv sa clovek zjavil hocikde na mape ,a veci co si nazbieral mohol odlozit ,ked sa chcel clovek odpojit musel vydrzat 10sekund, to vse co si pametam :D
aacid
Addict
Addict

Príspevok od používateľa aacid »

si na steame vyhladaj zombie survival games a vsetky co ti najde budu tvojmu popisu odpovedat, proste ten tvoj popis pasuje na kazdu survival zombie hru.
Hegy
Addict
Addict
Používateľov profilový obrázok

Príspevok od používateľa Hegy »

pepo191992 napísal:caute hladam zombie survival games, open world na steame dakedyd bola a mozno je len neviem nazov, islo cisto o prezitie bola to multiplayer ,najprv sa clovek zjavil hocikde na mape ,a veci co si nazbieral mohol odlozit ,ked sa chcel clovek odpojit musel vydrzat 10sekund, to vse co si pametam :D
Asi DayZ Standalone alebo ArmA3 Breaking Point, Exile ci Epoch. Dalej H1Z1: Just Survive.
Scorpion90
King
King

Príspevok od používateľa Scorpion90 »

Poznáte niekto hru s názvom Turtle Odyssey? Potreboval by som poradiť nejakú veľmi podobnú nenaročnú na skákačku na PC. Za každý tip vopred dik :plus:
kubikush
Light Expert
Light Expert

Príspevok od používateľa kubikush »

Zdravím, hľadám staršiu hru ktorá mala pohľad ako starý princ persia. V hre hrali 2 ľudia proti sebe, každý si vybral 1 budovú a každá budova mala niečo špeciálne, spájali ste veci ako napríklad keĎ ste spojili 2 drevá tak vám z budovy vyšli lukostrelci( presne si nepamätám čo sa ako spájalo) ale viem že tam bola napríklad chalupa s komínom na ktorú keĎ ste spojili nejaké materiály tak vyšiel típek s harfou a zahral nejakú pesničku a nepriateľa zomreli. mohli ste aj katapulty alebo baranidla stavať.
dasti555
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa dasti555 »

Čaute. Hľadám 2 hry.
1. Ovládali ste biele/sivé auto ktoré keď vedelo strielať a vás sa snažili NPC zastaviť. Myslím že NPC autá boli čierne. Dokonca keď ste sa dostali ďaleko tak na chvíľu aj vrtuľník po vás šiel.
Hra bola pohladu z hora.
EDIT : Toto som našiel - Highway Pursuit

2. Tiež pohľad zhora. Ale grafika bola viac retro viac pixelov a pointa hry bola taktiež dostať sa čo najďalej. Na ceste boli kadejaké mláčky (voda, olej). Dal sa tam hrať aj multiplayer (Split screen 1|2). Mala viacej levelov.
Slayter
Addict
Addict

Príspevok od používateľa Slayter »

Nr. 2 by mohol kludne byt Road Fighter

dasti555
Medium Professional
Medium Professional

No to je tuším presne ono akurát to čo mám ja v pamäti je ako keby novšia verzia / niečo podobné .. ale aj tie zvuky (iné video som pozrel) sú také aké sa mi zdajú byť.

Je od toho nejaká novšia verzia? Viem že som to spúšťal na PC normálne cez nejaké .exe a tie lvl-y boli lepšie graficky ukázané mám taký pocit. Na pravej strane zobrazovalo fuel a ešte dačo. Ale nie ako v tomto videu ale že to bola plná farba nie takéto paličky (aspoň sa mi to tak zdá)

EDIT:
Toto je ono
Mirrorion
Light Star
Light Star

Príspevok od používateľa Mirrorion »

hľadám názov hry, vydaná medzi 2005-2010. bola to zvrchu videná strieľačka. v jednom leveli prenasledoval hráča obrovský robotický pavúk ktorý pritom demoloval mesto a hráč mu zdrhal na aute.

spozná to niekto podľa tohto opisu? vopred díky
dasti555
Medium Professional
Medium Professional

Nejaký tip.
Preteky na snowboardoch, asi 2002 rok, mám pocit že v názve je SXC alebo niečo na ten spôsob, a viem, že som to už niekedy hľadal a vždy mi to našlo hru ktorá bola populárnejšia než to čo mám na mysli

Edit. ok mam to :D dal som do google old snowboard game ... ... pamätal som si to lepšie
Napísať odpoveď