Microsoft Flight Simulator 2020

Singleplayer, multiplayer, novinky, návody...
Kufor
Light Professional
Light Professional
Používateľov profilový obrázok

Re: Microsoft Flight Simulator 2020

Príspevok od používateľa Kufor »

Presne ako hovorí Gothar, v cenovej hladine, ktorú som bol ochotný do toho dať, nebolo skladom nič. Chcel som teda joystick + ovládanie plynu. Všetko iba predobjednávky s neurčitým dátumom naskladnenia.
Našiel som skladom iba jeden posledný kus v nejakom pofidérnom obchode, čo som nechcel riskovať, ale nakoniec sa mi podarilo nájsť skladom v brlohu.
Gothar
Moderátor
Moderátor

Príspevok od používateľa Gothar »

Vysiel update modu NeoFly, ktory tu uz bol spomenuty. Ide o akusi kampan kde za peniaze vozite ludi a naklad:
https://maugiroe.wixsite.com/neofly
Ja som sa k tomu dostal az teraz a paci sa mi, ze to nie fixne na urcite letiska ale mozete si zvolit kde zacnete. Takze sa da lietat aj po Slovensku. Na zaciatku si treba osvojit ten system, aby vam to na zaciatku uznalo zaciatok misie ale potom to uz ide dobre.
Az sa cudujem ze nieco tak genialne jednoduche nevymyslel Microsoft, pri plnej integracii do simu by to bolo dokonale.
Kufor
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa Kufor »

Ano, zvolis si, kde chces zacat a dalsiu cestu uz zacinas z toho cieloveho letiska a retazis to. Ja som sa takto vydal na cestu okolo sveta na Cessne 152 :D Zatial som ale iba na ceste na Gibraltar, odtial Afrika, Azia atd... Velky plan :)

Problem je (aspon teda bol pred updatom), ked sa vam podari havarovat. Vtedy vam to nahodi ine lietadlo, ako ste povodne mali (miesto 152 to davalo G1000 Skyhawk, neviem ako s inymi strojmi) - potom treba upravit DB.

TU je discord, keby mal niekto zaujem.

//edit: v ostatnom update NeoFly pribudla moznost dokupit Eventy - malo by ist o nahodne udalosti pocas letu, napr. nahla zmena cieloveho miesta kvoli nevolnosti pasaziera apod. Stoji to 5 dolarov, inak je mod zadarmo a tak to chce vyvojar aj ponechat.
i-Cube
Darca
Darca
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa i-Cube »

Ak by niekoho zaujimali fotky, tak nepravidelne nejake pridavam na Flickr. Tato hra ma stale prekvapuje :D
https://www.flickr.com/photos/msfsphotos/
Napísať odpoveď