Nezáujem vzbudzuje záujem

Diskusia o tom, čo Vás trápi v súkromí...
heker
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok

Re: Nezáujem vzbudzuje záujem

Príspevok od používateľa heker »

Preco si urazlivy? Proste tu ludia s tebou nesuhlasia a radia ti, aby si sa na to vykaslal. A ty ak tak zivis svoju nadej niecim co si si vsugeroval. Padli tu nazory, ze jej to hladka ego, ze sa s tebou hra, ze si jednou z viacerych s ktorymi je v kontakte.
danodrevo
Star
Star

Príspevok od používateľa danodrevo »

Keď sa tak na to pozerám, vy si žijete úplne spokojne. Ty máš pocit, že robíš niečo super a boj o ňu ti dáva zmysel, ona keď sa nudí si má s kým pokecať. Nikdy z toho nič nebude, ale pokiaľ ste obidvaja spokojní..
kompi
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa kompi »

deszka3 napísal: 06 jan 2021, 18:25 Offtopic, ma vela napadnikov, posielaju jej kvety a ine darceky, predava veci online, nejedna sa o Plackovu? :smt033
tento post ma pobavil najviac z celej temy kamo vyhral si interneti ako sa dnes hovori medzi starsimi :D

k teme....

kamo nemas podla mna sancu nie ze na vztah ale ani si zaje*at sorry ze to pisem tak napriamo. Poznam tento typ zien ona ta nechce ale bude si ta privlastnovat ziarlit na teba (lebo vsak ty mas zaujem prejavovat len a len onu co si to dovolujes!!!!) a pri otazke ked som spravne pochopil ze sa ta pytala ci si znou vies predstavit vztah si mal hned startovat ale ajtak by sisa viac ako ku sexu podla mna nedostal. ja som si zazil na konci zakladky nieco podobne stretavali sme sa dotahovacky vsetko fajn ale pri pokuse o nieco stopka a skoncilo to tak ze sme sa rozhadali a nerozpravali par peknych rokov a bolo to to iste ziarlenie natahovanie a ked som sa o nieco pokusil cirkus na 100 honov ale mal si vidiet to peklo ziarlivosti ked som co i len spomenul inu ale ona to uz potom stym provokovanim naozaj prehanala tak som jej rovno povedal ze kaslem nanu.

pointa mojho trosku dost off topic prispevku ser na nu ona ta nechce ona chce pozornost a aby si ju dobijal a pri pokuse o pusu ta smary do steny a bude sa rehotat ti do ksichtu ze to si si hadam nemyslel ze nieco medzi vami bude.

RUKY PREČ!!!!!!!!!!!!!!!
beardie
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa beardie »

kompi napísal: 12 jan 2021, 3:20ona chce pozornost a aby si ju dobijal
myslis ze je na sado-maso? podla ma ju staci dobyjat :P
heker
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa heker »

No co, ako to pokracuje? Dodrzal si to, ze si sa jej neozval? Ozvala sa ona?
starysomar
Medium Professional
Medium Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa starysomar »

"Ďalšia, prosím" :D
Napísať odpoveď