win 10; dota 2 a alt+tab

Ak potrebujete pomoc alebo poradiť, píšte sem (len PC, elektronika atď.)...
usefull
Medium Star
Medium Star
Používateľov profilový obrázok

win 10; dota 2 a alt+tab

Príspevok od používateľa usefull »

Caute.
stava sa mi, ze spustim dotu2. V dote mam ciernu obrazovku a program nereaguje. Po stlaceni alt+tab ma hodi do windowsu, ale okna nereaguju na kliky mysi, napr cierna obrazovka v dote, hodim sa do windwosu, spustim spravcu uloh [pomocou ctrl+shift+esc]. Ten sa spusti ale nereaguje na ziadny klik. Neprisiel som na nic lepsie ako spustit ponuku start pomocou win tlacitla, a odhlasit sa [tam zazracne kliky mysi berie]

Nestalo sa to uz niekomu a nevyriesil to ? idealne tomu predchadzat :-D Pripadne ako ukoncit dotu2 ked spravca uloh nereaguje. [neda sa vypnut ani na liste dole.]
beardie
Redeemer
Redeemer

Re: win 10; dota 2 a alt+tab

Príspevok od používateľa beardie »

zacal by som instalaciou najnovsich ovladacov na grafiku a dosku
usefull
Medium Star
Medium Star

grafika ma najnovsi driver, teraz som nainstaloval aj na dosku. okrem biosu [treba aj bios ? ]. dam vediet ako som dopadol.
Animorph
Medium Expert
Medium Expert

Príspevok od používateľa Animorph »

Skusil by som borderless window.
usefull
Medium Star
Medium Star

Aktualizacia nepomohla. nastavil som to na borderless a uvidim ci sa to zopakuje. zatial dik
Dreamer
Addict
Addict

Príspevok od používateľa Dreamer »

Mne sa zda, ze mi to podobne fungovalo tiez, ked som sa prepol na plochu, neslo tam klikat, ale ked som sa prepol na FreeCommander, tak to fungovalo a nasledne slo prepnut a ovladat aj ine okna.

Moj tip je teda mat spusteny nejaky bezny program, nie okno OS, ako Prieskumnik, Spravca uloh, Edge a pod., ale suborovy manazer, mozno Firefox alebo Chrome.
*****HERO*****
Guru wannabe
Guru wannabe

Príspevok od používateľa *****HERO***** »

dota2 je proste zabugovana. nedeje sa mi sice presne to co pises ty, ale to alt-tabovanie je chaoticke a tiez s tym mam obcas problemy.

borderless window je v tomto asi lepsie, ale v tom mi zas ta hra mierne posekava. na FPS to nevidiet, ale pri scrollovani z jedneho konca mapy na druhy je vidno, ze to nie je uplne plynule. na fullscreene ide pekne plynule.
Napísať odpoveď