Vyber napalovacky
Vyber napalovacky
Zdravim , potreboval by som pomoct s vyberom napalovacky , hlavne mi ide o to , aby precitala akukolvek znacku DVD a CD. Nepoznate nejaku ?
-
reno23
Guru wannabe
- Príspevky: 2424
- Registrovaný: 25 júl 2006, 22:58
- Bydlisko: Bratislava
- Kontaktovať používateľa:
Re: Vyber napalovacky
celkom dobre napalovacky su PLEXTORStyphnos napísal:Zdravim , potreboval by som pomoct s vyberom napalovacky , hlavne mi ide o to , aby precitala akukolvek znacku DVD a CD. Nepoznate nejaku ?
-
peterkozel
Medium Professional
- Príspevky: 1275
- Registrovaný: 22 jún 2006, 13:13
- Bydlisko: ZA
napriklad
Kód: Vybrať všetko
http://www.karman.sk/cat_tree.jsp?bpath=Mechaniky%5CDVD-RW&stockitem_in_path_start=0Ja som si kupil za 1000 kc tento model ASUSa:
akurat cierne prevedenie, nasledne podla tohto navodu:
som si mechaniku preflashol a teraz sa v systeme hlasi ako PIONEER DVR-111L s labelflashom. Som s nou maximalne spokojny, ticha, rychla, kompatibilna s vybornou kvalitou zapisu a nadpriemerne kvalitnym citanim poskrabanych medii. Doporucujem. Mechaniku mam asi 4 mesiace, vypalila cca. 300 DVD ciek a nejake cd a pokazila asi 4-5 medii (aj to bola moja chyba).
Kód: Vybrať všetko
http://cdr.cz/a/19008Kód: Vybrať všetko
http://www.pctuning.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=7838&Itemid=45Ak chceš pozerať filmy na dvd, tak si skontroluj, či sa dá, na tej čo si vyberieš, meniť rýchlosť čítania napr. na http://cdr.cz/
mám LG už 3 roky a som nad mieru spokojný a číta a páli aj nemožné,teraz je new na trhu táto:
http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=9296249
http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=9296249
-
Eagle60
Medium Expert
- Príspevky: 125
- Registrovaný: 29 okt 2006, 9:42
- Bydlisko: www.hrej.cz
- Kontaktovať používateľa:
-
Kibo
Hardcore addict
- Príspevky: 6938
- Registrovaný: 11 sep 2005, 22:46
- Bydlisko: Blava, ne?
- Kontaktovať používateľa:
tu mam a fakt je perfektna, kazdy to precita co napalim, zatial mi sekala iba jedna pesnicka z celeho mnozstva medii (aj za to som mohol ja)Noki napísal:mám LG už 3 roky a som nad mieru spokojný a číta a páli aj nemožné,teraz je new na trhu táto:
http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=9296249