Poradte poskytovatela

O internete a sieťach, problémoch, nastaveniach...
burnmail123
Light Star
Light Star
Používateľov profilový obrázok
Kontaktovať používateľa:

Poradte poskytovatela

Príspevok od používateľa burnmail123 »

Caute hladam neakeho dobreho poskytovatela vysokoryhlostneho internetu s tou podmienkou aby to nebol : Chello , TCom , T-Mobile , WiMax , Slovanet , Orange . Nieco ine aby to malo pokrytie v okoli GA
Bol by som vam fakt vdacny . KEd da niekto dobry tip tak by som mu dal neake money- ako napr. warmoney ale takto aspon karma no co uz
burnmail123
Light Star
Light Star
Kontaktovať používateľa:

prosiim to vazne nikto nic nepoznate ? ako ine od tych co som napisal
hashisko
Medium Expert
Medium Expert
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa hashisko »

Nájdi si nejakého súkromného providera. Určite má niekto v GA svoje WiFi antény...
audiotrack
VIP
VIP
Kontaktovať používateľa:

Re: Poradte poskytovatela

Príspevok od používateľa audiotrack »

burnmail123 napísal:Caute hladam neakeho dobreho poskytovatela vysokoryhlostneho internetu s tou podmienkou aby to nebol : Chello , TCom , T-Mobile , WiMax , Slovanet , Orange . Nieco ine aby to malo pokrytie v okoli GA
Bol by som vam fakt vdacny . KEd da niekto dobry tip tak by som mu dal neake money- ako napr. warmoney ale takto aspon karma no co uz
http://www.ranet.sk/
burnmail123
Light Star
Light Star
Kontaktovať používateľa:

audiotrack , dakujem za snahu ale toto som nasiel a moja dedina neni v pokryti - ja tak je to WiFi to mam teraz tak by som xcel skusit neco ine sa spolahlivejsie .
Digital6
Light Star
Light Star

Príspevok od používateľa Digital6 »

Preco nechcesh tje hore uvedene???
kukiak
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kukiak »

burnmail123 napísal:audiotrack , dakujem za snahu ale toto som nasiel a moja dedina neni v pokryti - ja tak je to WiFi to mam teraz tak by som xcel skusit neco ine sa spolahlivejsie .
Pokial byvas na dedine, vela moznosti teda nemas..ako najspolahlivejsia moznost sa javi DSL...a pokial ti to wifi nejako nepada a ide stabilne, vela neplatis tak preco nieco menit? urcite tam ziadnu optiku nenajdes :lol:
burnmail123
Light Star
Light Star
Kontaktovať používateľa:

optiku som hladal a nenasiel :) ale Wifinu mam ale neni pohvieako spolahliva pada dost casto - aj velke pingy skacu casto - ale aj poskytovatel sa vyhovara ze je to pocasim ale aj tak mna predsa nezaujima ake je pocasie JA CHCEM STABILNY NET a on by mi ho mal dat ked si zato platim . Dsl som uz neake vhodne nasiel - Slovanet - nexcem pevnu linku a ani pomer ceny a rychlosti neni zly . Ale este uvidim . A preto som sa chcel spytat vas ci mi neporadite neakych inych poskyytovatelov :wink:
sundevil
VIP
VIP

Príspevok od používateľa sundevil »

burnmail123 napísal:JA CHCEM STABILNY NET a on by mi ho mal dat ked si zato platim . Dsl som uz neake vhodne nasiel - Slovanet - nexcem pevnu linku a ani pomer ceny a rychlosti neni zly .
vazne si hladal? :roll: Tak za 1) Slovanet a stabilita, rychlost, spolohlivost akosi nejdu k sebe, okrem toho maju hnusne FUP
2) viazane dsl+pevna linka je lacnejsie ako neviazane a to dost podstatne
3) ak chces DSLko a nemas rad Telecom tak si z principu daj Nextru

ale urcite nie SLOWnet ehm teda Slovanet
hojko
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa hojko »

Az na to, ze ako Slovanet, tak aj Nextra a Swan maju FUP, ktore je dost nevhodne nastavene. Najlepsia volba je DSL od T-Comu, kedze maju svoje linky a nikomu neplatia za prenesene dato ako menovane spolocnosti na zaciatku mojho prispevku.
burnmail123
Light Star
Light Star
Kontaktovať používateľa:

Co je to FUP ? :oops: Tak ale ja vie ze je to lacnejsie s pevnou linkou ale ja ju nechcem a neviem preco by mal byt slovanet SLOW ? A pokial viem tak s nextrou musis at aj pevnu linku ze...
kukiak
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

burnmail123 napísal:Co je to FUP ? :oops: Tak ale ja vie ze je to lacnejsie s pevnou linkou ale ja ju nechcem a neviem preco by mal byt slovanet SLOW ? A pokial viem tak s nextrou musis at aj pevnu linku ze...
SLovanet je proste sh1t, FUP zanme fair use policy..maju tam nejake obmedzenie ze aj ked mas "neobmedzeny datovy program" aj tak si nejako obmedzeny...ved pozri na ich stranku..K tej pevnej linke...Je pravda ze je NEMUSIS mat..ale vyjde ta to cele drahsie ako keby si ju mal. Ak chces neobmedzeny dsl net 1024/256 vyjde ta to s pevnou linkou a hlasovym programom okolo 1000 sk...Bohuzial byvas na dedine a nic lepsieho asi uz nenajdes.
burnmail123
Light Star
Light Star
Kontaktovať používateľa:

cital som si prispevky o sloovanete a zistil som ze to naozaj nevesti nic dobreho a pozrel som si ponuku nextry a zavlolal som tam a povedali ze sa to da aj u nich zridit bez pevnej linky ale musis si kupit taku krabicku za mesacny poplatok 199 SK (bez DPH) a takze to vychadza ovela lacnejsie ako slovanet . Volal som aj do T-comu a povedali mi ze sa to da aj u nich spravit bez pevnej linky ale to by uz bolo drahsie ako nextra a to nechcem a tak sa nakonec asi rozhodnem pre nextru .

P.S. : a co znamena to FUP v jazyku mojho kmena ? a ma nextra to FUP dobre ?
hezo
Darca
Darca

Príspevok od používateľa hezo »

burnmail123 napísal:cital som si prispevky o sloovanete a zistil som ze to naozaj nevesti nic dobreho a pozrel som si ponuku nextry a zavlolal som tam a povedali ze sa to da aj u nich zridit bez pevnej linky ale musis si kupit taku krabicku za mesacny poplatok 199 SK (bez DPH) a takze to vychadza ovela lacnejsie ako slovanet . Volal som aj do T-comu a povedali mi ze sa to da aj u nich spravit bez pevnej linky ale to by uz bolo drahsie ako nextra a to nechcem a tak sa nakonec asi rozhodnem pre nextru .

Dúfam, že to napíšem správne.

Fair Use Policy - volny preklad ako Spravne vyuzivane internetu. Jednoducho povedane, ak moc tahas, tak ta preradia do nejakej agregovanej skupiny a net ti pojde SLOW :roll:
kukiak
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

burnmail123 napísal:cital som si prispevky o sloovanete a zistil som ze to naozaj nevesti nic dobreho a pozrel som si ponuku nextry a zavlolal som tam a povedali ze sa to da aj u nich zridit bez pevnej linky ale musis si kupit taku krabicku za mesacny poplatok 199 SK (bez DPH) a takze to vychadza ovela lacnejsie ako slovanet . Volal som aj do T-comu a povedali mi ze sa to da aj u nich spravit bez pevnej linky ale to by uz bolo drahsie ako nextra a to nechcem a tak sa nakonec asi rozhodnem pre nextru .

ehm ked tak porozmyslas..ze ked budes zatu krabicku platit 199 bez dph a mozes mat za to hlasovaci volaci program na pevnej linke tam mi to pride trochu zvratene(aj ked nechapem aku krabicku myslia)...na tvojom mieste by som neriesil a zobral t-com..
wiktor01
Medium Expert
Medium Expert

Príspevok od používateľa wiktor01 »

burnmail123:ked byvas v okoli GA,mozes vyskusat http://www.suzo.sk
burnmail123
Light Star
Light Star
Kontaktovať používateľa:

Ale T-Com je bez pevnej linky podstatne drahsi a ja NECHCEM pevnu linku aj ked je to drahsie - ked si to tak zoberiete tak ked uz mate telefon tak z neho sem-tam aj zavolate a potom sa tie naklady zvysuju . V minulosti sme mali pevnu linku ale potom sme ju zrusili lebo nam bola uplne zbytocna lebo mame vsetci mobily a tych 199 SK nie je tolko ako pevna linka aj ked sa to k tou blizi . Nextra vychadza najlepsie aj s tou krabickou ( aj ked teiz neviem aku myslia ale povedali mi to na infolinke ) a je to vyhodnejsie ako slovanet - lebo hovorite ze slovanet je onicom .

Viem neobmedzene programy maju tu agregaciu - nextra neobmedzeny ma agregaciu 1:40 a slovanet 1:50 . A nextra ma to FUP celko dobre ? A neviete aku budem mat rychlost downloadu ?
peto15
Medium Expert
Medium Expert

Príspevok od používateľa peto15 »

Nevedeli by ste aj mne poradit nieakeho poskytovatela netu cez wifi v Pezinku? dakujem
burnmail123
Light Star
Light Star
Kontaktovať používateľa:

Ale este odpovedzte na moj predchadzajuci prispevok . A hlavne to ci ma Nextra to FUP dobre .
hojko
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa hojko »

Nextra FUP ma, rovnako aj Slovanet. Nextra to ma tusim od 1GB po 1,5GB na den, co je dost malo. Radsej si zvol T-Com, tam sa FUP zatial neuplatnuje.
Napísať odpoveď