MS Office 2007

Ak potrebujete pomoc alebo poradiť, píšte sem (len PC, elektronika atď.)...
mikyno12
Light Expert
Light Expert
Príspevky: 59
Registrovaný: 16 jún 2007, 23:33
Kontaktovať používateľa:

MS Office 2007

Príspevok od používateľa mikyno12 »

ahojte, je tu strasne vela tem a nenasiel som to co som hladal......no proste

mam taky novy maly pocitac (velky displej a par tlacitiek naboku, neviem ako sa to vola) a je tam Vista a je tam nainstalovany MS office 07, len to chce aktivovat nejakym klucom a ten kluc ja nemam, ono to office tam uz bolo
a ja by som si to rad naistaloval a na nete som nenasiel funkcny kod.....
PLS....najde sa niekto kto bude vediet co s tym????

mikyno
Gothar
Moderátor
Moderátor
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 19413
Registrovaný: 21 feb 2005, 21:19
Bydlisko: KE

Príspevok od používateľa Gothar »

Tak bud to mas niekde v papieroch co k tomu boli alebo si to budes musiet zohnat na inom fore, pretoze tu ti ten kluc nemozeme poskytnut :)
brm
Darca
Darca
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 19361
Registrovaný: 02 nov 2005, 17:03

Príspevok od používateľa brm »

Pozri do vecí, ktoré si obdržal s PC, mal by si tam mať prázdny obal na CD z Officu a niekde na ňom (možno v ňom), by mal byť kód. Pokiaľ si to tak nenašiel, tak choď do obchodu, z ktorého ten Office máš (ak si za neho zaplatil, ak bol súčasť počítača, tak sú povinný Ti dať to číslo)..

Ak si za Office nezaplatil, ak Ti ho dali načierno s Tvojim vedomím, tak tu to nevyriešiš, pretože toto je nezákonné.. viď pravidlá. ;)
mikyno12
Light Expert
Light Expert
Príspevky: 59
Registrovaný: 16 jún 2007, 23:33
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mikyno12 »

no skusal som vsetky CDcka co ktomu boli, no nic som nenasiel

vsetko by to mal byt original, no neviem uz, ale sak dik aj tak
tom.tom11
Star
Star
Príspevky: 513
Registrovaný: 09 feb 2006, 15:29
Bydlisko: Vsade len nie doma :)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa tom.tom11 »

Ja som to mal tiez na mojom notebooku....na ploche mas ikonu kde je ms office 60dni trial tak to otvor....potom ti naskoci taky formular a tam si asi skoncil :D mas tam aj ze Kliknutim sem poziadajte o svoj skusobny aktivacny kluc online tak na to klikni a key najdes :D aspon tak som to robil ja... 8)
mishenko
King
King
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 1909
Registrovaný: 20 jún 2005, 21:33
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mishenko »

To je trial verzia, ktora pojde aj tak len 60 dni, imho to nestoji za to. Na kupu OEM Officu mas 60 dni od kupy noveho PC, ale to asi neplanujes.
brm
Darca
Darca
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 19361
Registrovaný: 02 nov 2005, 17:03

Príspevok od používateľa brm »

mikyno12.. tak potom zajtra zbehni do obchodu, odkiaľ máš komp.. a oni Ti už poradia. Viem, že aj ja som ten kód hľadal asi 20min.. a nakoniec to bolo to číslo, o ktorom som si nikdy nemyslel, že to bude ono.. ale fungovalo.. ;) odskúšané na dvoch notebookoch.. :)
Napísať odpoveď