Dobre rano,
dnes som zapol moj druhy pc. Nabehla obrazovka windowsu, ale zamrzla. Tak som stlacil tlacidlo Reset na skrinke pc.
Ked som to stlacil, tak troska zahucalo, a nic, Monitor sa tvari ako by bol pc vypnuty, ale chladice bezia.
Skusal som to este raz stlacit, ale stale trosa nieco zahuci, disk neopcut vobec pracovat, a monitor sa tvari akoby bol pc vypnuty.
Uz so raz taky problem mal, ale zaniesol som PC do servisu, a tam mi povedali, ze previedli nejaky restart, ktorým sa PC obnovil.
Teraz nemam cas ist do servisu, je vikeńd, a este dnes potrebujem pracovat na tom pc.
Ďakujem za každú radu
Problem - PC
Re: Problem - PC
V servise, ked prevedu restart, tak len taky, co vies aj sam doma. Takze mozno resetli cmos, nic ine ma nenapada. Popripade vytiahni grafu a povysavaj a zasun spat. Taktiez to mozes spravit aj s pamatami. Potom daj vediet.Alebo to ako povedal dodo.gold. Mozne je vsetko. 