Zdroj: http://www.hnonline.sk/Fanúšikovia populárneho amerického seriálu Priatelia sa môžu tešiť na návrat svojich hrdinov. Predstavitelia šiestich hlavných postáv sa inšpirovali úspechom filmu Sex v meste a súhlasili s nakrútením celovečernej snímky, ktorá by sa do kín mala dostať v priebehu 18 mesiacov. Priatelia – Rachel (Jennifer Anistonová), Monica (Courteney Coxová), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matt LeBlanc), Phoebe (Lisa Kudrowová) a Ross (David Schwimmer) – vnikli do amerických domácností v roku 1994, odvtedy sa ich vzostupy, pády a životné peripetie stali súčasťou života miliónov Američanov aj divákov po celom svete.
________________________________________________________________
tak co, tesite sa? ja urcite, pojdem do kina, ked to bude dobre, nevaham a kupim si aj dvd... tento serial milujem, nevidim na nom jednu chybu, akurat tu, ze ho prestali tocit... sorry, ak tu taka tema uz bola.
//autoeditácia príspevku ( 06 Aug 2008, 20:37 )
http://www.svetserialov.com/Dalsie-spra ... vne-nebude
no... tak som sa tesil a tak ma to preslo... snad si to rozmysli, lebo tento serial, by si fakt celovecerny film zasluzil.
//autoeditácia príspevku ( 06 Aug 2008, 20:43 )
http://www.topky.sk/cl/13/278009/Priate ... j-ako-film
tak... nadej
Podľa Daily Mail odobrila opätovné obsadenie do úlohy Rachel Green aj herečka Jennifer Aniston - tá bola dlhodobo problémovým článkom, na ktorom celý projekt padal.