Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 24 Mar 2017, 7:02

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 
Pozicanie auta na dovolenku v zahranici
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

Príspevok Pozicanie auta na dovolenku v zahranici
Ahojte.
Chystame sa s frajerkou na dovolenku do Spanielska. Chceli by sme si na par dni pozicat aj auto, aby sme neboli celu dovolenku na jednom mieste a aby sme neboli obmedzovani hromadnou dopravou. Pozeral som nejake ponuky na rentalcars, ale nasiel som dost zle hodnotenia napriklad na spolocnosti Goldcar alebo RecordGO.
Napriklad, ze vam daju auto s plnou nadrzou, za co si priplatite 100 eur za palivo a vratit ho mate s prazdnou nadrzou. Samozrejme do nejakej Fiesty za 100 eur nenatankujete, mozno za 50.
Pripadne som nasiel vela takych recenzii ze pri odovzdani auta cielene hladali poskodenia a skrabance len aby nejake nasli.

Viete mi odporucit nejaku kontretnu spolocnost v ktorej neodzubavaju ?

07 Jan 2017, 13:16
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Pozicanie auta na dovolenku v zahranici
Ten príplatok za palivo si môžeš, ale nemusíš zaplatiť. Samozrejme sa viac oplatí natankovať plnú pred odovzdaním auta sám, ak chceš ušetriť. Táto služba je tam len kvôli tomu, aby to pohodlní ľudia, ktorým je jedno, že kvôli tomu zaplatia pár eur naviac, nemuseli riešiť.

Šetriť na poistení by som už však neodporúčal. Môžeš si zapožičať aj auto bez toho, aby si si ho poistil, ale v prípade nehody by si mal dosť veľký prúser, ktorý by mne za to nestál...

07 Jan 2017, 13:19
Profil  ICQ  
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

pozri si auta cez rentalcars a vyber si overene spolocnosti, nema zmysel brat goldcar, ked su na ne zle recenzie a ina spolocnost nie je o moc drahsia
nadrz ber full to full (nezabudni si uschovat blocky z tankovani)

07 Jan 2017, 14:06
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Bydlisko: UAE:Dubai, Ch:Bern, USA:Amherst, It:Pavia, Fr:Toulouse, Sk:Cassovia
V kazdej spolocnosti mozes natrafit na niekoho kto ta moze chciet odzubat... pochopitelne pri velkych spolocnostiach ako hertz, europcar, enterprise,..., to riziko je nizsie... Pri preberani auta a tom ako ti bude ukazovat auto si to filmuj a vsetko bude ok...

Urcite si dotankuj ty, ceny v autopozicovniach su aj o desiatky centov vyssie ako na benzinkach...

Poistku by som urcite bral, no ak budes objednavat cez rentals, tak poistku si priplat az v danej firme... urcite bude lahsia byrokracia pri moznej nehode...

Iba raz sa mi stalo, ze chceli priplatok za to ze som im doniesol zasrate auto, len som ho rychlo povysaval a bolo... (predsa 2 tyzdne v Spanielskych pyrenejach a pouzivanie dvoma geologmi spravilo svoje ;) )

Inac kam do spanielska sa chystate?

07 Jan 2017, 16:19
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

chystame sa letiet do barcelony, tak trosku pochodit okolie a potom sa presunut na malorku

08 Jan 2017, 11:10
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Na Goldcar sa vykasli, odrbavaju... napr. take ze vyska zalohy ci cena poistky nesedi s internetom a ked prides do pozicovna zrazu zistis ze platis o 10-15 eur denne viac, plus ten benzin - napisu, ze pocitaju podla beznej ceny na pumpach a zrazu stoji o 50 centov viac...

ked som to nakoniec spocital, zistil som, ze Avis by vysiel lacnejsie.

10 Jan 2017, 9:50
Profil  ICQ  YIM  
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia